Klimatyzery, wentylatory oraz osuszacze powietrza

Klimatyzery, wentylatory oraz osuszacze powietrza

Od dzisiaj świat ogrzewania Radialight powiększa się o klimatyzery oraz osuszacze powietrza. Dzięki czemu komfort w naszym mieszkaniu będzie taki jak chcemy przez cały rok.Gdy masz do czynienia z upałem lub wilgocią, które przenikają ściany domu, Radialight oferuje nie tylko piękne ale funkcjona...

Klimatyzery, wentylatory oraz osuszacze powietrza

Od dzisiaj świat ogrzewania Radialight powiększa się o klimatyzery oraz osuszacze powietrza. Dzięki czemu komfort w naszym mieszkaniu będzie taki jak chcemy przez cały rok.
Gdy masz do czynienia z upałem lub wilgocią, które przenikają ściany domu, Radialight oferuje nie tylko piękne ale funkcjonalne oraz niezawodne rozwiązania, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.
Nowa seria FRESCO - to dwa Klimatyzery AER DOMUS i AER PRO oraz Osuszacz powietrza KUBO.

Osuszacz powietrza KUBO

Mały przenośny osuszacz powietrza KUBO poradzi sobie z wilgocią w małych lub średnich pomieszczeniach a to wszystko dzięki jego wydajności. Osuszacz powietrza KUBO posiada również kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Osuszacz powietrza wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne i wyświetlacz. Osuszacz powietrza KUBO ma możliwość ustawienia 2 prędkości wentylatora oraz kilku stopni poziomu wilgotności w zakresie od 30 do 90%. Osuszacz KUBO posiada również dwa tryby specjalne ciągły oraz automatyczny.

Klimatyzer AER DOMUS

Mały przenośny klimatyzator wodny AER DOMUS idealnie ochłodzi nas podczas ciepłe dni. W gorące dni wystarczy schłodzić w zamrażalce dołączone 2 wkłady chłodzące i umieścić jej w pojemniku z wodą, można również dodać kostki lodu do pojemnika z wodą. Klimatyzer AER DOMUS jest idealny do małych lub średnich pomieszczeń. Klimatyzator wodny posiada kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Klimatyzer wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne i wyświetlacz oraz sterowanie za pomocą pilota. Klimatyzator wodny AER DOMUS ma możliwość ustawienia 3 prędkości oraz 3 trybów pracy. Klimatyzer AER DOMUS posiada również filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

Klimatyzer AER PRO

Przenośny klimatyzator wodny AER PRO idealnie ochłodzi nas podczas ciepłych dni. W gorące dni wystarczy dodać kostki lodu do pojemnika z wodą. Klimatyzer AER PRO jest idealny do średnich lub dużych pomieszczeń. Klimatyzator wodny posiada kółka które ułatwią przemieszczanie urządzenia. Klimatyzer wyposażony jest również w sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem oraz sterowanie za pomocą pilota. Klimatyzator wodny AER DOMUS ma możliwość ustawienia 4 prędkości oraz 3 trybów pracy. Klimatyzer AER DOMUS posiada filtr przeciw kurzowy oraz jonizacje.

Klimatyzer z funkcją grzania OMNI

Mały przenośny klimatyzator wodny z funkcją grzania OMNI jest urządzeniem który skupia w sobie 4 urządzenia. Może być używany jako wentylator, klimatyzer, termowentylator, nawilżacz powietrza. Wentylator dostarczy miły powiew podczas ciepłych dni. Klimatyzer dzięki dodatkowemu chłodzeniu za pomocą wody dostarczy przyjemne chłodne powietrze w gorące dni, bez wysuszania powietrza jak ma to miejsce podczas używania klimatyzacji. Podczas chłodniejszych wieczorów może również dostarczyć ciepłe powietrze do pomieszczenia, a dzięki funkcji nawilżania również nie będzie wysuszał powietrza.

Czytaj więcej

Klimatyzery, wentylatory oraz osuszacze powietrza Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów