Zestaw folii grzewczej podłogowej Gotowa do instalacji folia grzewcza ECOFILM SET może zajmować całą powierzchnię podłogi lub tylko jej część - na przykład przed sofą lub kuchnią. Montaż jest łatwy i nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku, posadzki. W zależności od wymaganej wielkości ogrzewanej powierzchni można kupić wymaganą ilość gotowych folii, ułożyć obok siebie i poprowadzić przewody połączeniowe wzdłuż ściany do puszki instalacyjnej. Dzięki zestawowi ECOFILM SET nie...
Czytaj więcej

Zestaw folii grzewczej podłogowej

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kategoria: Zestaw folii grzewczej podłogowej

Zestaw folii grzewczej podłogowej

Gotowa do instalacji folia grzewcza ECOFILM SET może zajmować całą powierzchnię podłogi lub tylko jej część - na przykład przed sofą lub kuchnią. Montaż jest łatwy i nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku, posadzki. W zależności od wymaganej wielkości ogrzewanej powierzchni można kupić wymaganą ilość gotowych folii, ułożyć obok siebie i poprowadzić przewody połączeniowe wzdłuż ściany do puszki instalacyjnej. Dzięki zestawowi ECOFILM SET nie ma potrzeby łączenia folii na budowie, co wymagałoby użycia materiałów łączeniowych (łączniki, przewody, izolacja) oraz specjalnych narzędzi wymaganych do folii sprzedawanej na metry.

ECOFILM SET sprzedawane są w dwóch szerokościach (0,6 m i 1,0 m) oraz jednej mocy 80W/m2

ECOFILM SET - zestaw folii grzewczej podłogowej

Zaplanuj wcześniej sposób ułożenia folii - określ wymaganą liczbę pasków (kompletów) folii oraz ich szerokość i długość. Przewody zasilające z każdego zestawu są następnie prowadzone wzdłuż ściany do puszki instalacyjnej.
UWAGA – każdy zestaw posiada dwa przewody zasilające, przy montażu 5 kompletów (pasków) jest to już wiązka 10 kabli. Dlatego konieczne jest utworzenie odpowiedniej przestrzeni (rowki, peszle) do prowadzenia kabli. Folie grzewcze i przewody zasilające można dowolnie skracać (w zestawie znajdują się dodatkowe krążki izolacyjne do zaizolowania miejsca cięcia – izolacje należy umieścić na pasku miedzianym), nie ma jednak możliwości regulacji szerokości folii – w momencie przecięcie folii wzdłuż ulega ona uszkodzeniu.
Proszę pamiętać, iż folii grzewczej nie stosujemy w łazienkach, pod mokrą zabudowę typu płytki, gres, nie stosujemy pod wylewki czy też posadzki betonowe. Folia grzewcza stosowana jest tylko do suchej zabudowy, np. pod podłogi pływające typu panel podłogowy, deska drewniana układana na sucho itp. Zarządzanie włącz/wyłącz folię musi odbywać się poprzez termostat do ogrzewania podłogowego.