Promienniki podczerwieni

Promiennik podczerwieni, promiennik ciepła, lampy grzewcze

Oferujemy promienniki podczerwieni, do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń domowych jak również przemysłowych. Promienniki ciepła są powszechnie stosowane do ogrzewania pomieszczeń, tarasów, ogródków piwnych, suszenia farb, ogrzewania strefowego oraz jako przenośne źródła ...

Promiennik podczerwieni, promiennik ciepła, lampy grzewcze

Oferujemy promienniki podczerwieni, do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń domowych jak również przemysłowych. Promienniki ciepła są powszechnie stosowane do ogrzewania pomieszczeń, tarasów, ogródków piwnych, suszenia farb, ogrzewania strefowego oraz jako przenośne źródła ciepła.

Oferujemy również szeroką gamę lamp grzewczych na podczerwień i elementów ceramicznych do zastosowania w urządzeniach cieplnych krótkich, średnich i długich fal podczerwieni. Nasz producent posiada ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych, zaprojektował i opracował szereg lamp grzewczych na podczerwień – do zastosowania w promiennikach ciepła, promiennikach podczerwieni.

Naszym celem jest znalezienie prostego ekonomicznego rozwiązania dla szerokiej i zróżnicowanej gamy komercyjnych i domowych potrzeb grzewczych. Dzięki naszym rozwiązaniom promiennik podczerwieni jeszcze bardziej ukierunkowanych na zoptymalizowanie wydzielanego ciepła, z szeroko nagradzanym promiennikiem ciepła zewnętrznym i gamą całkowicie przeprojektowanych promienników podczerwieni wewnętrznych, możemy zarówno przedłużyć lato, jak i zapewnić ciepło wczesną wiosną.

Ogrzewanie promiennikowe

Gdy chcesz przyspieszyć, przedłużyć lato lub po prostu utrzymać ciepło w zimie mamy na to rozwiązanie- natychmiastowe ciepło z promienników podczerwieni dostosowane do twoich potrzeb - z wielokrotnie nagradzaną gamą promienników zewnętrznych oraz całkowicie przeprojektowaną gamą promienników do pomieszczeń, zoptymalizowanych dla jeszcze bardziej ukierunkowanego ciepła.

Promiennik ciepła zewnętrzny – promiennik podczerwieni zewnętrzny

Promienniki ciepła do patio i tarasów zawierają najnowsze osiągnięcia w technologii ogrzewania podczerwienią. Bezpieczne, ciche i funkcjonalne. Cała gama promienników podczerwieni została zaprojektowana tak, aby umożliwić Ci w pełni wykorzystywać twój ogród, taras, patio lub garaż - idealnie wszechstronne źródło ciepła.

Technologia podczerwieni nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zapewnienie tymczasowego lub dodatkowego ciepła. Promienniki podczerwieni umożliwiają uzyskanie ciepła dla każdego obszaru szybko, ekonomicznie i efektywnie.

Bezpieczny
Bez obawy o butle lub zbiorniki gazowe i w przeciwieństwie do gazu, promiennik ciepła nie wymaga okresowych przeglądów i rutynowych konserwacji.

Cichy
Promiennik podczerwieni jest zasilany elektrycznie - co oznacza ciszę i spokój w twoim ulubionym ogrodzie.

Czysty
Promiennik ciepła nie wydziela żadnych zapachów i jest praktycznie bezobsługowy.

Kompaktowy
Elektryczny promiennik podczerwieni jest mały i łatwy do przechowywania.

Efektywny
Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa, dając poczucie komfortu już od momentu jego włączenia.

Wydajny
Bez niepotrzebnego ogrzewania powietrza, podczerwień ogrzewa powierzchnie na którą pada – a na ciepło nie ma wpływu przeciąg czy ruch powietrza.

Ekonomiczny
Koszty eksploatacji są niskie - tylko 55 groszy za kilowatogodzinę. Wystarczy porównać to do prawdziwych kosztów systemu gazowego z butli!

Zastosowanie promienników ciepła, promienników podczerwieni

- Restauracje
- Puby
- Hotele
- Bary
- Kluby
- Sklepy
- Patia
- Dziedzińce
- Parki tematyczne
- Palarnie
- Platformy
- Magazyny
- Produkcje i sortownie
- Lakiernie samochodowe

W naszej ofercie promienniki na podczerwień o małej poświacie lub w przypadku ceramicznych nie emitujących żadnego światła do zastosowania domowego i komercyjnego, promienniki z zabezpieczeniem IP55 oraz IP66 idealne do używania na zewnątrz

Czytaj więcej

Promienniki podczerwieni Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów