Grzejniki konwektorowe SIRIO Nowa gama grzejników konwekcyjnych SIRIO od Radialight zapewnia najbardziej proste i ekonomiczne, a jednocześnie zaawansowane rozwiązanie do ogrzewania domowego, a dzięki nowoczesnemu designowi udekorujesz swój dom. Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia ciepło niezbędne do osiągnięcia wymaganej temperatury tak szybko, jak to możliwe, a w połączeniu ze zintegrowanym elektronicznym...
Czytaj więcej

Grzejniki konwekcyjne SIRIO

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kategoria: Grzejniki konwekcyjne SIRIO

Grzejniki konwektorowe SIRIO

Nowa gama grzejników konwekcyjnych SIRIO od Radialight zapewnia najbardziej proste i ekonomiczne, a jednocześnie zaawansowane rozwiązanie do ogrzewania domowego, a dzięki nowoczesnemu designowi udekorujesz swój dom.

Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia ciepło niezbędne do osiągnięcia wymaganej temperatury tak szybko, jak to możliwe, a w połączeniu ze zintegrowanym elektronicznym termostatem, konwektor SIRIO jest w stanie utrzymać pożądany poziom komfortu, z absolutną, długotrwałą precyzją.

Tygodniowe programowanie, wykrywanie otwartych okien i wyświetlacz LCD:
wszystko zostało zaprojektowane, aby uzyskać szybki wzrost temperatury oraz maksymalne oszczędności energii.

Konwektory SIRIO są lekkie i łatwe do zainstalowania, dzięki kompletnemu zestawowi montażowemu, które jest dostarczane z każdym produktem. W niecałe 15 minut możesz cieszyć się ciepłem oferowanym przez SIRIO, bez żadnych prac budowlanych i inwazyjnych połączeń elektrycznych.

Więcej informacji na temat technologii oraz grzejników - energooszczędne grzejniki elektryczne konwekcyjne