PŁASZCZ TERMOIZOLACYJNY DO BECZEK ORAZ PALETOPOJEMNIKÓW IBC Płaszcze termoizolacyjne ISOIND od Thermal Technology są wykorzystywane do ochrony zbiorników przed gorącem oraz zimnem. W naszej ofercie jest kilka modeli Izolacji termicznych do beczek oraz paletopojemników IBC, które systematycznie będą dodawane wraz z szczegółowym opisem. POKROWCE TERMOIZOLACYJNE DO BECZEK Pokrowce termoizolacyjne do beczek mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z ogrzewaczem dna beczki. U nas znajdziesz Płaszcze termoizolacyjne do beczek o pojemności 200 litrów: Pokrowce termoizolacyjne ISOIND składają się z dwóch części, pierwsza otacza zbiornik jak płaszcz, drugą jest pokrywa górna którą umieszczamy na górze pojemnika. Zaprojektowane do ochrony zawartości beczek 200 litrowych przed temperaturami zewnętrznymi. Płaszcze termoizolacyjne są nie grzejne służą tylko do ochrony przed utratą temperatury. Płaszcze termoizolacyjne wraz z ogrzewaczem dna beczki o pojemności 200itrów: Pokrowce termoizolacyjne ISOIND składają się z dwóch części, pierwsza otacza zbiornik jak płaszcz, drugą jest pokrywa górna którą umieszczamy na górze pojemnika, dodatkowo dzięki ogrzewaczowi dna beczki chronimy zawartości beczek 200...
Czytaj więcej

Płaszcze termoizolacyjne do beczek oraz paletopojemników IBC

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Genius Carbon by Thermal Technology ISO_F.D PŁASZCZ TERMOIZOLACYJNY DO BECZKI 200 LITROWEJ Płaszcz termoizolacyjny ISOIND od Thermal Technology są wykorzystywane do ochrony zbiorników przed gorącem oraz zimnem. Płaszcz termoizolacyjny ISOIND składają się z dwóch części, pierwsza otacza beczkę, drugą jest pokrywą którą umieszczamy na górze pojemnika.

Płaszcz termoizolacyjny do beczki 200 litrów

Cena podstawowa Cena brutto przed rabatem 760,00 zł -10% Cena Cena brutto 684,00 zł Mała ilość na magazynie
  • Obniżka
Genius Carbon by Thermal Technology ISO_F.IBC PŁASZCZ TERMOIZOLACYJNY DO PALETOPOJEMNIKA IBC 1000 LITROWEGO Płaszcz termoizolacyjny ISOIND od Thermal Technology są wykorzystywane do ochrony zbiorników przed gorącem oraz zimnem. Płaszcz termoizolacyjny ISOIND składają się z dwóch części, pierwsza otacza zbiornik, drugą jest pokrywą którą umieszczamy na górze pojemnika.

Płaszcz termoizolacyjny do IBC o pojemności 1000 litrów

Cena podstawowa Cena brutto przed rabatem 2 484,60 zł -10% Cena Cena brutto 2 236,14 zł Mała ilość na magazynie
  • Obniżka

Kategoria: Płaszcze termoizolacyjne do beczek oraz paletopojemników IBC