Grzejniki Dual-Kherr CLIMASTAR Wszystkie urządzenie od Climastar posiadają opatentowany element akumulacyjny Dual-Kher który jest używany jako front urządzenia lub wewnętrzny element zastosowany w celu zmniejszenia zużycia energii. Promieniowanie ciepła z frontu i konwekcja w jednym grzejniku to mniejsze rachunki za ogrzewanie. Więcej o producencie...
Czytaj więcej

Grzejniki Dual-Kherr CLIMASTAR

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Kategoria: Grzejniki Dual-Kherr CLIMASTAR

Grzejniki Dual-Kherr CLIMASTAR

Wszystkie urządzenie od Climastar posiadają opatentowany element akumulacyjny Dual-Kher który jest używany jako front urządzenia lub wewnętrzny element zastosowany w celu zmniejszenia zużycia energii. Promieniowanie ciepła z frontu i konwekcja w jednym grzejniku to mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Więcej o producencie oraz technologii Dual-Kher

AVANT Wi-Fi - Wewnętrzny i frontowy panel akumulujący ciepło DUAL-KHERRR, wyposażony w termostat z możliwością programowania dobowego oraz tygodniowego. Termostat posiada wiele funkcji oszczędzających energie, a po zakupieniu bramki Wi-Fi uzyskujemy możliwość sterowania grzejnikami przez internet.

STAR Wi-Fi - Frontowy panel akumulujący ciepło DUAL-KHERRR, wyposażony w termostat z możliwością programowania dobowego oraz tygodniowego. Termostat posiada wiele funkcji oszczędzających energie, zintegrowany moduł Wi-Fi dzięki któremu uzyskujemy możliwość sterowania grzejnikami przez internet (bez konieczności dokupowania bramki).

CURVE Wi-Fi - Frontowy panel akumulujący ciepło DUAL-KHERRR, wyposażony w termostat z możliwością programowania dobowego oraz tygodniowego. Termostat posiada wiele funkcji oszczędzających energie, a po zakupieniu bramki Wi-Fi uzyskujemy możliwość sterowania grzejnikami przez internet.

STEEL CURVE – Wewnętrzny panel akumulujący ciepło DUAL-KHERRR, wyposażony w termostat z możliwością programowania dobowego oraz tygodniowego. Termostat posiada wiele funkcji oszczędzających energie.

AKCESORIA – akcesoria dodatkowe takie jak Bramka Wi-Fi, nóżki oraz relingi do wieszania ręczników.