Energooszczędny grzejnik elektryczny z serii AETHEREA Szkło to naturalny materiał będący synonimem czystości, z ultragładkimi powierzchniami odbijającymi światło, które wnoszą elegancję do Twoich wnętrz. Ale dla nas w Radialight jest to nie tylko element estetyczny. Łączy w sobie design z wyjątkowymi właściwościami termicznymi i fizycznymi, dzięki czemu gromadzi ciepło i stopniowo je oddaje, nawet gdy grzejnik jest wyłączony,...
Czytaj więcej

Grzejnik hybrydowy Aetherea

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kategoria: Grzejnik hybrydowy Aetherea

Energooszczędny grzejnik elektryczny z serii AETHEREA

Szkło to naturalny materiał będący synonimem czystości, z ultragładkimi powierzchniami odbijającymi światło, które wnoszą elegancję do Twoich wnętrz.

Ale dla nas w Radialight jest to nie tylko element estetyczny. Łączy w sobie design z wyjątkowymi właściwościami termicznymi i fizycznymi, dzięki czemu gromadzi ciepło i stopniowo je oddaje, nawet gdy grzejnik jest wyłączony, zapewniając długotrwałe promieniowanie, aby zapewnić Ci komfort, którego potrzebujesz na dłużej.

Te wyjątkowe funkcje składają się na najnowocześniejszą technologię, z dotykowym sterowaniem i przyjazną dla użytkownika nawigacją poprzez niezliczone funkcje. System oferuje konfigurowalne ogrzewanie dla każdego pomieszczenia w domu, aby dopasować je do Twojego stylu życia; samodzielnie uczy się twoich procedur, jednocześnie umożliwiając sterowanie nim z dowolnego miejsca dzięki wygodzie automatyki domowej.