Energooszczędny grzejnik elektryczny z serii ICON oraz ICON Wi-Fi (zarządzanie przez aplikację internetową) Grzejniki posiadające innowacyjną technologią od RADIALIGHT (Więcej informacji na temat technologii w artykule Energooszczędne grzejniki elektryczne, grzejnik elektryczny Radialight ) - Icon wyposażony jest w elektroniczny termostat z...
Czytaj więcej

Grzejnik Hybrydowy ICON

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kategoria: Grzejnik Hybrydowy ICON

Energooszczędny grzejnik elektryczny z serii ICON oraz ICON Wi-Fi (zarządzanie przez aplikację internetową)

Grzejniki posiadające innowacyjną technologią od RADIALIGHT (Więcej informacji na temat technologii w artykule Energooszczędne grzejniki elektryczne, grzejnik elektryczny Radialight)
- Icon wyposażony jest w elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu można wybrać pożądaną temperaturę z niezwykłą precyzją (temperaturę wybieramy co 0,1oC).
- Icon Wi-Fi wyposażony jest w elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD, a poza standardowymi ustawieniami możemy dodatkowo kontrolować grzejniki za pomocą aplikacji na smartfony i tablety. (Więcej informacji na temat aplikacji oraz nowych możliwości w artykule Icon Wi-Fi - aplikacja i możliwości).

WYOBRAŹ SOBIE...
Wyrafinowaną i kultową linie, satynową powierzchnie nie tylko do podziwiania ale również przyjemną w dotyku, ultrapłaski kształt.
Grzejnik wyposażony w technologie RADIALIGHT DUAL-THERM, ciepłe objęcie podczerwieni oraz wydajność konwekcji.
Najnowsze funkcje, które pomogą Ci zaoszczędzić energię i utrzymać na niskim poziomie koszty za energię elektryczną.
Od dzisiaj wszystko to możesz mieć w jednym produkcie, a raczej w dwóch, kolorach śnieżnej bieli i antracytowej szarości.
To jest właśnie grzejnik elektryczny ICON.

NAJWAŻNIEJSZĄ ZALETĄ GRZEJNIKÓW ELEKTRYCZNYCH ICON JEST ZASTOSOWANIE INNOWACYJNEGO ELEMENTU GRZEWCZEGO PROMIENNIKOWO-KONWEKCYJNEGO.

Gdy pożądana temperatura w pomieszczeniu zostanie osiągnięta termostat wbudowany w urządzenie odłączy element grzewczy, ale podczerwień będzie jeszcze emitowana przez urządzenie.