Wycena, montaże i dobór ogrzewania elektrycznego

Posiadamy wieloletnie (od 2012 roku) i bogate doświadczenie w doborze oraz montażach urządzeń grzewczych, ale także mat, folii i kabli grzewczych.

Dobór ogrzewania elektrycznego

Nasze wewnętrzne testy oraz doświadczenie z montaży wykonywanych w całej Polsce jest o tyle przydatne, że wiemy jak dane urządzenie będzie się zachowywać w danym pomieszczeniu (wszystko oczywiście po uzyskaniu od klienta niezbędnych informacji na temat budynku oraz pomieszczenia, które ma być ogrzewane).

Wszystkie urządzenia grzewcze przed wprowadzeniem go na rynek jest przez nas skrupulatnie sprawdzane. Mierzymy między innymi jego zużycie energii oraz wydajność w kilku pomieszczeniach testowych. Każde pomieszczenie jest wyposażone w mierniki energii elektrycznej z automatycznym zapisem danych (takich jaki napięcie, zużycie energii, moc chwilowa urządzenia) oraz monitoringiem temperatury wewnątrz pomieszczenia oraz na zewnątrz. Tak kompleksowe testy pozwalają nam określenie gdzie dany grzejnik powinien zostać zamontowany aby być jak najbardziej ekonomiczny w późniejszym użytkowaniu.

Potrzebujesz pomocy w doborze urządzenia napisz lub zadzwoń

e-mailowo - sklep@econovli.pl lub telefoniczny 604-599-458 lub 516-189-202

Montaże ogrzewania elektrycznego

Zajmujemy się również organizacją montaży oraz instalacji sprzedawanych przez nas urządzeń. Posiadamy duże doświadczenie w dobieraniu odpowiednich urządzeń do pomieszczenia, każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie.

Współpracujemy z firmami instalatorskimi w całym kraju, które zajmują się sprzedażą oraz montaż naszych urządzeń, powiedz gdzie znajduje się inwestycja a wskażemy najbliższego instalatora.

Potrzebujesz informacji w sprawie montażu prosimy o kontakt mailowy sklep@econovli.pl lub telefoniczny 604-599-458 lub 516-189-202