Produkty Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszych i energooszczędnych systemów do ogrzewania elektrycznego. Selekcja urządzeń grzewczych poparta jest testami wykonywanymi wewnętrznie w naszej firmie ale również doświadczeniem wyniesionym z montaży ogrzewania elektrycznego. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od wiodących producentów europejskich jak i producentów polskich. Miło jest nam poinformować, iż dzięki...
Czytaj więcej

Sklep

Jest 221 produktów.

Pokazano 1-40 z 221 pozycji

Kategoria: Sklep

Produkty

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najnowocześniejszych i energooszczędnych systemów do ogrzewania elektrycznego.

Selekcja urządzeń grzewczych poparta jest testami wykonywanymi wewnętrznie w naszej firmie ale również doświadczeniem wyniesionym z montaży ogrzewania elektrycznego. Wszystkie nasze produkty pochodzą bezpośrednio od wiodących producentów europejskich jak i producentów polskich.

Miło jest nam poinformować, iż dzięki naszemu zaangażowaniu zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę następujących marek:

loga

W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroki asortyment do ogrzewania elektrycznego również na podczerwień mieszkań, domów, hal przemysłowych i targowych, sklepów, tarasów, kościołów, ogrzewanie zewnętrzne oraz ogrzewanie przemysłowe beczek, zbiorników, rurociągów i innych instalacji przemysłowych.

Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości ale też większość z nich charakteryzuje się mniejszym zużyciem energii niż inne porównywalne produkty.

W przypadku pytań co do możliwości zastosowania danego produktu zapraszamy do kontaktu