Maty grzewcze - Maty grzejne na podczerwień

Maty grzewcze na podczerwień - Maty grzejne na podczerwień

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje mat grzewczych od dwóch producentów Thermal Technology oraz Hemstedt. Oba systemy mat grzewczych charakteryzują się bardzo dużą wydajnością oraz niskim zużyciem energii.

Maty grzewcze na siatce Thermal technology

System grzewczy od THERMAL TEC...

Maty grzewcze na podczerwień - Maty grzejne na podczerwień

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje mat grzewczych od dwóch producentów Thermal Technology oraz Hemstedt. Oba systemy mat grzewczych charakteryzują się bardzo dużą wydajnością oraz niskim zużyciem energii.

Maty grzewcze na siatce Thermal technology

System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi ze sportów motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdów samochodowych. Produkowali i nadal wykonują ogrzewacze do opon używanych w tych sportach . Od 2001 roku Firma produkuje systemy grzewcze .
Kable grzewcze są wykonane z włókna węglowego oraz posiadają izolację termiczną przyszytą do kabla grzewczego. Maty grzewcze są podzielone na dwa zastosowania, pierwsze do ogrzewania podłogowego o mocy 100W/m2, drugie do ogrzewania ściennego 400W/m2. Wszystkie maty grzewcze występują w gotowych elementach lub na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc (od 60 do 180W).

Maty grzewcze na siatce od Hemstedt.

Systemy grzewcze od Hemstedt - niemieckiej firmy która produkuje kable grzewcze od 1974 roku.
W matach grzewczych, kable grzewcze są ułożone na siatce która jest samoprzylepna, co ułatwia montaż. Dzięki technologi zastosowanej w matach nie ma wyczuwalnego przejścia pomiędzy kablem grzewczym a zasilającym oraz zredukowana został grubość maty grzewczej w miejscu połączenia. Dodatkowym atutem jest to że kabel grzewczy jest w pełni wodoodporny co umożliwia nam jego zastosowanie nawet w wylewce bez obaw o jakiekolwiek problemy podczas użytkowania. Mata grzewcza jest do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe o różnych mocach od 80 do 220W/m2.
Obaj producenci mat grzewczych do ogrzewania podłogowego proponują kilka sposobów montażu. Przy płytkach ceramicznych czy kamieniu możemy maty grzewcze umieścić bezpośrednio w kleju lub w wylewce. Przy panelach czy parkiecie maty grzewcze umieszczamy w cienkiej wylewce samopoziomującej. Maty grzewcze możemy również używać pod wykładziny czy dywan wystarczy je umieścić w wylewce.

Odczucie ciepła względem zastosowania różnych wykończeń podłogi będzie inne. Prosimy skonsultować z producentem podłogi czy nadaje się do ogrzewania podłogowego.

Czytaj więcej

Maty grzewcze - Maty grzejne na podczerwień Jest 57 produktów.

Podkategorie

 • Hemstedt - maty grzewcze

  W niniejszej kategorii znajdują się wszystkie maty grzejne umieszczone na samoprzylepnej siatce.
  Do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe lub ścienne.
  Maty grzewcze dostępne są w gotowych elementach zakończonych 4 metrowym przewodem zasilającym. Ich zaletą jest to że możemy siatkę przeciąć i dokładniej dopasować ją do naszego pomieszczenia.
  Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

 • Hemstedt - zestawy mat grzewczych

  Zestawy mat grzewczych.

  Znajdą tu państwo gotowe zestawy do szybkiego montażu.

  Mata grzewcza niemieckiej firmy Hemstedt założonej w 1974 roku, posiada wiele innowacyjnych rozwiązań dzięki którym montaż jest bardzo prosty (siatka jest samoprzylepna). Nie występuje w niej również wyczuwalne połączenie kabla zasilającego oraz grzewczego dodatkowo wszystko jest umieszczone w jednej izolacji dzięki czemu nasze maty posiadają IP 67.

 • Thermal Technology - maty grzewcze

  W niniejszej kategorii znajdują się wszystkie maty grzejne z włókna węglowego umieszczone na siatce.
  Do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie ścienne.
  Maty grzewcze dostępne są w gotowych modułach lub na zamówienie.
  Thermal Technology to producent ogrzewania od 2001 roku. Jego początki to produkcja ogrzewaczy do opon dla sportów motorowych, F1 oraz samochodów. Wszystkie produkty są robione ręcznie a kabel grzewczy jest zrobiony z włókna węglowego który posiada przyszytą izolacje termiczną, która ukierunkowuje ciepło w stronę pomieszczenia ogrzewanego.

Pokazuje 1 - 57 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 57 z 57 elementów