Kategorie

Logo Firmy Novli sp. z o.o. - Właściciela sklepu internetowego econovli.pl

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR W POLSCE ENERGOOSZCZĘDNEGO OGRZEWANIE ELEKTRYCZNEGO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Radialight - energooszczędne grzejniki elektryczne
Radialight to seria energooszczędnych grzejników elektrycznych Klima i Deko będące grzejnikami promiennikowo-kowekcyjnymi oraz promiennikowych grzejników łazienkowych Acanto i Helisea. Grzejniki elektryczne Klima oraz Deko to dwa elementy grzewcze radiacyjny i konwekcyjny zawarte w jednej obudowie. Specjalnie opracowany termostat sam dobiera element grzewczy oraz moc, która w danym momencie jest niezbędna do ogrzania pomieszczenia. Ta innowacyjna technologia zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet o 30%- 50% w porównaniu z systemami konwekcyjnymi.

Współpraca - grzejniki radialight

Aurora
Aurora to seria łazienkowych termowentylatorów charakteryzująca się ciekawym designem i cichą pracą oraz promienników podczerwieni Halos 15, które mogą być używane zarówno jako grzejniki przenośne lub po zamontowaniu na ścianie jako ogrzewanie stacjonarne.

Współpraca - termowentylatory Aurora

Genius Carbon - elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz panele na podczerwień
Genius Carbon to seria ogrzewanie podłogowe, ścienne, dywanowe oraz pod dywanowe wykonane z energooszczędnego kabla grzewczego z włókna węglowego, dodatkowym atutem jest bark szkodliwego pola elektro-magnetycznego.

Współpraca - aty grzewczeThermal Technology

Thermal Technology to ogrzewanie przemysłowe beczek, paleto-pojemników IBC oraz wykonywanych na zamówienie pod konkretny wymiar. Również z certyfikatem ATEX II 3G do strefy EX.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW, HURTOWNIE, SKLEPY, INSTALATORÓW.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 604-599-458 LUB NAPISZ DO NAS E-MAILA

Współpraca z econovli zadzwoń