MATA GRZEWCZA POD LUSTRO, FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF na podczerwień, która chroni powierzchnię lustra łazienkowe przed zaparowaniem.  Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra. Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF ogrzewa lustro, a tym samym...
Czytaj więcej

Mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kategoria: Mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro

MATA GRZEWCZA POD LUSTRO, FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO

Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF na podczerwień, która chroni powierzchnię lustra łazienkowe przed zaparowaniem. Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra.

Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF ogrzewa lustro, a tym samym zapobiega jej parowaniu. Na folii grzewczej pod lustro znajduje się cienką warstwa kleju, dzięki której matę grzewczą pod lustro przyklejamy do tylnej strony lustra. Przewód zasilający (1m, 5x3mm o przekroju owalnym) jest wyposażony w plastikową pokrywkę (6 mm grubości) w miejscu w którym jest połączenie. Przestrzeń dla plastikowej pokrywy oraz przewodu muszą być utworzone w miejscu połączenia pod lustrem. Przewód zasilania nie jest wyposażona w wtyczkę, a więc może ona być przeciągnięta przez np. ściana szafy lub ściany w razie potrzeby. Mata grzewcza pod lustro jest zwykle podłączana do światła (230V), ale inne metody włączania i wyłączania są możliwe - niezależny włącznik, przełącznik czasowy, czujnik ruchu, itd. Około 1-2 minut po włączeniu folii grzewczej pod lustro, obszar lustra, która odpowiada wielkości maty grzewczej pod lustro odparowuje i stopniowo będzie się rozszerzać aż do 10 cm poza krawędzie folii grzejnej.

Lustra klejone, wybierz taki rozmiar folii grzewczej pod lustro, aby została wystarczająca ilość krawędzi lustra na zewnątrz od obwodu maty grzewczej pod lustro aby można było ją przykleić do lustra (materiał uszczelniający nie przyklei się do folii grzejnej). Zalecamy większe / cięższe lustra aby były montowane za pomocą ramki montażowej.

Maty grzewcze pod lustro, folie grzewcze pod lustro ECOFILM MHF

Nazwa

Moc [W]

Wymiary [mm]

Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF 12

12.5

274 x 252

Mata grzewcza pod lustro ECOFILM MHF 25

25

274 x 574

Folia grzejna pod lustro ECOFILM MHF 50

50

524 x 519

Mata grzejna pod lustro ECOFILM MHF 100

100

524 x 1004

 

Folia grzewcza pod lustro ECOFILM MHF wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, posiada 24 miesięczną gwarancje producenta FENIX Trading s.r.o. na poprawne działanie

mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro
mata grzejna pod lustro, folia grzejna pod lustro