Maty grzewcze - Maty grzejne na podczerwień

Maty grzewcze na podczerwień - Maty grzejne na podczerwień

System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS....

Maty grzewcze na podczerwień - Maty grzejne na podczerwień

System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS.

WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE CIEPŁO (PROMIENIOWANIE) W STRONĘ OGRZEWANEGO POMIESZCZENIA DZIĘKI TEMU ZMINIMALIZOWANA JEST UTRATA CIEPŁA. 

DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTU GRZEJNEGO Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO MATY THERMAL TECHNOLOGY NIE EMITUJĄ SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO CO POPARTE JEST BADANIAMI WYKONANYMI PRZEZ WŁOSKI INSTYTUT "GIORDANO S.P.A" (CERTYFIKAT NUMER 212656)

Ogrzewanie na podczerwień przy użyciu maty grzewczej na podczerwień
System ten opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez podłogowy lub ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

Mata grzewcza na podczerwień - modułowa na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej"

Informacje o modułowych matach grzewczych na siatce. System modułowych mat grzewczych składa się z 12 modułów o różnych rozmiarach, połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu typu plug-in, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie IP67. Moduły składają się z odpornej siatki z włókna szklanego które działa jako podpora dla przewodów cieplnych. Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół. Napięcie 230 VAC.

Kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania. Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

MOC GRZEWCZA SYSTEMU MODUŁOWEGO
Każdy moduł ma moc znamionową 100 W/m2 aby spełnić niezbędne wymagania i przezwyciężyć nawet najcięższe warunki.

Modułowe systemy grzewcze obejmują :
• 12 mat grzewczych o różnych rozmiarach
• 2 przedłużki o różnych długościach do łączenia elementów oddalonych od siebie
• 1 kabel zasilający potrzebny do podłączenia maty do termostatu

Mata grzewcza na podczerwień - pod wymiar na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej"

System ogrzewania podłogowego na podczerwień może być również wykonany na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc. Dzięki czemu możemy dokładnie dobrać odpowiedni wymiar do powierzchni pokoju dodatkowo nie potrzebne będą żadne łączenia ponieważ mata grzewcza na podczerwień jest wyposażona w kabel zasilający 3 metrów (możliwość zamówienia dłuższego za dopłatą).

Maty grzewcze na podczerwień robione na zamówienie występują w czterech wersjach:

- Mata grzewcza na podczerwień - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

- Mata grzewcza na podczerwień - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

- Mata grzewcza na podczerwień z uziemieniem - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)

- Mata grzewcza na podczerwień z uziemieniem - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)

Elektryczne ogrzewanie ścienne

Ścienne maty grzewcze na podczerwień podtynkowego

To ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzewczej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć tynkowanie oraz trzeba umożliwić wyschnięcie tynku przed uruchomieniem systemu grzewczego. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być zainstalowane pomiędzy tynkiem a płytkami ceramicznymi: w takim przypadku przymocuj panel za pomocą elastycznego kleju warstwa kleju powinna go przykryć w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Przed położeniem płytek postępuj zgodnie instrukcją producenta kleju i czekaj aż klej całkowicie wyschnie. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego. Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

Ścienne maty grzewcze na podczerwień pod płyty karton-gipsowe

To ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzewczej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć nakładanie kleju oraz przymocuj płytę GK. Umożliwić wyschnięcie kleju przed uruchomieniem systemu grzewczego. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego. Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

Ścienne maty grzewcze na podczerwień pod wymiar

System mat grzewczych na podczerwień jest również dostępny na zamówienie pod wymagany wymiar, moc znamionowa 400W na metr kwadratowy. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych pod wymiar może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzewczej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć tynkowanie lub kleju i płyt GK oraz trzeba umożliwić wyschnięcie tynku lub kleju przed uruchomieniem systemu grzewczego. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być zainstalowane pomiędzy tynkiem a płytkami ceramicznymi: w takim przypadku przymocuj panel za pomocą elastycznego kleju warstwa kleju powinna go przykryć w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Przed położeniem płytek postępuj zgodnie instrukcją producenta kleju i czekaj aż klej całkowicie wyschnie. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego. Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

Ogrzewanie elektryczne pod dywanowe, wykładziny PCV

Mata grzewcza na podczerwień - modułowa

Informacje o modułowych matach grzewczych na podczerwień. System modułowych mat grzewczych składa się z 4 modułów o różnych rozmiarach, połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu typu plug-in, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie IP67. Moduły składają się z górnej warstwy usztywniającej oraz zabezpieczającej która działa jako podpora dla przewodów grzewczych, a pomiędzy jest mata amortyzująca. Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół. Napięcie 230 VAC.

Kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania. Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

MOC GRZEWCZA SYSTEMU MODUŁOWEGO
Każdy moduł ma moc znamionową 100 W/m2 aby spełnić niezbędne wymagania i przezwyciężyć nawet najcięższe warunki.

Mata grzewcza na podczerwień - pod wymiar

System ogrzewania podłogowego na podczerwień może być również wykonany na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc. Dzięki czemu możemy dokładnie dobrać odpowiedni wymiar do powierzchni pokoju dodatkowo nie potrzebne będą żadne łączenia ponieważ mata grzewcze na podczerwień jest wyposażona w kabel zasilający 3 metrów (możliwość zamówienia dłuższego za dopłatą).

Maty grzewcze na podczerwień robione na zamówienie występują w wersji - o mocy od 60 do 120 W na metr kwadratowy

Mata grzewcza do SPA oraz WELLNESS

Ogrzewanie dla Wellness/Spa zostało specjalnie zaprojektowane dla mokrych powierzchni takich jak łazienki, tureckie łaźnie, sauny, groty solne, ściany pryszniców, wanny, baseny i ławki. Wszystkie powyższe są robione na zamówienie według podanych wymiarów. Łatwe do montażu nawet na zakrzywionych powierzchniach.
Mata grzewcza do Wellness oraz Spa opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

Maty grzejne do zastosowania zewnętrznego

Zewnętrzne maty grzejne na podczerwień do ramp, podjazdów, chodników.

Elektryczne ogrzewanie zewnętrzne na podczerwień jest wykonane na module wspierającym z włókna szklanego na które przytwierdzono kable grzejne z włókna węglowego. System ten może być wykonany na zamówienie według szkiców klienta lub w gotowych modułach. Standardowe moduły mają 50 cm szerokości o różnej długości. Wszystkie poszczególne moduły są wyposażone w złącza o stopniu ochrony IP67 co sprawia, że można je szybko i łatwo zamontować. System ogrzewania zewnętrznego doskonale sprawdza się w miejscach w których zalega śnieg lub pojawia się oblodzenie np. chodniki rampy załadunkowe, podjazdy garażowe itp. Moduły można bardzo łatwo dostosować do konkretnej rampy lub chodnika, dzięki specjalnie opracowanym złączkom które po połączeniu mogą być również przykryte. Kabel łączeniowy jest idealny do stworzenia dwóch równoległych ścieżek np. dla samochodu lub aby połączyć ze sobą dwa moduły gdzie jest coś na przeszkodzie lub aby coś ominąć np. dołki. Ogrzewanie to może być montowane na cement pod asfalt, pod beton lub kamienną posadzkę. Dzięki specjalnym czujnikom wykrywającym temperaturę i wilgotność, system może działać samodzielnie i tylko w tedy gdy jest to konieczne.

Zewnętrzne maty grzejne na podczerwień pod wymiar

Moduły są przygotowywane na zamówienie o różnych kształtach i wielkościach w zależności od wymagań klienta. Zakres mocy pomiędzy 140-250 W/m2. Każdy moduł może osiągnąć maksymalną moc całkowitą 2500 W (większe mogą być podzielone na sekcje).
Moduły nie są wyposażone w złączki ale w kabel FG7 (długość ustalana na etapie projektowania)

Dach - ogrzewanie miejsc zalegania śniegu za pomocą mat grzejnych na podczerwień

System zapobiegający zaleganiu śniegu na dachu na podczerwień jest idealny wszędzie tam gdzie gromadzi się śnieg. System jest wyposażony w rzepy, paski i haki do łatwego montażu. Zawiera on również wzmocnioną siatkę z włókna szklanego (340g/m2 z oczkami 28mm) na które przymocowane są kable grzejne z włókna węglowego wzmocnione za pomocą zbrojenia. Całość jest wykończona czarnymi paskami z tworzywa sztucznego przymocowanymi do siatki.

System ogrzewania dla paneli fotowoltaicznych

Ogrzewanie paneli fotowoltaicznych za pomocą mat grzejnych na podczerwień - roztapiają zalegający śnieg i gwarantują bezproblemowe korzystanie z paneli nawet zimą. Włączenie systemu podczas lub po nagromadzeniu się śniegu a wyłączamy gdy powierzchnia jest w pełni odsłonięta. Czas potrzebny na roztopienie śniegu zależy od jego ilości i temperatury zewnętrznej. Maty grzejne do zastosowania jako ogrzewanie paneli fotowoltaicznych nie wolno uruchamiać gdy temperatura zewnętrzna jest wyższa niż 10oC.

Czytaj więcej

Maty grzewcze - Maty grzejne na podczerwień Jest 30 produktów.

Podkategorie

 • Maty grzewcze podłogowe

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe

  System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS.

  WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE CIEPŁO (PROMIENIOWANIE) W STRONĘ OGRZEWANEGO POMIESZCZENIA DZIĘKI TEMU ZMINIMALIZOWANA JEST UTRATA CIEPŁA. 

  DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTU GRZEJNEGO Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO MATY THERMAL TECHNOLOGY NIE EMITUJĄ SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO CO POPARTE JEST BADANIAMI WYKONANYMI PRZEZ WŁOSKI INSTYTUT "GIORDANO S.P.A" (CERTYFIKAT NUMER 212656)

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień przy użyciu maty grzewczej na podczerwień
  System ten opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez podłogowy lub ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień
  modułowa mata na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej".

  Informacje o modułowych matach grzewczych na siatce stosowanych jako elektryczne ogrzewanie na podczerwień. System modułowych mat grzewczych składa się z 12 modułów o różnych rozmiarach, połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu typu plug-in, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie IP67. Moduły składają się z odpornej siatki z włókna szklanego które działa jako podpora dla przewodów cieplnych. Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół. Napięcie 230 VAC.

  Kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania. Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

  MOC GRZEWCZA SYSTEMU MODUŁOWEGO DO ELEKTRYCZNEGO OGRZEWANIE PODŁOGOWEGO
  Każdy moduł ma moc znamionową 100 W/m2 aby spełnić niezbędne wymagania i przezwyciężyć nawet najcięższe warunki.

  Modułowe systemy grzewcze do elektrycznego ogrzewania podłogowego obejmują :
  • 12 mat grzejnych o różnych rozmiarach (tabelka poniżej)
  • 2 kable łączeniowe o dwóch długościach 80 cm oraz 200 cm które służą do łączenia modułów oddalonych od siebie
  • 1 kabel zasilający potrzebny do podłączenia maty do termostatu

  Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień
  pod wymiar mata na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej".

  System elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień może być również wykonany na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc. Dzięki czemu możemy dokładnie dobrać odpowiedni wymiar do powierzchni pokoju dodatkowo nie potrzebne będą żadne łączenia ponieważ mata grzejna na podczerwień jest wyposażona w kabel zasilający o długości 3 metrów (istnieje możliwość zamówienia dłuższego za dopłatą).

  Maty grzewcze na podczerwień robione na zamówienie występują w czterech wersjach:

  - Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

  - Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

  - Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień z uziemieniem - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)

  - Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień z uziemieniem - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)

 • Maty grzewcze ścienne

  Elektryczne ogrzewanie ścienne

  System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS.

  WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE CIEPŁO (PROMIENIOWANIE) W STRONĘ OGRZEWANEGO POMIESZCZENIA DZIĘKI TEMU ZMINIMALIZOWANA JEST UTRATA CIEPŁA. 

  DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTU GRZEJNEGO Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO MATY THERMAL TECHNOLOGY NIE EMITUJĄ SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO CO POPARTE JEST BADANIAMI WYKONANYMI PRZEZ WŁOSKI INSTYTUT "GIORDANO S.P.A" (CERTYFIKAT NUMER 212656)

  Elektryczne ogrzewanie ścienne na podczerwień przy użyciu maty grzewczej
  System ten opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez podłogowy lub ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

  Ścienne maty grzewcze na podczerwień - elektryczne ogrzewanie podtynkowego

  Elektryczne ogrzewanie podtynkowe przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzejnej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć tynkowanie oraz trzeba umożliwić wyschnięcie tynku przed uruchomieniem systemu grzewczego. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być zainstalowane pomiędzy tynkiem a płytkami ceramicznymi: w takim przypadku przymocuj panel za pomocą elastycznego kleju warstwa kleju powinna go przykryć w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Przed położeniem płytek postępuj zgodnie instrukcją producenta kleju i czekaj aż klej całkowicie wyschnie. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego. Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

  Ścienne maty grzewcze na podczerwień - elektryczne ogrzewanie pod płyty karton-gipsowe

  Elektryczne ogrzewanie pod płyty karton-gipsowe przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzejnej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć nakładanie kleju oraz przymocuj płytę GK. Umożliwić wyschnięcie kleju przed uruchomieniem systemu grzewczego. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego. Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

  Ścienne maty grzewcze na podczerwień pod wymiar

  Elektryczne ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień jest również dostępny na zamówienie pod wymagany wymiar, moc znamionowa 400W na metr kwadratowy. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych pod wymiar może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie maty grzewcze na podczerwień powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednej maty grzejnej możesz je połączyć ze sobą ponieważ każda mata grzewcza wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny). Po podłączeniu ich do prądu zakończyć tynkowanie lub kleju i płyt GK oraz trzeba umożliwić wyschnięcie tynku lub kleju przed uruchomieniem systemu grzewczego. Ogrzewanie ścienne przy użyciu mat grzewczych na podczerwień może być zainstalowane pomiędzy tynkiem a płytkami ceramicznymi: w takim przypadku przymocuj panel za pomocą elastycznego kleju warstwa kleju powinna go przykryć w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Przed położeniem płytek postępuj zgodnie instrukcją producenta kleju i czekaj aż klej całkowicie wyschnie. Użyj kleju elastyczne i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu

 • Maty grzewcze pod dywan, wykładziny PCV

  Elektryczne ogrzewanie pod dywany, wykładziny PCV

  System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS.

  WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE CIEPŁO (PROMIENIOWANIE) W STRONĘ OGRZEWANEGO POMIESZCZENIA DZIĘKI TEMU ZMINIMALIZOWANA JEST UTRATA CIEPŁA. 

  DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTU GRZEJNEGO Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO MATY THERMAL TECHNOLOGY NIE EMITUJĄ SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO CO POPARTE JEST BADANIAMI WYKONANYMI PRZEZ WŁOSKI INSTYTUT "GIORDANO S.P.A" (CERTYFIKAT NUMER 212656)

  Ogrzewanie elektryczne pod dywan, wykładziny oraz PCV przy użyciu maty grzewczej na podczerwień
  System ten opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez podłogowy lub ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

  Elektryczne ogrzewanie pod dywany, wykładziny PCV
  modułowa mata na podczerwień

  Ogrzewanie elektryczne pod dywan, wykładziny PCV oparte o modułowe maty grzewcze na podczerwień. System ten składa się z 4 modułów o różnych rozmiarach, połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu typu plug-in, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie IP67. Moduły składają się z górnej warstwy usztywniającej oraz zabezpieczającej która działa jako podpora dla przewodów grzewczych, a pomiędzy jest mata amortyzująca. Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół. Napięcie 230 VAC.

  Kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania. Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

  MOC GRZEWCZA SYSTEMU MODUŁOWEGO OGRZEWANIA POD DYWAN, WYKŁADZINY PCV
  Każdy moduł ma moc znamionową 100 W/m2 aby spełnić niezbędne wymagania i przezwyciężyć nawet najcięższe warunki.

  Elektryczne ogrzewanie pod dywany, wykładziny PCV
  mata na podczerwień pod wymiar

  Ogrzewanie elektryczne pod dywan, wykładziny PCV może być również wykonany na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc. Dzięki czemu możemy dokładnie dobrać odpowiedni wymiar do powierzchni dywanu dodatkowo nie potrzebne będą żadne łączenia ponieważ mata grzejna na podczerwień jest wyposażona w kabel zasilający 3 metrów (możliwość zamówienia dłuższego za dopłatą).

  Ogrzewanie elektryczne pod dywan, wykładziny PCV robione jest na zamówienie i dostępne jest w mocach od 60 do 120 W na metr kwadratowy

Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów