Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

Najbardziej efektywne ogrzewanie elektryczne charakteryzujące się najniższym zużyciem energii.

Czym jest ta innowacyjną technologią od RADIALIGHT użyta w grzejnikach elektrycznych KLIMA?

Są to grzejniki elektryczne które mają w sobie dwa niezależne systemy grzewcze:

Ogrzewanie elektryczne konwekcyjne ma za zadanie szybko ogrzać pomieszczenie....

Najbardziej efektywne ogrzewanie elektryczne charakteryzujące się najniższym zużyciem energii.

Czym jest ta innowacyjną technologią od RADIALIGHT użyta w grzejnikach elektrycznych KLIMA?

Są to grzejniki elektryczne które mają w sobie dwa niezależne systemy grzewcze:

Ogrzewanie elektryczne konwekcyjne ma za zadanie szybko ogrzać pomieszczenie. W tym celu w grzejnikach KLIMA zastosowano bardzo wydajny element grzewczy dzięki czemu skraca nam się czas w jakim osiągana jest pożądana temperatura w pomieszczeniu. Po pierwszym wygrzaniu pomieszczenia Konwekcyjny element grzewczy zostaje odłączony i uruchamiany tylko w momencie gdy mamy szybko podnieść temperaturę (np. z temperatury nocnej na dzienną) lub wspomagająco w przypadku dużych spadków temperatury.

Ogrzewanie elektryczne podczerwienią które ma za zadanie ogrzać wszystkie elementy wnętrza, dokładnie tak samo jak robi to słońce, a dzięki połączeniu z konwekcją potrzebna moc na utrzymuje pożądanej temperatury w pomieszczeniu jest znacznie mniejsza (w urządzeniach KLIMA w zależności od modelu grzejnika moc samej podczerwieni to 80W – 300W a na  DEKO to 200W).

Większość osób w tym momencie zapyta się w jaki sposób konwekcja może być lepsza od samej podczerwieni, otóż odpowiedź jest bardzo prosta podczerwień potrzebuje czasu na wygrzanie pomieszczenia, natomiast gdy ma już wygrzane pomieszczeniu utrzymanie temperatury nie stanowi żadnego problemu. Z tego powodu urządzenia KLIMA najpierw szybko wygrzewają pomieszczenie za pomocą konwekcji a następnie utrzymują temperaturę za pomocą podczerwieni (mniejszą mocą), co w znacznym stopniu skraca czas potrzebny do osiągnięcia pożądanej temperatury, dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania grzejniki Włoskiej firmy charakteryzują się najniższym zużyciem energii.

To który system działa w danej chwili (Hybrydowy - ogrzewanie podczerwienią jest wspomagane przez ogrzewanie konwekcyjne tylko do czasu uzyskania odpowiedniej temperatury, Sama podczerwień - utrzymuje odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu przy małej mocy, Żaden - gdy temperatura jest już odpowiednia) steruje bardzo precyzyjny termostat (termostat jest wbudowany i został zaprojektowany tylko i wyłącznie do działania z tym urządzeniem), a dzięki histerezie 0,2oC w pomieszczeniu jest utrzymywana stała temperatura (bez zbędnego przegrzewania pomieszczenia i oczekiwania na spadek temperatury jak to ma miejsce przy użyciu zewnętrznych termostatów).

Efektem tego jest ciągła, równa emisja ciepła, która tworzy przyjemne, przytulne wrażenie, bez przeciągów i cyrkulacji powietrza.

Tu znajdziesz więcej informacji o grzejnikach elektrycznych KLIMA z innowacyjną technologią od RADILIGHT

Łazienkowe ogrzewanie na podczerwień ACANTO oraz HELISEA

Acanto - ścienny panel grzewczy na podczerwień, mocowany na czterech uchwytach do ściany.
Występuje w dwóch wymiarach oraz mocach, grzejnik łazienkowy jest dostępny w kolorze białym.

Helisea - ścienny panel grzewczy na podczerwień, mocowany do ściany za pomocą dwóch uchwytów na zawiasach dzięki czemu można obracać grzejnik.
Występuje w dwóch wymiarach oraz mocach, grzejnik łazienkowy jest dostępny w kolorze białym.

Panele na podczerwień wyposażone są w prosty termostat oraz możliwość czasowego włączenia grzejnika bez potrzeby przestawiania ustawionej temperatury przydatna funkcja do suszenia ręczników lub w cieplejsze dni do ogrzania łazienki bez potrzeby ciągłego utrzymywania temperatury.

Panele na podczerwień przemysłowe THERMO

Panele sufitowe do ogrzewania dużych pomieszcze lub do tworzenia stref komfotu. Idealne do zastosowania w magazynach lub halach produkcyjnych w których potrzebne jest ogrzewanie tylko osób które się tam znajdują a nie całą przestrzeń. Panele na podczerwień THERMO posiadają IP54 oraz trzy rozmiary, cztery moce.

OASI 1000W/2000W + pilot - Promienniki podczerwieni na zewnątrz oraz do wewnątrz

Najprostsze i najbardziej stylowe rozwiązania zapewniają idealne ciepło w pomieszczeniach przez cały rok.
OASI, najnowszy promiennik na podczerwień do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz z serii Radialight sterowany pilotem.

Promiennik podczerwieni OASI jest wyposażony w dwie lampy z żarnikiem z włókna węglowego, dzięki czemu otrzymaliśmy urządzenie o bardzo małym lśnieniu, średniej długości fale podczerwone IR-B. Zapewniając energooszczędne ciepło wszędzie tam gdzie jest ono wymagane, wtapiając się bezproblemowo do stylu dowolnego domu, ogrodu zimowego, tarasu lub miejsca komercyjnego.

Promiennik podczerwieni OASI jest sterowany za pomocą pilota działającego na fale radiowe dzięki czemu nie musisz celować prosto w promiennik, wystarczy że jesteś maksymalnie 20 metrów od niego. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie, zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą.

Jest to idealne rozwiązanie dla przestrzeni komercyjnych takich jak:
- Restauracje
- Puby oraz Bary
- Hotele

Promiennik podczerwieni to idealne rozwiązanie dla branży HORECA

Jest to również idealne rozwiązanie do zastosowania w domach oraz mieszkaniach do ogrzewania
- Ogrodu zimowego
- Tarasy

Promiennik podczerwieni OASI jest dostępny w dwóch kolorach:
- Biały
- Czarny

Czytaj więcej

Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Grzejniki Hybrydowe KLIMA

  Energooszczędny grzejnik elektryczny z serii KLIMA

  NOWOŚĆ 2015 – najnowsze grzejniki elektryczne z innowacyjną technologią od RADIALIGHT (Więcej informacji na temat technologii w opisie kategorii oraz w opisie produktów) wyposażone w elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu można wybrać żądaną temperaturę z niezwykłą precyzją (temperaturę wybieramy co 0,1oC).

  WYOBRAŹ SOBIE...
  Dyskretny, elegancki wygląd, który może być również atrakcyjną częścią wystroju wnętrza, którym można się pochwalić swoim gościom.
  Delikatne, rozproszone ogrzewanie sprawia, że można poczuć się przyjemnie, przytulnie i wygodnie.
  Najnowsze funkcje, które pomogą Ci zaoszczędzić energię i utrzymać na niskim poziomie koszty za energię elektryczną.
  To jest właśnie grzejnik elektryczny KLIMA.

  NAJWAŻNIEJSZĄ ZALETĄ GRZEJNIKÓW ELEKTRYCZNYCH KLIMA JEST PŁYNNE DOSTOSOWANIE MOCY GRZEJNIKA DO TEMPERATURY OTOCZENIA.

  Gdy pożądana temperatura w pomieszczeniu zostanie osiągnięta termostat wbudowany w urządzenie odłączy element grzewczy konwekcyjny, a dzięki podczerwieni utrzyma żądaną temperaturę przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu energii.

 • Grzejnik Hybrydowy DEKO

  Technologia od RADILIGHT (Więcej informacji na temat technologii w o produkcie oraz w opisie produktów) w zaledwie 40 cm szerokości.
  Jego pionowa sylwetka o gładkich i eleganckich liniach natychmiast was zachwyci.
  Grzejnik elektryczny DEKO ma opływowy, smukły kształt w kolorze białym pasującym do każdego wnętrza.
  To tylko 43 cm szerokości i 120 cm wysokości, te idealne proporcje tworzą wysokiej klasy design idealnie komponujący się w każdym domu.
  Grzejnik hybrydowy DEKO ma tylko 8 cm grubości, jest znacznie szczuplejszy i bardziej płaski niż jakikolwiek inny grzejnik elektryczny lub wodny.
  Łatwy w instalacji, dyskretny i elegancki może bez przeszkód służyć jako dodatek wystroju wnętrz.

  NAJWAŻNIEJSZĄ ZALETĄ GRZEJNIKÓW DEKO JEST PŁYNNE DOSTOSOWANIE MOCY GRZEJNIKA DO TEMPERATURY OTOCZENIA.

  Gdy pożądana temperatura w pomieszczeniu zostanie osiągnięta termostat wbudowany w urządzenie odłączy element grzewczy konwekcyjny, a dzięki podczerwieni utrzyma żądaną temperaturę przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu energii. Podczerwień emitowana jest przez cały front urządzenia a pobór mocy samej podczerwieni to 200W
  Ponadto każdy grzejniki hybrydowy DEKO jest wyposażony w odbiornik i za pomocą programatora Zefiro (kupowany osobno), można ustawić działanie każdego grzejnika elektrycznego PLANO na każdy dzień tygodnia w celu uzyskania dodatkowej oszczędności energii.

 • Grzejniki łazienkowe Acanto i Helisea

  OBROTOWY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY HELISEA (PODWÓJNA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)

  Helisea jest to pierwszy grzejnik łazienkowy z podwójną powierzchnią grzewczą na podczerwień. Ciepło jest rozpraszane we wszystkich kierunkach dzięki czemu można ogrzewać pomieszczenie oraz osuszać ręczniki w tym samym czasie.
  Dzięki mocowaniu ściennemu można obracać Helisea o 180o, dzięki czemu można korzystać z jednej strony urządzenia do ogrzewania łazienki a drugiej do suszenia ręczników.

  ŚCIENNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY ACANTO (POJEDYNCZA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)

  Grzejnik łazienkowy Acanto do stałej instalacji.
  Acanto jest pierwszym grzejnik łazienkowym na podczerwień do ogrzewania oraz suszenia ręczników, z powierzchni równomiernie ogrzanej przez cewkę o niskim  zużyciu energii, a o wysokiej wydajności grzewczej.

  Stopień ochrony: IP 24
  Termostat wysokiej dokładności + 4 pozycyjny zegar (15' - 30' - 60' - 120')
  Podwójna izolacja elektryczna

 • Grzejniki na podczerwień przemysłowe THERMO

  GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE WYSOKOTEMPERATUROWE THERMO TO IDEALNE ROZWIĄZANIE DO OGRZEWANIA NASTĘPUJĄCYCH POMIESZCZEŃ:

  PRZEMYSŁOWYCH: budynki fabryczne, produkcyjne, magazyny

  SERWISOWYCH: warsztaty, myjnie, lakiernie, garaże

  KOMERCYJNE: biura, sklepy, miejsca sprzedaży, pawilony

  SPORTOWE: siłownie i hale sportowe o różnym przeznaczeniu

  PANELE GRZEWCZE PRZEZNACZONE SĄ DO ZASTOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO LUB ZEWNĘTRZNEGO POD ZADASZENIEM

  (do użytku zewnętrznego montaż zgodnie z normą CEI 64-8/7)

  Elektryczne grzejniki na podczerwień THERMO mogą być używane do ogrzewania całego pomieszczenia bądź do stworzenia stref grzewczych, np. dla pracowników w miejscu pracy.

  Działanie paneli na podczerwień przemysłowych THERMO

  W panelach na podczerwień THERMO zastosowano innowacyjną technologię z wykorzystaniem elementu grzewczego z posrebrzanego aluminium, który nie tylko jest źródłem ciepła, ale dzięki swoim szczególnym właściwościom ma także powierzchnię promieniującą w kontakcie z powietrzem. To sprawia, że możliwe jest uzyskanie wyjątkowej właściwości cieplnej w stosunku do zużytej energii, przezwycięża wady alternatywnych systemów grzejnych służących do podobnych zastosowań, takich jak powietrzne wentylatory grzewcze oraz żarowe lampy podczerwieni.

  ROZWIĄZANIE THERMO (DŁUGO FALOWA PODCZERWIEŃ)

  Panele THERMO promieniują ciepłem dokładnie w miejsce które chcemy ogrzewać dzięki bardzo dużej powierzchni grzewczej.

  ZALETY:

  ◌ Maksymalna wydajność energetyczna, ponieważ promieniowanie podczerwone wpływa na powierzchnię poniżej panela.

  ◌ Ludzkie ciało postrzega znaczne wrażenie komfortu w umiarkowanej temperaturze powietrza.

  ◌ Ciepło jest równomiernie rozłożone, bez zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury.

  ◌ Nie ma hałasu czy ruchu powietrza.

  ◌ Bardzo niskie koszty instalacji.

  ◌ Instalacja systemu grzewczego jest modułowa: panele THERMO mogą być zamontowane wszystkie na raz lub systematyczne rozbudowywane, aż ilości zamontowanych paneli dostosowana będzie do twoich potrzeb.

  ELASTYCZNOŚĆ OFEROWANA PRZEZ SYSTEM OGRZEWANIA PANELAMI PODCZERWIENI THERMO

  Każdy panel na podczerwień THERMO można podłączyć do zasilania 230V~.

  Model z serii 22 jest zasilany tylko z JEDNEJ FAZY 230V~, ponieważ posiada on jeden element grzewczy.

  Modele z serii 39 mają dwa elementy grzewcze przez co mogą być zarówno podłączone do JEDNEJ FAZY 230V~, jak i TRZECH FAZ 400V3~ (z wykorzystaniem tylko dwóch faz), a model z serii 55 mają trzy elementy grzewcze przez co mogą być zarówno podłączone do JEDNEJ FAZY 230V~, jak i TRZECH FAZ 400V3~. Wybór czy zastosować jedną fazę czy trzy jest uzgadniany przez montażystę i użytkownika końcowego.

  Sposob podłączania paneli sufitowych przemysłowych THERMO

  Kiedy decyduje się na podłączenie urządzenia/urządzeń do TRZECH FAZ 400V3~ możemy podłączyć je do zasilania poprzez stworzenie niezależnych obwodów dla każdego elementu grzewczego ( 2 elementy grzewcze dla serii 39, 3 elementy grzewcze dla serii 55). Taki układ umożliwi nam zmniejszenie zużycia energii podczas mniej zimnych dni, ponieważ używać będziemy tylko części mocy całego systemu grzewczego.

  Dzięki stopniu ochrony przed wilgocią (IP54), ogrzewanie na podczerwień THERMO może być zainstalowane pod sufitem chronionym przed deszczem lub w warunkach zewnętrznych (w tym przypadku zasady montażu urządzeń elektrycznych w miejscach szczególnych zawarte są w normie CEI 64-8/7 i muszą być spełnione).

  Wielkości i modele przemysłowych panele na podczerwień

  MODEL

  BT39

  HT22

  HT39

  HT55

  Moc

  1400W

  1750W

  3500W

  5250W

  Natężenie

  6,4A

  7,7A

  16,0A

  24,0A

  Temperatura powierzchni

  150oC

  300oC

  300oC

  300oC

  Rekomendowana wysokość montażu

  Max. 2,5 m.

  Min. 2,5 m
  Max. 2,9 m.

  Min. 2,9 m
  Max. 3,5m.

  Min. 3,5 m
  Max. 4,5 m.

  Przekrój kabla zasilającego

  1,0 mm2

  1,0 mm2

  1,5 mm2

  2,5 mm2

  Ochrona przed wilgocią

  IP54

  IP54

  IP54

  IP54

  Izolacja elektryczna

  klasa I

  klasa I

  klasa I

  klasa I

  Odniesienie do podłączenia elektrycznego

  B-C

  A

  B-C

  D-E

  Kolor

  Aluminium

  Aluminium

  Aluminium

  Aluminium

  Wymiary w centymetrach
  (szerokość x długość x wysokość)

  40 x 167,5x 7.5

  22 x 167,5x 7.5

  40 x 167,5x 7.5

  57 x 167,5x 7.5

  Waga netto(Kg.)

  11,3

  8,0

  12,2

  16,6

 • Promienniki podczerwieni OASI

  OASI 1000W/2000W + pilot - Promienniki podczerwieni na zewnątrz oraz do wewnątrz

  Najprostsze i najbardziej stylowe rozwiązania zapewniają idealne ciepło w pomieszczeniach przez cały rok.
  OASI, najnowszy promiennik na podczerwień do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz z serii Radialight sterowany pilotem.

  Promiennik podczerwieni OASI jest wyposażony w dwie lampy z żarnikiem z włókna węglowego, dzięki czemu otrzymaliśmy promiennik o bardzo niskim lśnieniu, średniej długości fale podczerwone IR-B. Zapewniając energooszczędne ciepło wszędzie tam gdzie jest ono wymagane, wtapiając się bezproblemowo do stylu dowolnego domu, ogrodu zimowego, tarasu lub miejsca komercyjnego.

  Promiennik podczerwieni OASI jest sterowany za pomocą pilota działającego na fale radiowe dzięki czemu nie musisz celować prosto w promiennik, wystarczy że jesteś maksymalnie 20 metrów od niego. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie, zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą.

  Promiennik podczerwieni OASI jest idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni komercyjnych tj.:
  - Restauracje – wewnątrz restauracji jak również na zewnątrz w ogródkach. Dzięki bardzo małemu lśnieniu nie zakłóca nastroju wewnątrz pomieszczeń, dzięki sterowaniu na pilota możemy uruchamiać daną strefę grzewczą gdy goście przyszli, dostosowując moc urządzenia do temperatury, uzyskujemy bardzo ekonomiczne i proste zarządzanie.
  - Puby oraz Bary – wewnątrz jak również w ogródkach piwnych. Dzięki sterowaniu na pilota możemy sterować mocą promiennika oraz który ma w danym momencie działać.
  -Hotele – ogrzewanie promiennikowe recepcji, ogródków zewnętrznych

  Promiennik podczerwieni OASI jest również idealnym rozwiązanie do zastosowania w domach oraz mieszkaniach:
  - do ogrodu zimowego – szybki i elegancki sposób na ogrzewanie strefy komfortowej w pomieszczeniu gdy jest to potrzebne bez potrzeby utrzymywania stałej temperatury.
  - Tarasów – do stworzenia strefy komfortu cieplnego w celu przedłużenia lata

  Promiennik podczerwieni OASI jest dostępny w dwóch kolorach:
  - Biały
  - Czarny

  Sposoby montażu oraz zasięg promiennika podczerwieni OASI:
  - Ścienny – zasięg 2,5 m na wprost oraz 3 m po długim boku – powierzchnia w metrach kwadratowych to około 7,5. Podane wartości przy montażu na wysokości około 2,2 m
  - Sufitowy – zasięg 2,5 m po krótkim boku oraz 4 m po długim boku - powierzchnia w metrach kwadratowych to około 10. Podane wartości przy montażu na wysokości około 2,5 m
  - Na stojaku pojedynczym – zasięg 2,5 m na wprost oraz 3 m po długim boku – powierzchnia w metrach kwadratowych to około 7,5. Podane wartości przy montażu na wysokości około 1,9 m
  - Na stojaku podwójnym – zasięg 2,5 m na wprost oraz 3 m po długim boku – powierzchnia w metrach kwadratowych to około 15. Podane wartości przy montażu na wysokości około 1,9 m

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów