Folie grzewcze - folie grzejne na podczerwień

Folie grzewcze na podczerwień - Folie grzejne na podczerwień

W naszej ofercie znajdują się europejskie folie grzewcze do zastosowania jako:

Folia grzewcza na podczerwień do elektrycznego ogrzewania podłogowego ECOFILM F

Folie grzewcze na podczerwień ECOFILM F jest przeznaczona do stosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe przystosowan...

Folie grzewcze na podczerwień - Folie grzejne na podczerwień

W naszej ofercie znajdują się europejskie folie grzewcze do zastosowania jako:

Folia grzewcza na podczerwień do elektrycznego ogrzewania podłogowego ECOFILM F

Folie grzewcze na podczerwień ECOFILM F jest przeznaczona do stosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe przystosowane do suchych konstrukcji takie jak podłogi pływające np. panele lub przy wykorzystaniu dodatkowych podkładów HEAT-PAK pod PCV oraz dywany. Do zabudowy "mokrej" są maty grzewcze.

Ponieważ temperatura podłogi przy ogrzewaniu podłogowym nie powinna przekraczać 28°C ze względu na komfort użytkowania oraz przepisy unijne, oferowane przez nas folie grzewcze na podczerwień do elektrycznego ogrzewania podłogowego są dostępne w mocach, które jej nie przekraczają. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na naszym rynku folii grzewczych o mocy nawet 220 W/m² która bez czujnika rozgrzeje podłogę nawet do 40°C co jest nie wskazane dla podłogi, a chodzenie po tak gorącej podłodze nie jest przyjemne.

Folia grzewcza na podczerwień ECOFILM F występuje w mocach 80 W/m², 60 W/m², 40 W/m² oraz szerokości 60 cm.

Folia grzewcza na podczerwień o mocy 40 W/m² została specjalnie zaprojektowana jako elektryczne ogrzewanie podłogowe do domów energooszczędnych i pasywnych.

Folia grzewcza na podczerwień o mocy 60 W/m² jest przeznaczona do elektrycznego ogrzewania domów dobrze i bardzo dobrze ocieplonych.

Folia grzewcza na podczerwień o mocy 80 W/m² jest przeznaczona do elektrycznego ogrzewania domów dobrze i słabo ocieplonych.

ECOFILM MHF - Folia grzejna na podczerwień chroniąca lustro przed zaparowaniem

Folia grzejna na podczerwień która chroni lustra łazienkowe przed zaparowaniem (ogrzewani lustra). Folie grzejne posiadają podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i są wyposażone w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra.

Folia grzejna na podczerwień ogrzewa lustro, a tym samym zapobiega jej parowaniu. Na folii grzejnej na podczerwień znajduje się cienka warstwa kleju, dzięki której przyklejamy ją bez żadnego problemu do tylnej strony lustra. Przewód zasilający (1m, 5x3mm o przekroju owalnym) jest wyposażony w plastikową pokrywkę (6 mm grubości) w miejscu, w którym jest połączenie. Przestrzeń dla plastikowej pokrywy oraz przewodu muszą być utworzone w miejscu połączenia pod lustrem. Przewód zasilania nie jest wyposażona w wtyczkę, a więc może ona być przeciągnięta przez np. ścianę szafy lub ściany w razie potrzeby. Folia jest zwykle podłączana do światła lustra (230V), ale inne metody włączania i wyłączania są możliwe - niezależny włącznik, przełącznik czasowy, czujnik ruchu, itd. Około 1-2 minut po włączeniu folii, obszar lustra, która odpowiada wielkości folii grzejnej odparowuje i stopniowo będzie się rozszerzać aż do 10 cm poza krawędzie folii. Lustra klejone, wybierz taki rozmiar folii, aby została wystarczająca ilość krawędzi lustra na zewnątrz od obwodu folii aby można było ją  przykleić do lustra (materiał uszczelniający nie przyklei się do folii grzejnej). Zalecamy większe / cięższe lustra aby były montowane za pomocą ramki montażowej.

Ecofilm MHF – folia grzejna na podczerwień do ogrzewania lustra

Nazwa

Moc [W]

Wymiary [mm]

MHF 12

12.5

274 x 252

MHF 25

25

274 x 574

MHF 50

50

524 x 519

MHF 100

100

524 x 1004

Czytaj więcej

Folie grzewcze - folie grzejne na podczerwień Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Folia grzewcza podłogowa

  Folia grzewcza podłogowa na podczerwień

  Ponieważ temperatura podłogi przy ogrzewaniu podłogowym nie powinna przekraczać 28°C, oferowane przez nas folie grzejne do elektrycznego ogrzewania podłogowego są dostępne w mocach, które jej nie przekraczają. W przeciwieństwie do wielu dostępnych na naszym rynku folii grzewczych o mocy nawet 220 W/m² która bez czujnika rozgrzeje podłogę nawet do 40°C co jest nie wskazane dla podłogi, a chodzenie po tak gorącej podłodze nie jest przyjemne.

  Folia grzewcza ECOFILM F występuje w mocach 80 W/m², 60 W/m², 40 W/m² oraz szerokości 60 cm. Folia na podczerwień o mocy 40 W/m² została specjalnie zaprojektowana jako elektryczne ogrzewanie podłogowe do domów energooszczędnych i pasywnych. Folia grzejna na podczerwień o mocy 60 W/m² jest przeznaczona do elektrycznego ogrzewanie domów dobrze i bardzo dobrze ocieplonych.

  Ecofilm F - podłogowa folia grzewcza na podczerwień

  Ponieważ kolejne warstwy podłogi nie mogą być przyklejone bezpośrednio na folie grzewczą, (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) jednakże, jest możliwy montaż pod dywany i PCW z zastosowaniem podkładów HEAT-PAK.

  Ogrzewanie podłogowe elektryczne - pod dywan i PCV

 • Mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro

  MATA GRZEWCZA POD LUSTRO, FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO

  Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF na podczerwień, która chroni powierzchnię lustra łazienkowe przed zaparowaniem. Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra.

  Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF ogrzewa lustro, a tym samym zapobiega jej parowaniu. Na folii grzewczej pod lustro znajduje się cienką warstwa kleju, dzięki której matę grzewczą pod lustro przyklejamy do tylnej strony lustra. Przewód zasilający (1m, 5x3mm o przekroju owalnym) jest wyposażony w plastikową pokrywkę (6 mm grubości) w miejscu w którym jest połączenie. Przestrzeń dla plastikowej pokrywy oraz przewodu muszą być utworzone w miejscu połączenia pod lustrem. Przewód zasilania nie jest wyposażona w wtyczkę, a więc może ona być przeciągnięta przez np. ściana szafy lub ściany w razie potrzeby. Mata grzewcza pod lustro jest zwykle podłączana do światła (230V), ale inne metody włączania i wyłączania są możliwe - niezależny włącznik, przełącznik czasowy, czujnik ruchu, itd. Około 1-2 minut po włączeniu folii grzewczej pod lustro, obszar lustra, która odpowiada wielkości maty grzewczej pod lustro odparowuje i stopniowo będzie się rozszerzać aż do 10 cm poza krawędzie folii grzejnej.

  Lustra klejone, wybierz taki rozmiar folii grzewczej pod lustro, aby została wystarczająca ilość krawędzi lustra na zewnątrz od obwodu maty grzewczej pod lustro aby można było ją przykleić do lustra (materiał uszczelniający nie przyklei się do folii grzejnej). Zalecamy większe / cięższe lustra aby były montowane za pomocą ramki montażowej.

  Maty grzewcze pod lustro, folie grzewcze pod lustro ECOFILM MHF

  Nazwa

  Moc [W]

  Wymiary [mm]

  Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF 12

  12.5

  274 x 252

  Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF 25

  25

  274 x 574

  Folia grzejna pod lustro ECOFILM MHF 50

  50

  524 x 519

  Mata grzejna pod lustro ECOFILM MHF 100

  100

  524 x 1004

   

  Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, posiada 24 miesięczną gwarancje producenta FENIX Trading s.r.o. na poprawne działanie

  mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro
  mata grzejna pod lustro, folia grzejna pod lustro
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Cena Brutto
  60,00 zł
  Na magazynie

  FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO, MATA GRZEWCZA POD LUSTRO ECOFILM MHF 12 Folia grzewcza pod lustro o mocy 12,5 W, która chroni lustro łazienkowe przed zaparowaniem. Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną. Folię przyklejamy do tylnej strony lustra. Wymiary - 27 x 25 cm

  Cena Brutto
  60,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  112,00 zł
  Na magazynie

  FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO, MATA GRZEWCZA POD LUSTRO ECOFILM MHF 25 Folia grzewcza pod lustro o mocy 25 W, która chroni lustro łazienkowe przed zaparowaniem. Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną. Folię przyklejamy do tylnej strony lustra. Wymiary - 27 x 57 cm

  Cena Brutto
  112,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  170,00 zł
  Na magazynie

  FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO, MATA GRZEWCZA POD LUSTRO ECOFILM MHF 50 Folia grzewcza pod lustro o mocy 50 W, która chroni lustro łazienkowe przed zaparowaniem. Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną. Folię przyklejamy do tylnej strony lustra. Wymiary - 52 x 52 cm

  Cena Brutto
  170,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  260,00 zł
  Na magazynie

  FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO, MATA GRZEWCZA POD LUSTRO ECOFILM MHF 100 Folia grzewcza pod lustro o mocy 100 W, która chroni lustro łazienkowe przed zaparowaniem. Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną. Folię przyklejamy do tylnej strony lustra. Wymiary - 52 x 100 cm

  Cena Brutto
  260,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe dla domów energooszczędnych lub pasywnych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na podczerwień...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe dla domów dobrze oraz bardzo dobrze ocieplonych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na magazynie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na podczerwień ma moc 80W na m²

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  560,00 zł
  722,90 zł Na magazynie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE). Szerokość folii - 60 cm.Folia grzejna na podczerwień ma moc 80W na m².

  Cena Brutto
  560,00 zł
  Cena przed rabatem
  722,90 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów