ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE Z NADMUCHEM, TERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE FOLIO - elektryczny grzejnik łazienkowy FOLIO: elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego w błyszczącej obudowie z tworzywa sztucznego z metalową kratką. Grubości zaledwie 11 cm termowentylator FOLIO jest bardzo płaski i wygląda jak ekran. Dwa pokrętła do sterowania, poza zasięgiem wzroku, dla różnych ustawień: ○ 60 minutowy zegar kontrolujący 1800 W do szybkiego...
Czytaj więcej

Termowentylatory łazienkowe elektryczne

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Kategoria: Termowentylatory łazienkowe elektryczne

ELEKTRYCZNE GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE Z NADMUCHEM, TERMOWENTYLATORY ŁAZIENKOWE

FOLIO - elektryczny grzejnik łazienkowy

FOLIO: elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego w błyszczącej obudowie z tworzywa sztucznego z metalową kratką.
Grubości zaledwie 11 cm termowentylator FOLIO jest bardzo płaski i wygląda jak ekran.
Dwa pokrętła do sterowania, poza zasięgiem wzroku, dla różnych ustawień:
○ 60 minutowy zegar kontrolujący 1800 W do szybkiego ogrzewania + termostat kontrolujący 1000 W, aby utrzymać poziom komfortu

Łazienkowy grzejniki elektryczny folioFunkcja wieszaka na ręczniki jest w pełni zintegrowana z obudową urządzenia, a błyszczący przód obudowy sprawia, że ścienny termowentylator Folio jest jeszcze bardziej stylowy.

CICHA PRACA ORAZ SZYBKIE OGRZEWANIE

Z uwagi na całkowicie od nowa zaprojektowany obieg przepływu powietrza grzejnika elektrycznego FOLIO, ma on bardzo cichą pracę i zapewnia równomierny przepływ powietrza dla idealnego rozkładu temperatury w łazience.
Filtr pyłowy dla czystszej cyrkulacji powietrza chroni urządzenie, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność.
Łazienkowy grzejnik elektryczny FOLIO posiada podwójną izolację elektryczną i zabezpieczenie IP 24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu może być zainstalowany w łazience oraz w miejscach wilgotnych, bez żadnego ryzyka.
Wewnętrzny wirnik gwarantuje szybkie osiągnięcie temperatury komfortowej w ciągu zaledwie kilku minut, dzięki czemu będziesz cieszyć się ciepłą i przytulną łazienką z samego rana.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

TOUCH - grzejnik łazienkowy elektryczny z dotykowym programatorem.

Łazienkowy grzejnik elektryczny do montażu ściennego.
TOUCH: cyfrowy łazienkowy grzejniki elektryczny z wbudowanym termostatem z dotykowym ekranem.
O grubości zaledwie 11 cm. TOUCH jest bardzo płaski i wygląda jak ekran.
Sterowanie za pomocą dotykowego ekranu, podobnego do smartfonów.
Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z całą obudową urządzenia.

BEZPIECZNA I CICHA

Łazienkowy grzejniki elektryczny touchZe względu na całkowicie od nowa zaprojektowany obieg przepływu powietrza grzejnik łazienkowy elektryczny TOUCH ma bardzo cichą pracę i zapewnia równomierny przepływ powietrza dla idealnego rozkładu temperatury w łazience wraz z przytulnie ciepłymi ręcznikami.
Filtr pyłowy dla czystszej cyrkulacji powietrza chroni urządzenie, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność.
Łazienkowy grzejnik elektryczny TOUCH posiada podwójną izolację elektryczną i zabezpieczenie IP 24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu może być zainstalowany w łazience oraz w miejscach wilgotnych, bez żadnego ryzyka.
Czujnik ruchu zintegrowany w przedniej obudowie wykrywa, czy ktoś jest w łazience, i gwarantuje odpowiednią temperaturę komfortową kontrolowaną poprzez inteligentny i precyzyjny regulowany termostat elektroniczny.
Po 10 minutach, jeśli nikt nie został wykryty, automatycznie przełącza się w tryb ECO (obniża o 3,5°C względem temperatury komfortowej) dostosowującym zużycie energii do niższego poziomu, dzięki czemu zaoszczędzisz energii do 25% w porównaniu do tradycyjnego termowentylatora.
Gdy zostanie ktoś wykryte w łazience, grzejnikowi zajmie tylko kilka minut, aby przywrócić temperaturę z ECO, do poziomu temperatury komfortowej.
Łazienkowy grzejnik elektryczny TOUCH można również zaprogramować, aby uzyskać temperaturę komfortową dokładnie w godzinach w których jej potrzebujemy: np. zastaniesz ciepłą i przytulną łazienkę, podczas porannego prysznica lub kąpieli.
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.

Seria WINDY – elektryczne grzejniki łazienkowe o mocy 1800W

Seria Windy została zaprojektowana jako łazienkowe grzejniki ścienne. 
Niewielka obudowa kryje w sobie szereg zaawansowanych funkcji, w tym ograniczające zużycie energii.

Największą zaletą serii Windy jest ich samoregulujący się poziom mocy. Urządzenie domyślnie pracuje z mocą 1000W, które w zupełności wystarczają do utrzymania komfortu cieplnego w naszej łazience, a pełna moc - 1800W, uruchamiana jest tylko wtedy kiedy zależy nam na szybkim podniesieniu temperatury.
Urządzenie posiada też możliwość wyboru jednego z pięciu gotowych programów, na każdy dzień z osobna. Dzięki temu grzejnik dopasuje się do naszych potrzeb, a co za tym idzie - zaoszczędzi energię elektryczną.

Chociaż wszystkie grzejniki z serii Windy posiadają identyczne możliwości grzewcze, różnią się od siebie obudową.Windy - matowa, biała obudowa.

Windy 2B - matowa, biała obudowa i reling na ręczniki.

Windy Visio - obudowa z lustrem i reling na ręczniki.

Quadro Visio - elektryczny grzejnik łazienkowy z lustrem i programowaniem

Ścienny termowentylator zaprojektowany z myślą o łazienkach, wyposażony w lustro, reling do suszenia ręczników, ale też odpowiednie zabezpieczenia przed zachlapaniem.

Urządzenie możemy zaprogramować tak, by dopasowało się do naszego stylu życia - każda godzina, każdego dnia może mieć przypisaną własną temperaturę. Dzięki temu nie tylko zwiększa się nasz komfort, ale także maleją rachunki za prąd.

Główne funkcje elektrycznego grzejnika łazienkowego:
Front z lustra.
Wbudowany termostat tygodniowy.
Zmienna moc 1800W / 1000W
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Czujnik otwartego okna.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.
Zabezpieczenie IP24.

CES - elektryczne grzejniki łazienkowe o mocy 2000W

Wysokiej jakości kompaktowy elektryczny grzejnik łazienkowy – termowentylator do montażu ściennego w metalowej obudowie z metalowym grillem. Idealny do instalacji w pomieszczeniach wilgotnych takich jak kuchnie i łazienki.

Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Bardzo niski poziom hałasu.


Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5000 z wbudowanym termostatem otoczenia moc stała - 2000W, do całkowitej kontroli temperatury otoczenia.


Filtr pyłowy w produkcie może być usunięty i przemyty bez demontażu grzejnika z ściany.
Lampka kontrolna ON / OFF.
Zabezpieczenie IP24.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.