Ogrzewanie podłogowe elektryczne - Kable grzewcze, przewody grzewcze W niniejszej kategorii znajdują się kable grzewcze oraz przewody grzewcze do ogrzewania podłogowego dostępna w dwóch mocach 12 oraz 17 W/m 2 . Systemy grzewcze od Hemstedt - niemieckiej firmy, która produkuje kable grzewcze od 1974 roku. Posiadamy dwa rodzaje kabli grzewczych - przewodów grzewczych :<br...
Czytaj więcej

Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Kategoria: Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Ogrzewanie podłogowe elektryczne - Kable grzewcze, przewody grzewcze

W niniejszej kategorii znajdują się kable grzewcze oraz przewody grzewcze do ogrzewania podłogowego dostępna w dwóch mocach 12 oraz 17 W/m2.

Systemy grzewcze od Hemstedt - niemieckiej firmy, która produkuje kable grzewcze od 1974 roku.

Posiadamy dwa rodzaje kabli grzewczych - przewodów grzewczych:
- Kabel grzewczy, przewód grzewczy 12 W/mb - wewnętrzny do ogrzewania podłogowego
- Kabel grzewczy, przewód grzewczy 17 W/mb - wewnętrzny do ogrzewania podłogowego

Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

Do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe.