Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT Najbardziej efektywne ogrzewanie elektryczne charakteryzujące się najniższym zużyciem energii. Energooszczędne grzejniki promiennikowo-konwekcyjne Klima Nowość Klima Wi-Fi - zarządzenia poprzez internet z bardzo prostej aplikacji na smartfony oraz tablety. (Więcej informacji na temat aplikacji oraz nowych możliwości...
Czytaj więcej

Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Kategoria: Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

Najbardziej efektywne ogrzewanie elektryczne charakteryzujące się najniższym zużyciem energii.

Energooszczędne grzejniki promiennikowo-konwekcyjne Klima

Nowość Klima Wi-Fi - zarządzenia poprzez internet z bardzo prostej aplikacji na smartfony oraz tablety. (Więcej informacji na temat aplikacji oraz nowych możliwości w artykule Klima Wi-Fi - aplikacja i możliwości).

Czym jest ta innowacyjną technologią od RADIALIGHT użyta w grzejnikach elektrycznych KLIMA?

Są to grzejniki elektryczne które mają w sobie dwa niezależne systemy grzewcze:

Ogrzewanie elektryczne konwekcyjne ma za zadanie szybko ogrzać pomieszczenie. W tym celu w grzejnikach KLIMA zastosowano bardzo wydajny element grzewczy dzięki czemu skraca nam się czas w jakim osiągana jest pożądana temperatura w pomieszczeniu. Po pierwszym wygrzaniu pomieszczenia Konwekcyjny element grzewczy zostaje odłączony i uruchamiany tylko w momencie gdy mamy szybko podnieść temperaturę (np. z temperatury nocnej na dzienną) lub wspomagająco w przypadku dużych spadków temperatury.

Ogrzewanie elektryczne podczerwienią które ma za zadanie ogrzać wszystkie elementy wnętrza, dokładnie tak samo jak robi to słońce, a dzięki połączeniu z konwekcją potrzebna moc na utrzymuje pożądanej temperatury w pomieszczeniu jest znacznie mniejsza (w urządzeniach KLIMA w zależności od modelu grzejnika moc samej podczerwieni to 80W – 300W).

Większość osób w tym momencie zapyta się w jaki sposób konwekcja może być lepsza od samej podczerwieni, otóż odpowiedź jest bardzo prosta podczerwień potrzebuje czasu na wygrzanie pomieszczenia, natomiast gdy ma już wygrzane pomieszczeniu utrzymanie temperatury nie stanowi żadnego problemu. Z tego powodu urządzenia KLIMA najpierw szybko wygrzewają pomieszczenie za pomocą konwekcji a następnie utrzymują temperaturę za pomocą podczerwieni (mniejszą mocą), co w znacznym stopniu skraca czas potrzebny do osiągnięcia pożądanej temperatury, dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania grzejniki Włoskiej firmy charakteryzują się najniższym zużyciem energii.

To który system działa w danej chwili (Hybrydowy - ogrzewanie podczerwienią jest wspomagane przez ogrzewanie konwekcyjne tylko do czasu uzyskania odpowiedniej temperatury, Sama podczerwień - utrzymuje odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu przy małej mocy, Żaden - gdy temperatura jest już odpowiednia) steruje bardzo precyzyjny termostat (termostat jest wbudowany i został zaprojektowany tylko i wyłącznie do działania z tym urządzeniem), a dzięki histerezie 0,2oC w pomieszczeniu jest utrzymywana stała temperatura (bez zbędnego przegrzewania pomieszczenia i oczekiwania na spadek temperatury jak to ma miejsce przy użyciu zewnętrznych termostatów).

Efektem tego jest ciągła, równa emisja ciepła, która tworzy przyjemne, przytulne wrażenie, bez przeciągów i cyrkulacji powietrza.

Tu znajdziesz więcej informacji o grzejnikach elektrycznych KLIMA z innowacyjną technologią od RADIALIGHT

DEVA Nowatorskie połączenie ogrzewania łazienkowego na podczerwień z termowentylatorem

DEVA to połączenie bardzo skutecznego ogrzewania na podczerwień z termowentylatorem. Do łazienki jest to najlepsze połączenie termowentylator szybko i wydajnie ogrzeje nam pomieszczenie a ogrzewanie na podczerwień utrzyma tą temperaturę stabilnie i małą mocą. Grzejnik działa zmienną mocą od 300W do 1500W sam dobierając jaką ma działać ponieważ jest wyposażony w bardzo dobry i czuły termostat który pilnuje pożądanej temperatury w pomieszczeniu.

Dodatkowymi zaletami jest programowalny termostat posiadający funkcje otwartego okna oraz suszenia ręczników. Posiada również dwa relingi do powieszenia ręczników.

Tu znajdziesz więcej informacji o grzejnikach łazienkowych DEVA od RADIALIGHT

Łazienkowe ogrzewanie na podczerwień Klima oraz Icon

O zaletach energooszczędnych grzejników Klima i Icon więcej informacji można znaleźć TUTAJ. W tym miejscu wspomnimy jednak o ich wariantach dedykowanych do łazienek. Zarówno Klima, jak i Icon mogą zostać wyposażone w relingi, na których możemy zawiesić, ale także szybko wysuszyć, ręczniki. Do Klimy (tylko w wersji 7) możemy dokupić jeden, a do Icona (każdy model) dwa relingi.

Grzejniki konwekcyjne SIRIO

Grzejniki konwekcyjne z serii SIRIO posiadają elektroniczny termostat z możliwością programowania tygodniowego, dodatkowo charakteryzują się niskim zużyciem energii dzięki zastosowaniu bardzo wydajnego elementu grzewczego zrobionego z aluminium. Element grzewczy jest ukształtowany w literę X dzięki czemu przepływ powietrza jest znacznie lepszy niż w przypadku innych elementów grzewczych. Nad temperaturą w pomieszczeniu czuwa wbudowany elektroniczny termostat z wyświetlaczem dzięki któremu możemy ustawić pożądaną temperaturę na całytydzień. Czuwa on również nad temperaturą elementu grzewczego dzięki czemu nie grzeje cały czas, dogrzewając tylko element grzewczy (utrzymując go w cieple).

Tu znajdziesz więcej informacji o grzejnikach konwekcyjnych SIRIO od RADIALIGHT

Panele na podczerwień przemysłowe THERMO

Panele sufitowe do ogrzewania dużych pomieszczeń lub do tworzenia stref komfortu. Idealne do zastosowania w magazynach lub halach produkcyjnych w których potrzebne jest ogrzewanie tylko osób które się tam znajdują a nie całą przestrzeń. Panele na podczerwień THERMO posiadają IP54 oraz trzy rozmiary, cztery moce.

OASI 1000W/2000W + pilot - Promienniki podczerwieni na zewnątrz oraz do wewnątrz

Najprostsze i najbardziej stylowe rozwiązania zapewniają idealne ciepło w pomieszczeniach przez cały rok.
OASI, najnowszy promiennik na podczerwień do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz z serii Radialight sterowany pilotem.

Promiennik podczerwieni OASI jest wyposażony w dwie lampy z żarnikiem z włókna węglowego, dzięki czemu otrzymaliśmy urządzenie o bardzo małym lśnieniu, średniej długości fale podczerwone IR-B. Zapewniając energooszczędne ciepło wszędzie tam gdzie jest ono wymagane, wtapiając się bezproblemowo do stylu dowolnego domu, ogrodu zimowego, tarasu lub miejsca komercyjnego.

Promiennik podczerwieni OASI jest sterowany za pomocą pilota działającego na fale radiowe dzięki czemu nie musisz celować prosto w promiennik, wystarczy że jesteś maksymalnie 20 metrów od niego. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie, zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą.

Jest to idealne rozwiązanie dla przestrzeni komercyjnych takich jak:
- Restauracje
- Puby oraz Bary
- Hotele

Promiennik podczerwieni to idealne rozwiązanie dla branży HORECA

Jest to również idealne rozwiązanie do zastosowania w domach oraz mieszkaniach do ogrzewania
- Ogrodu zimowego
- Tarasy

Promiennik podczerwieni OASI jest dostępny w dwóch kolorach:
- Biały
- Czarny