Logo Firmy Novli sp. z o.o. - Właściciela sklepu internetowego econovli.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW, DEWELOPERÓW, HURTOWNIE, SKLEPY, SKLEPY INTERNETOWE, INSTALATORÓW.
Prowadzimy również sprzedaż na zasadach Dropshippingu

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 604-599-458 LUB NAPISZ DO NAS wspolpraca@econovli.pl

Aby uzyskać więcej informacji o zasadach współpracy oraz warunki handlowe prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

Do współpracy zapraszamy między innymi:

- instalatorów oraz montażystów, którzy zajmują się ogrzewaniem elektrycznym i chcą otrzymać atrakcyjne warunki współpracy, zapewniamy szkolenia produktowe, przekazujemy kontakty do klientów zainteresowanych montażem;
  
- architektów oraz projektantów, którym chętnie pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązania czy to standardowe czy również robione na zamówienie, uzgadniamy warunki handlowe;

- deweloperów, którym możemy zaoferować ciągłość dostaw, dużą gamę asortymentu oraz atrakcyjne rabaty.

- hurtownie, którym możemy zaoferować ciągłość dostaw, dużą gamę asortymentu oraz atrakcyjne rabaty.

- sklepy stacjonarne, które poszukują sprawdzonego oraz rzetelnego dostawcy.

- sklepy internetowe, które poszukują dostawcy sprzętu cieszącego się dużym zainteresowaniem,  współpracujemy również na  na zasadzie dropshipping (wysyłka bezpośrednio do klienta).

Novli Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę następujących marek:

Radialight - energooszczędne grzejniki elektryczne
Radialight to seria energooszczędnych grzejników elektrycznych Klima i Deko będące grzejnikami promiennikowo-kowekcyjnymi oraz promiennikowych grzejników łazienkowych Acanto i Helisea. Grzejniki elektryczne Klima oraz Deko to dwa elementy grzewcze radiacyjny i konwekcyjny zawarte w jednej obudowie. Specjalnie opracowany termostat sam dobiera element grzewczy oraz moc, która w danym momencie jest niezbędna do ogrzania pomieszczenia. Ta innowacyjna technologia zapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet o 30%- 50% w porównaniu z systemami konwekcyjnymi.

Nowość w ofercie Radialight - klimatyzery, klimatyzer z funkcją grzania oraz osuszacz powietrza

Współpraca - grzejniki radialight

Aurora
Aurora to seria łazienkowych termowentylatorów charakteryzująca się ciekawym designem i cichą pracą oraz promienników podczerwieni Halos 15, które mogą być używane zarówno jako grzejniki przenośne lub po zamontowaniu na ścianie jako ogrzewanie stacjonarne.

Współpraca - termowentylatory Aurora

Genius Carbon - elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz panele na podczerwień
Genius Carbon to seria ogrzewanie podłogowe, ścienne, dywanowe oraz pod dywanowe wykonane z energooszczędnego kabla grzewczego z włókna węglowego, dodatkowym atutem jest bark szkodliwego pola elektro-magnetycznego.

Współpraca - aty grzewcze

Thermal Technology

Thermal Technology to ogrzewanie przemysłowe beczek, paleto-pojemników IBC oraz wykonywanych na zamówienie pod konkretny wymiar. Również z certyfikatem ATEX II 3G do strefy EX.

Thermal Technology - ogrzewanie przemysłowe

Hemstedt

HEMSTEDT to ogrzewanie podłogowe za pomocą mat grzewczych oraz kabli grzewczych, ogrzewanie zewnętrzne podjazdów, rur oraz rynien. Przewody grzewcze wyposażone są w innowacyjną technologię łączenia kabla zasilającego z grzewczym - wszystko jest w jednolitej izolacji zewnętrznej, dzięki czemu grubość przewodu jest stała. Dodatkowo wielokrotnie nagradzane maty grzewcze Green Accu Mat oraz Green Electric Mat które są przeznaczone do nowo budowanych budynków i posiadają dwa kable grzewcze w jednym przewodzie. Kolejną mocniejszą wersją przeznaczoną do starszych budynków jest mata Twin Turbo Mat. Wszystkie przewody grzewcze są izolowane dzięki czemu pole elektromagnetyczne jest zminimalizowane prawie do zera. Przewody posiadają również uziemienie.

Hemstedt - maty oraz kable grzewcze

W naszej ofercie również:

Fenix logo

Fenix to panele na podczerwień ścienne oraz sufitowe, panele tarasowe, panele przemysłowe. Fenix to również folie grzewcze podłogowe oraz ścienne ale również folie zapobiegające zaparowaniu luster montowanych w łazienkach.

Fenix - ogrzewanie domowe oraz przemysłowe

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW, PROJEKTANTÓW, HURTOWNIE, SKLEPY, INSTALATORÓW.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 604-599-458 LUB NAPISZ DO NAS E-MAILA

Współpraca z econovli zadzwoń