Ogrzewanie na podczerwień pod dywanowe oraz dywanowe Ogrzewanie podczerwienią pod dywan jest idealne do ogrzewania dużych środowisk tymczasowo, podczas imprez, spotkań, wystaw, itp. System składa się z rozwijalnych elementów grzejnych do układania ich obok siebie na istniejącą podłogę. Zarówno montaż i demontaż jest łatwy i szybki. Każdy element grzewczy jest wyposażony w przewód zasilający do bezpośredniego podłączenia do zasilania oraz w...
Czytaj więcej

Ogrzewanie na podczerwień pod dywanowe oraz dywanowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Kategoria: Ogrzewanie na podczerwień pod dywanowe oraz dywanowe

Ogrzewanie na podczerwień pod dywanowe oraz dywanowe

Ogrzewanie podczerwienią pod dywan jest idealne do ogrzewania dużych środowisk tymczasowo, podczas imprez, spotkań, wystaw, itp.
System składa się z rozwijalnych elementów grzejnych do układania ich obok siebie na istniejącą podłogę.
Zarówno montaż i demontaż jest łatwy i szybki.
Każdy element grzewczy jest wyposażony w przewód zasilający do bezpośredniego podłączenia do zasilania oraz w czujnik temperatury.
Specjalne warstwy ogrzewania dywanowego gwarantuje dobrą izolację termiczną od spodu oraz półsztywnej powierzchni od góry na którą można spokojnie postawić krzesła, stoły itp. Chodniki lub dywany mogą być kładzione bezpośrednio na ogrzewanie pod dywan.
System może być łatwo złożony na czas letni.

Ogrzewanie dywanowe na podczerwień jest wykorzystywane do ogrzewanie dolnych partii ciała osób które nie poruszają się przez długie godziny. Produkt ten jest w standardowym wymiarze 200 x 100 cm lub pod wymiar. Na zamówienie dywany do użytku wewnętrznego są robione według podanego wymiaru.

Innowacyjny dywanik grzewczy Easy do stóp z włókna węglowego.
Jest to specjalny system ogrzewania elektrycznego wykonany z przewodów z włókna węglowego o bardzo niskim zużyciu energii.
Zimno od podłogi jest izolowane, a stopy są mile ogrzewane. Mata Easy może być stosowana w pomieszczeniach, gdzie temperatura podłogi jest niższa niż temperatura mierzona na poziomie oczu.
Osiągnie temperaturę w ciągu kilku minut i utrzymuje ciepło przez cały czas gdy jest włączone.