Ogrzewanie do rur - przewód grzewczy z termostatem W naszej ofercie znajduje się przewód grzewczy z termostatem oraz wtyczką do ogrzewania rur zewnętrznych oraz wewnętrznych od Hemstedt. Kable grzewcze do ogrzewania rur - Przewody grzewcze do ogrzewania rur od Hemstedt Przewód grzewczy jest wyposażony na samym końcu w termostat który musi być przytwierdzony do rur, najlepsze miejsce to najzimniejsze część rur która ma być...
Czytaj więcej

Ogrzewanie do rur

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kategoria: Ogrzewanie do rur

Ogrzewanie do rur - przewód grzewczy z termostatem

W naszej ofercie znajduje się przewód grzewczy z termostatem oraz wtyczką do ogrzewania rur zewnętrznych oraz wewnętrznych od Hemstedt.

Kable grzewcze do ogrzewania rur - Przewody grzewcze do ogrzewania rur od Hemstedt

Przewód grzewczy jest wyposażony na samym końcu w termostat który musi być przytwierdzony do rur, najlepsze miejsce to najzimniejsze część rur która ma być chroniona przed zimnem lub mrozem. Termostat uruchamia przewód grzewczy gdy temperatura spadnie do +5oC oraz wyłączy się gdy osiągnie +15oC. Przewód wyposażony jest we wtyczkę do szybkiego uruchomienia.

Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

Do zastosowania jako ogrzewanie do mostków cieplnych.