Grzejniki Konwekcyjne

Konwektory - grzejniki konwekcyjne STYLO

OSZCZĘDNA I EFEKTOWNA TECHNOLOGIA PLUS NAJWYŻSZEJ KLASY DESIGN TO CECHY KONWEKTORÓW STYLOZapewniają najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania do elektrycznego ogrzewania konwekcyjnego domu.Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia wszystko to co potrzebne by osiągnąć pożądaną temperaturę tak ...

Konwektory - grzejniki konwekcyjne STYLO

OSZCZĘDNA I EFEKTOWNA TECHNOLOGIA PLUS NAJWYŻSZEJ KLASY DESIGN TO CECHY KONWEKTORÓW STYLO
Zapewniają najprostsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania do elektrycznego ogrzewania konwekcyjnego domu.
Wewnętrzny aluminiowy rdzeń grzewczy zapewnia wszystko to co potrzebne by osiągnąć pożądaną temperaturę tak szybko, jak to możliwe.
Każdy konwektor STYLO jest wyposażony w elektroniczny termostat, który utrzymuje odpowiedni poziom komfortu z doskonałą i długotrwałą precyzją.
A to jeszcze nie wszystko.

Po osiągnięciu żądanej temperatury, o ile pozwalają na to warunki otoczenia, moc grzejnika konwekcyjnego zmniejsza się automatycznie by osiągnąć maksymalną oszczędność energii.
Lekki i łatwy w instalacji dzięki dołączonemu do każdego produktu kompletnemu zestawowi do montażu, w mniej niż 15 minut można cieszyć się ciepłem dostarczonym z konwektory STYLO bez kucia ścian czy plątaniny kabli.

KONWEKTORY STYLO INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
STYLO jest w 4 różnych wymiarach i mocach, specjalnie dobranych do energetycznych potrzeb każdego wnętrza.
Linia konwektorów obejmuje cztery wersje: 500 W, 1000 W, 1500 W, 2000 W.
Wszystkie modele są wyposażone w zintegrowane elektroniczne termostaty do regulacji temperatury w pomieszczeniu.
Co więcej z Programatorem STYLO (opcja), możliwe jest zaprogramowanie działania każdego konwektora Stylo na każdy dzień tygodnia, uzyskując maksymalną oszczędność energii.

Produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane we Włoskiej fabryce z 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie grzejników konwektorowych elektrycznych.

Czytaj więcej

Grzejniki Konwekcyjne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów