Ogrzewanie do mostków cieplnych - Kable grzewcze, przewody grzewcze W niniejszej kategorii znajdują się kable grzewcze oraz przewody grzewcze - ogrzewania do mostków cieplnych dostępna w mocy 10 W/m 2 . Systemy grzewcze od Hemstedt - niemieckiej firmy, która produkuje kable grzewcze od 1974 roku. Posiadamy jeden rodzaj kabla grzewczego - przewodu grzewczego : - Kabel...
Czytaj więcej

Ogrzewanie do mostków cieplnych

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kategoria: Ogrzewanie do mostków cieplnych

Ogrzewanie do mostków cieplnych - Kable grzewcze, przewody grzewcze

W niniejszej kategorii znajdują się kable grzewcze oraz przewody grzewcze - ogrzewania do mostków cieplnych dostępna w mocy 10 W/m2.

Systemy grzewcze od Hemstedt - niemieckiej firmy, która produkuje kable grzewcze od 1974 roku.

Posiadamy jeden rodzaj kabla grzewczego - przewodu grzewczego:
- Kabel grzewczy, przewód grzewczy 10 W/mb - wewnętrzny do eliminowania mostków cieplnych

Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

Do zastosowania jako ogrzewanie do mostków cieplnych.