Grzejnik elektryczny KLIMA i DEKO to nowoczesne grzejniki elektryczne energooszczędne o niskim zużyciu energii od Radialight.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy do naszej oferty nowoczesne i bardzo wydajne oraz nowoczesne grzejniki elektryczne hybrydowe.

Jesteśmy wyłącznym DYSTRYBUTOREM EUROPEJSKICH grzejników elektrycznych DEKO oraz KLIMA na POLSKĘ.

Produkty zostały zaprojektowana i wyprodukowane we włoskiej fabryce posiadającej 80-letnie doświadczenie w dziedzinie ogrzewania elektrycznego.

Grzejnik elektryczny Klima, Deko - komfort z technologią dzięki której wyprzedzamy konkurencję. Połączenie ogrzewania na podczerwień z ogrzewaniem konwekcyjnym.

Grzejnik promiennikowo-konwekcyjny KLIMAGrzejniki elektryczne KLIMAnowoczesne elektryczne grzejniki promiennikowo-konwekcyjne w eleganckiej obudowie, z dwoma bardzo wydajnymi elementami grzejnymi. Element aluminiowy szybko ogrzewa pokój do żądanej temperatury i równocześnie niezwłocznie reaguje na jej zmiany. Z kolei promieniowanie podczerwone zapewnia ciągłe przekazywanie ciepła z powierzchni czołowej grzejnika. Grzejnik elektryczny pracuje ze zmienną mocą – w trybie promieniowania pobierają tylko ok. 15% swojej mocy nominalnej (np. Klima 1000 W jedynie ok. 150 W). Wbudowany w grzejnik elektroniczny termostat sam dobiera element grzewczy, którym grzejnik elektryczny ma w danym momencie pracować. Priorytetem dla grzejnika elektrycznego jest praca frontem czyli panelem na podczerwień. Grzejnik zawsze najpierw próbuje ogrzać pomieszczenie mniejszą mocą.

Grzejnik elektryczny DEKOnowoczesny elektryczny grzejnik promiennikowo-konwekcyjny w eleganckiej pionowej obudowie, z trzema bardzo wydajnymi elementami grzejnymi. Dwa elementy grzewcze aluminiowe umieszczone jeden pod drugim w odstępie około 50 cm bardzo szybko ogrzewają pomieszczenie do pożądanej temperatury i jednocześnie bardzo szybo reagują na jakiekolwiek zmiany temperatury.Grzejniki promiennikowo-konwekcyjny DEKO Dodatkowo grzejnik posiada dwa wyloty powietrza, które znajdują się po obu stronach grzejnika. Z kolei promieniowanie podczerwone zapewnia ciągłą emisje ciepła z dużej przedniej powierzchni grzejnika. Grzejnik elektryczny pracuje ze zmienną mocą – w trybie promieniowania pobierają tylko 200 - 220W co stanowi 20% jego mocy nominalnej, w trybie konwekcji pobiera 800W, a w trybie hybrydowym pobiera 1000W. Wbudowany w grzejnik elektroniczny termostat sterowany manualnie sam dobiera, który element grzewczy w danym momencie pracuje. Grzejnik zawsze próbuje ogrzać pomieszczenie mniejszą mocą. Priorytetem dla grzejnika elektrycznego DEKO jest praca frontem czyli panelem na podczerwień.

Grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKO to idealne odwzorowanie grzejników wodnych, te energooszczędne grzejniki elektryczne potrafią tylko dogrzewać element grzewczy. Przy małych różnicach temperatur wbudowany termostat nie załącza grzejnika dopóki element grzewczy jest ciepły, gdy element grzewczy zaczyna stygnąć, grzejnik tylko go dogrzewa. Nad wszystkim czuwa inteligentny termostat, który również ma możliwość programowania (aby zaprogramować DEKO na cały tydzień potrzebujemy opcjonalny programator ZEFIRO). Grzejniki elektryczne KLIMA posiadają dodatkowo odczyt temperatury w pomieszczeniu, czujnik ruchu i czujnik otwartego okna oraz miernik zużycia energii.

Podsumowując - grzejniki elektryczne z serii KLIMA oraz DEKO to najbardziej energooszczędne urządzenia grzewcze z całej naszej oferty, posiadają cechy dzięki którym charakteryzują się niskim poborem energii. A tymi cechami są: wbudowany termostat, możliwość programowania tygodniowego, dogrzewanie elementów grzewczych
oraz unikalną funkcjonalność dzięki której wyprzedzamy konkurencyjne grzejniki elektryczne - jest to utrzymywanie elementów grzewczych w optymalnej temperaturze poprzez inteligentne dobieranie który element ma działać i kiedy. Dodatkowo grzejniki KLIMA posiadają dwa czujniki które zapobiegają stracie energii elektrycznej oraz posiada wbudowany miernik zużycia energii dziennej oraz tygodniowej. Dzięki temu możemy na bieżąco odczytać ile nasz grzejnik elektryczny zużywa energii.

Grzejniki elektryczne z serii KLIMA oraz DEKO same dobierają moc z jaką mają działać aby zużywać jak najmniej energii elektrycznej, dzięki czemu nie potrzebujemy drugiej taryfy aby ogrzewać pomieszczenia ekonomicznie.

Grzejniki promiennikowo-konwekcyjne

Nowoczesny, enerooszczędny grzejnik konwekcyjny KLIMA

Dlaczego grzejniki elektryczne wykorzystujące konwekcję oraz podczerwień są lepsze od zwykłych grzejników konwekcyjnych oraz paneli na podczerwień? Jest kilka powodów i zalet takiego rodzaju ogrzewania elektrycznego.

Standardowe grzejniki konwekcyjne działają tylko jedną stałą mocą grzejąc jeden element grzewczy cały czas aż osiągną odpowiednią temperaturę ustawioną na termostacie. Grzejniki elektryczne KLIMA posiadają bardzo wydajne elementy grzewcze wykonane z aluminium dzięki czemu mamy pewność, że ciepło dostarczane jest do naszego pomieszczenia bardzo szybko oraz wydajnie. Po drugie elementy grzewcze wykorzystane w nowoczesnych grzejnikach KLIMA oraz DEKO są ukształtowane w taki sposób aby powietrze które przez nie przepływa bardzo szybko osiągało odpowiednią temperaturę. Po trzecie grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKO nie tylko pilnują temperatury otoczenia ale również temperatury elementu konwekcyjnego, dzięki czemu zużywamy mniej energii.
(Grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKO nie posiadają wentylatora, konwekcja jest naturalna i powstaje na zasadzie ruchu powietrza zgodnie z zasadami i prawami fizyki. Ciepłe powietrze unosi się do góry)

Panel na podczerwień DEKOStandardowe panele na podczerwień do zastosowania domowego, działające samą podczerwienią nadają się najlepiej w dobrze lub bardzo dobrze ocieplonych budynkach. W słabo oraz średnio ocieplonych budynkach potrzebne jest bardzo duże zwiększenie mocy zainstalowanych urządzeń, a w budynkach nie ocieplonych potrzebne są urządzenia o większej temperaturze co może powodować dyskomfort dla osób które przebywają w pomieszczeniu.
Grzejniki elektryczne KLIMA oraz grzejnik elektryczny DEKO poradzą sobie w każdych warunkach dzięki zastosowaniu podczerwieni jako czynnika utrzymującego stałą oraz równą temperaturę w pomieszczeniu.
(Ogrzewamy nawet średniowieczne zamki - nasze grzejniki elektryczne KLIMA zostały zamontowane i bardzo dobrze ogrzewają pomieszczenia w zabytkowym Zamku Malbork oraz Bramie Nizinnej w Gdańsku - zdjęcia na samym końcu artykułu)

Podsumowując nowoczesne grzejniki elektryczne KLIMA łączą w sobie to co najlepsze z obu typów ogrzewania. Ogrzewanie konwekcyjne tylko do szybkiego ogrzewania pomieszczenia, ale grzanie nie odbywa się w sposób ciągły element grzewczy jest dogrzewany - w myśl zasady po co grzać coś co i tak jest już ciepłe. Ogrzewanie na podczerwień do stabilnej emisji delikatnego ciepła z przedniej części obudowy grzejnika, w celu utrzymania stabilnej stałej temperatury w pomieszczeniu. Takie połączenie gwarantuje nam praktycznie stałą temperaturę pomieszczeniu a dodatkowo nad wszystkim czuwa inteligentny system sterowania temperaturą, które wbrew pozorom jest bardzo prosty w obsłudze. Grzejnik elektryczny KLIMA to jeden z najlepszych urządzeń na rynku.

Grzejniki Klima zostały nagrodzone złotą nagrodą na targach w 2019 roku

Nargoda za grzejniki elektryczne Klima

Sposób działania nowoczesnych energooszczędnych grzejników elektrycznych hybrydowych "KLIMA"

Poniżej znajdują się trzy filmy.

Pierwszy opisuje wszystkie funkcje oraz zalety grzejnika elektrycznego KLIMA. Z filmu możemy się również dowiedzieć jak go zamontować oraz podłączyć do zasilania. Kolejny film na który zaprezentowany jest wygląd urządzenia oraz główne funkcje grzejnika elektrycznego KLIMA, a ostatni film przedstawia sposób pracy wszystkich czterech modeli z serii KLIMA.

Test zużycia energii - grzejnik elektryczny energooszczędny KLIMA

Test przeprowadzono w Warszawie w budynku jednorodzinnym o średniej izolacji termicznej (28cm gazobeton + 10cm styropian)

Założenia:
- Pn - Wsch narożnik budynku
- Parter - Budynek 3 kondygnacyjny (podpiwniczony)
- 20,5oC - Stała temperatura wewnątrz pomieszczenia
- Wielkość pomieszczenia - 9,5 m2
- Wysokość - 2,7 m

Do testu wykorzystano grzejnik elektryczny Klima 7

Testy grzejników elektrycznych klima

Temperatura w pomieszczeniu 20,5oC - czerwona lina górna
Temperatura zewnętrza od +8oC do -7oC - czerwona linia dolna

Testy energooszczędnych grzejników elektrycznych klima

Wykres pokazuje zużycie energii elektrycznej w badanym okresie (średnie na minutę)

Do prezentacji wybrano najbardziej reprezentatywny okres następujących po sobie trzech dni kiedy temperatura zewnętrzna była zarówno dodatnia (+8oC) jak i ujemna (-7,5oC)

Całkowite zużycie energii na 3 dni testu to 7,16kWh - średnie zużycie energii 7,16/3=2,39 kWh

Pierwszy okres pomiaru
- 1,5 dnia (temp. maks +8oC, temp. min. +0,5oC)
- zużycie energii 1,5 dnia to 2,20 kWh
- zużycie energii na dobę 1,47kWh

Drugi okres pomiaru
- 1,5 dnia (temp. maks +0,5oC, temp. min.- 7,5oC)
- zużycie energii 1,5 dnia to 4,96 kWh
- zużycie energii na dobę 3,31kWh

Wyniki testów przedstawiono jako obrazowe, Indywidualne zużycie energii może różnić się od wyników zaprezentowanych powyżej w zależności od izolacji termicznej budynku, położenia geograficznego budynku, temperatury wewnętrznej, typu budynku (dom, mieszkanie), ustawień termostatu itd.

Grzejniki elektryczne KLIMA:

Grzejnik elektryczny klimaNowoczesne grzejniki elektryczne z innowacyjną technologią promiennikowo-konwekcyjną wyposażone w inteligentny elektroniczny termostat z wyświetlaczem LCD, dzięki któremu można wybrać pożądaną temperaturę z niezwykłą precyzją (temperaturę wybieramy co 0,1oC).

WYOBRAŹ SOBIE...
Dyskretny, elegancki wygląd, który może być również atrakcyjną częścią wystroju wnętrza, którym można się pochwalić swoim gościom.
Delikatne, rozproszone ogrzewanie sprawia, że można poczuć się przyjemnie, przytulnie i wygodnie.
Najnowsze funkcje, które pomogą Ci zaoszczędzić energię i utrzymać na niskim poziomie koszty za energię elektryczną.
To jest właśnie nowoczesny, energooszczędny grzejnik elektryczny z serii KLIMA.

ROZPROSZONE I PRZYJEMNE CIEPŁO

Tak jak grzejniki elektryczne DEKO, KLIMA jest grzejnikiem który łączy w sobie innowacyjną technologię grzewczą od RADIALIGHT : 2 systemy grzewcze pracujące razem w jednym urządzeniu.
Podczerwień i konwekcja gwarantuje ciągłą, równą emisję ciepła, tworząc przyjemne uczucie bez odczuwalnych przeciągów czy cyrkulacji powietrza.

REGULACJA TEMPERATURY

Grzejnik elektryczny energooszczędny KLIMA - termostat 2Za pomocą przyjaznej dla użytkownika klawiatury, w grzejniku elektrycznym KLIMA możemy ustawić temperaturę w pomieszczeniu bardzo dokładnie, bo aż do jednej dziesiątej stopnia, aby zapewnić pożądaną temperaturę komfortową na stałym poziomie.
Temperatura w pomieszczeniu którą ustawiłeś jest zawsze wyświetlana na ekranie, który po wciśnięciu przycisku podświetla się; jednocześnie można również sprawdzić rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu w dowolnym momencie.

ENERGOOSZCZĘDNE

Technologia firmy Radialight skupia w grzejnikach elektrycznych KLIMA wszystko co jest potrzebne do zoptymalizowania zużycia energii:
◌ Łatwe i praktyczne tygodniowe programowanie, z trzema fabrycznie ustawionymi programami aby dopasować się do danego stylu życia: jeden dla codziennego użycia, jeden dla biura i kolejny dla ogrzewania weekendowego.
◌ Czujnik ruchu który przystosowuje grzejnik do twojego harmonogramu życia, automatycznie obniżając temperaturę w pomieszczenie gdy jest puste.
◌ Specjalne zabezpieczenie energooszczędne które przełącza grzejnik w tryb stand-by gdy zostanie otwarte okno w celu zapobiegnięciu stratą ciepła.
◌ Wyświetlanie zużycia energii żebyś mógł zobaczyć czy temperatura ustawiona przez ciebie oznacza że zużywasz za dużo energii.

Grzejnik elektryczny energooszczędny KLIMA 2Najważniejsze funkcje:

1) FUNKCJA OTWARTEGO OKNA: grzejnik elektryczny automatycznie przełącza się w tryb stand-by jeżeli jest otwarte okno.
2) CZUJNIK OBECNOŚCI: grzejnik wyposażony jest w czujnik na podczerwień który sprawdza czy ktoś jest obecny w pomieszczeniu i gwarantuje utrzymanie pożądanej temperatury, obniżając temperaturę gdy opuszczasz pomieszczenie.
3) TYGODNIOWY PROGRAMATOR: minimalizuje zużycie i optymalizuje komfort za pomocą trzech tygodniowych programów
4) WYŚWIETLANIE ZUŻYCIA ENERGII: intuicyjny wskaźnik bezpośredniego zużycia energii utrzymuje wszystko pod kontrolą i optymalizuje energooszczędność grzejników.

A WIĘC ILE GRZEJNIK ELEKTRYCZNY KLIMA ZUŻYWA ENERGII?

Jak często zadajesz sobie to pytanie i nigdy nie otrzymujesz odpowiedzi?
Z GRZEJNIKAMI ELEKTRYCZNYMI KLIMA będziesz zawsze miał taką informację na wyciągnięcie palca.
Ponieważ możesz nacisnąć przycisk w każdym monecie i sprawdzić dokładnie ile energii elektrycznej zostało zużyte w ciągu ostatnich 24 godzin lub ostatnim tygodniu.

NAJWAŻNIEJSZĄ ZALETĄ GRZEJNIKÓW ELEKTRYCZNYCH KLIMA JEST PŁYNNE DOSTOSOWANIE MOCY GRZEJNIKA DO TEMPERATURY OTOCZENIA.

Gdy pożądana temperatura w pomieszczeniu zostanie osiągnięta termostat wbudowany w urządzenie odłączy element grzewczy konwekcyjny, a dzięki podczerwieni utrzyma żądaną temperaturę przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu energii.

Wszystkie ceny grzejników elektrycznych na podczerwień KLIMA

Grzejnik elektryczny DEKO:

Innowacyjna technologia promiennikowo-konwekcyjna od RADIALIGHT w zaledwie 40 cm szerokości posiadająca wbudowany manualny termostat oraz możliwość programowania tygodniowego za pomocą opcjonalnego programatora ZEFIRO.grzejniki hybrydowe deko

Jego pionowa sylwetka o gładkich i eleganckich liniach natychmiast was zachwyci.
Grzejnik elektryczny DEKO ma opływowy, smukły kształt w kolorze białym pasującym do każdego wnętrza.
To tylko 43 cm szerokości i 120 cm wysokości, te idealne proporcje tworzą wysokiej klasy design idealnie komponujący się w każdym domu.
Grzejnik elektryczny hybrydowy DEKO ma tylko 8 cm grubości, jest znacznie szczuplejszy i bardziej płaski niż jakikolwiek inny grzejnik elektryczny lub wodny.
Łatwy w instalacji, jest dyskretny i elegancki może bez przeszkód służyć jako dodatek wystroju wnętrz.

Grzejnik elektryczny DEKO jest pionową wersją grzejników elektrycznych Klima, i obydwa posiadają Technologię Hybrydową - innymi słowy, dwa różne systemy ogrzewania w jednym produkcie:

Ogrzewanie konwekcyjne - element aluminiowy, który szybko ogrzewa pokój do temperatury pożądanej i równocześnie szybko reagujący na zmiany temperatur.

Ogrzewanie promieniowaniem podczerwonym - które zapewnia ciągłe przekazywanie przyjemnego ciepła z powierzchni czołowej grzejnika, tak jak promienie słoneczne.

Grzejnik elektryczny DEKO, pobór mocy - tryb hybrydowy: 1000 W - tryb konwekcyjny: 780 W - tryb podczerwień: 220 W (pomieszczenie do 12-15 m2), to który tryb działa w którym momencie steruje termostat nie możemy manualnie wybierać jak ma działać grzejnik.

Termostat grzejnika hybrydowego DEKO:

Termostat grzejnika hybrydowego DEKO

1 Dioda LED
2 Ustawianie temperatury
3 Przełącznik trybu pracy
4 Włącznik/wyłącznik

Tryby pracy:
dodatkiKOMFORT: odpowiada ustawieniom termostatu
ECO: zmniejsza temperaturę o 3,5°C względem ustawień na termostacie
FROST FREE: funkcja przeciwzamrożeniowa 7°C
STAND-BY: wyłącza elementy grzejne - nie wyłącza urządzenia
Urządzenie jest w trybie program, który ma osobne ustawienia na każdy dzień tygodnia, ten tryb jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem pilota Zefiro (opcja)

Działanie termostatu grzejników hybrydowych
Amplituda termostatu grzejników hybrydowych DEKO
Histereza tylko 0,2°C

JAK DZIAŁA GRZEJNIK ELEKTRYCZNY DEKO
Są one wyposażone w elektroniczny układ sterowania wielofunkcyjnego, które umożliwia precyzyjne ustawienia komfortu dla każdego pomieszczenia. To sprawia, że ten system grzewczy, może spełnić wszelkie potrzeby ogrzewania w jednym pomieszczeniu lub w różnych strefach domu.

PROGRAMOWANIE DLA MAXIMUM OSZCZĘDNOŚCI ENERGII.
Grzejnik elektryczny DEKO można zaprogramować, tak aby automatycznie dostosować temperaturę w każdym pokoju, by dopasować się do stylu życia ludzi, którzy go używają w każdej godzinie na dobę, 7 dni w tygodniu.
Pilot ZEFIRO (kupowany osobno) umożliwia zaprogramowanie każdego grzejnika elektrycznego DEKO zainstalowanego w domu: jeden pilot do zaprogramowania każdego pojedynczego grzejnika.
Ustawienie programu w każdym grzejniku elektrycznym na każdy dzień tygodnia jest kluczem, aby osiągnąć prawdziwe oszczędności na rachunku za energię elektryczną.

Cena grzejnika elektrycznego na podczerwień DEKO

Energooszczędne grzejniki łazienkowe

Grzejniki elektryczne łazienkowe DEVA:Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVA

Co wybrać do elektrycznego ogrzewania łazienki?
Panel grzewczy na podczerwień, termowentylator, a może grzejnik konwekcyjny.

Zalety i wady wszystkich systemów:
- Panele w łazience potrzebują więcej czasu na jej ogrzanie lecz są tanie w eksploatacji ale drogie w zakupie.
- Termowentylatory są tanie w zakupie, szybko nagrzewają ale są drogie w eksploatacji.
- Grzejniki konwekcyjne średni czas nagrzewania, umiarkowane w eksploatacji oraz zakupie.

Więc co tak naprawdę wybrać? Od dziś nie musisz wybierać.
Grzejnik elektryczny łazienkowy DEVAPrzedstawiamy państwu nowość elektryczny grzejnik łazienkowy DEVA. Jest on połączeniem podczerwieni oraz termowentylatora, cała powierzchnia przednia to duży emiter fal podczerwonych, który ogrzewa oraz utrzymuje temperaturę w łazience niską mocą. A dzięki zamocowanym dwóm relingom możemy również bardzo bezpiecznie oraz wydajnie suszyć lub ogrzewać ręczniki. Relingi możemy dowolnie przesuwać góra-dół dzięki zamontowanym na tylnej obudowie prowadnicom.

STYLISTYKA
Grzejnik łazienkowy elektryczny DEVA został zaprojektowany oraz stworzony we Włoszech w fabryce działającej w branży ogrzewania od lat 30 XX wieku. Dzięki czemu mamy pewność że urządzenie, nie tylko bardzo dobrze ogrzeje naszą łazienkę ale również bardzo ładnie wygląda. Front grzejnika wykonany jest z białego lub czarnego szkła oraz lustra. Posiada również dwa relingi aluminiowe do powieszenia ręczników. Dodatkowym atutem jest wbudowany dotykowy termostat, miejsce na postawienie smartphone oraz port USB dzięki któremu możemy go ładować.

TERMOSTAT
Termostat DEVAGrzejnik łazienkowy elektryczny DEVA posiada wbudowany dotykowy termostat z wyświetlaczem LED. Termostat posiada również możliwość zaprogramowania grzejnika na cały tydzień. Termostat jest bardzo prosty w obsłudze ponieważ do podstawowego działania wystarczy ustawić temperaturę komfortową. Po przełączeniu na temperaturę Eco grzejnik automatycznie zaniży temperaturę o 3,5oC względem temperatury komfortowej. Posiada również specjalną funkcje suszenia ręczników która jest bardzo przydatna na przykład w lato lub na wiosnę, ponieważ grzejnik działa tylko przez 60 minut i tylko poprzez emiter ciepła. Dodatkowo grzejnik posiada również czujnik otwartego okna oraz temperaturę przeciwzamrożeniową (7oC).

MOC GRZEWCZA
DEVA termowentylator oraz podczerwieńGrzejnik łazienkowy elektryczny DEVA posiada dwa niezależne elementy grzewcze do szybkiego i stabilnego ogrzewania, moc całkowita 1500W. Dzięki zastosowaniu dwóch elementów grzewczych oraz wbudowanemu inteligentnemu termostatowi (który wybiera: który element grzewczy i kiedy ma działać) uzyskujemy bardzo wydajny i ekonomiczny grzejnik łazienkowy. Termostat w krótkich odstępach czasu sprawdza temperaturę otoczenia i uruchamia jeden z dwóch elementów grzewczych lub oba naraz. Pierwszym elementem jest emiter ciepła (podczerwieni), którym jest cały front urządzenia, zużywa podczas działania tylko 300W. Drugim elementem jest termowentylator który jest zamontowany w dolnej części urządzenia i kieruje ciepłe powietrze ku podłodze, dzięki czemu ciepło w łazience rozchodzi się bardzo szybko, zużywając przy tym 1200W Priorytetem działania jest mniejsza moc dzięki emiterowi ciepła, który będzie utrzymywał odpowiednią temperaturę w łazience, a termowentylator szybko podniesie temperaturę bez zbędnej zwłoki co w łazience jest bardzo ważne, bo potrzebujemy ciepła w momencie gdy idziemy się wykąpać lub wziąć prysznic.

Łazienkowy grzejnik elektryczny DEVA to najnowsze urządzenie działające na tej samej zasadzie co grzejniki elektryczne KLIMA oraz DEKO, dzięki czemu otrzymujemy energooszczędny grzejnik łazienkowy który możemy użytkować w dużych łazienkach (maksymalnie 15 metrów kwadratowych).

Ceny energooszczędnych grzejników łazienkowych Deva znajdują się pod linkiem KLIKNIJ

Grzejniki elektryczne KLIMA zainstalowaliśmy między innymi w Zamku w Malborku oraz W Bramie Nizinnej w Gdańsku.

Zdjęcia z montażu grzejników elektrycznych KLIMA w Zamku w Malborku

Grzejniki elektryczne KLIMA zamontowane w Malborku

Zdjęcia grzejników elektrycznych KLIMA - Brama Nizinna w Gdańsku

Grzejniki elektryczne KLIMA zamontowane z Bramie Nizinnej w Gdańsku

Wszystkie ceny energooszczędnych grzejników elektrycznych na podczerwień znajdują się pod linkiem KLIKNIJ

Autor
Novli sp. z o.o.
Warszawa (woj. Mazowieckie)

Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie tekstów oraz zdjęć bez zgody autora zabronione.