TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora
  • TOUCH VISIO - grzejniki łazienkowe elektryczne z serii Aurora

TOUCH VISIO - elektryczny grzejnik łazienkowy - front z lustra oraz termostatem tygodniowym

TOUCH VISIO - elektryczny grzejnik łazienkowy z lustrem oraz  dotykowym termostatem tygodniowym.

Elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego posiadający front z lustra
TOUCH VISIO: cyfrowy elektryczny grzejnik łazienkowy z wbudowanym termostatem tygodniowym, sterowany za pomocą przycisków reagujących na dotyk
Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z obudową urządzenia

Cena brutto 729,00 zł
Ilość
Brak towaru

TOUCH VISIO - elektryczny grzejnik łazienkowy z lustrem oraz termostatem tygodniowym.

Elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego posiadający front z lustra oraz wbudowany termostat który sam zmienia moc grzewczą w razie potrzeby..
TOUCH VISIO: cyfrowy grzejniki elektryczny łazienkowy z wbudowanym termostatem tygodniowym, sterowany za pomocą przycisków reagujących na dotyk.
Termowentylator łazienkowy TOUCH VISIO jest bardzo płaski ponieważ ma zaledwie 12 cm grubości i dodatkowo jego front zrobiony jest z lustra.
Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego ekranu.
Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z obudową urządzenia oraz posiada ukryte wieszaki usytuowane na tyle relingu.

BEZPIECZNY I CICHY

Elektryczny grzejnik łazienkowy TOUCH VISIO powstał na bazie grzejnika łazienkowego TOUCH, w obu zastosowano unikalny oraz opatentowany design. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu obiegowi powietrza termowentylator ma bardzo cichą pracę i równomierny przepływ powietrza dla optymalnego rozłożenia temperatury w łazience, a dzięki zintegrowanemu relingowi z ukrytymi haczykami możesz suszyć mokre ręczniki tuż po kąpieli lub ogrzewać ręczniki aby były ciepłe przed kąpielą.
Elektryczny grzejnik łazienkowy TOUCH VISIO jest wyposażony w filtr pyłowy dla oczyszczania powietrza oraz ochrony urządzenia, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność. Termowentylator wyposażony jest również w podwójną izolację termiczną oraz zabezpieczenie IP24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu bez żadnego ryzyka może być zamontowany w łazience oraz miejscach wilgotnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Czujnik obecności zamontowany w przedniej obudowie wykrywa, czy ktoś jest w pomieszczeniu i gwarantuje odpowiednią temperaturę komfortową kontrolowaną poprzez precyzyjny tygodniowy termostat elektroniczny wbudowany w urządzenie.
Po 10 minutach, jeśli nikt nie został wykryty, automatycznie przełącza się w tryb ECO dostosowującym zużycie energii do niższego poziomu, dzięki czemu możesz zaoszczędzisz nawet do 25% energii w porównaniu do tradycyjnego termowentylatora.
Gdy zostanie ktoś wykryty w pomieszczeniu, grzejnikowi zajmie tylko kilka minut, aby przywrócić temperaturę z ECO, do poziom temperatury komfortowej.
Elektryczny grzejnik łazienkowy TOUCH VISIO można również zaprogramować, aby uzyskiwać temperaturę zadaną dokładnie w godzinach w których jej potrzebujemy: np. zastaniesz ciepłą i przytulną łazienkę, podczas porannej kąpieli lub prysznica.

Zmienna moc grzewcza grzejnika łazienkowego TOUCH VISIO to jego największa zaleta. Termowentylator TOUCH VISIO działa pełna mocą (1800W) tylko wtedy gdy musi szybko podnieść temperaturę z ECO na komfortową do utrzymania osiągniętej temperatury wykorzystywana jest mniejsza moc (1000W). W połączeniu z Czujnikiem obecności grzejnik łazienkowy TOCUH VISIO potrafi zaoszczędzić nawet 40% energii względem tradycyjnych termowentylatorów.

Tryby pracy elektrycznego grzejnika łazienkowe TOUCH VISIO:

1. Tryb automatyczny

Elektryczny grzejnik łazienkowy TOUCH VISIO jest ustawiony na temperaturę komfortowa za każdym razem jak wykryje kogoś w pomieszczeniu.
Gdy czujnik nie wykryje nikogo przez 10 minut, grzejnik automatycznie przejdzie w tryb ECO (tzn. zaniży temperaturę o 3,5oC w porównaniu do temperatury komfortowej/ustawionej). Gdy nie wykryje nikogo przez kolejnych 36 godzin, grzejnik automatycznie przejdzie w tryb przeciwzamrożeniowy (temperatura około 7oC). Po przejściu grzejnika w tryb przeciwzamrożeniowy musi ktoś być wykryty przez co najmniej 2 minuty, aby grzejnik automatycznie przełączył się w tryb komfortowy lub możemy zrobić to ręcznie naciskając jeden przycisk.
W trybie automatycznym jest możliwe włączenie specjalnej funkcji, aktywowanej przez użytkownika (w standardzie funkcja jest wyłączona), która umożliwia wykrycie otwartego okna i automatycznie przełącza grzejnik w tryb przeciwzamrożeniowy aby zminimalizować straty energii. Funkcja ta aktywuje się automatycznie gdy wykryje nagły utrzymujący się spadek temperatury w pomieszczeniu, który występuje w momencie otwarcia okna aby przewietrzyć pomieszczenie. Poprawne działanie tej funkcji uzależnione jest od odpowiedniego usytuowania grzejnika TOUCH VISIO w łazience.

2. Tryb programowania

Elektryczny grzejnik łazienkowy TOUCH VISIO można zaprogramować na każdą godzinę oraz dzień tygodnia. Dla każdej godziny dnia jest możliwe aby ustawić temperaturę która ma być osiągnięta/utrzymana, wybierając pomiędzy temperaturami Komfortową, ECO (zaniżenie o 3,5oC w w porównaniu do temperatury komfortowej) lub Przeciwzamrożeniową (utrzymywanie temperatury około 7 - 10oC).
W trybie programowania czujnik ruchu oraz funkcja otwartego okna są wyłączone aby produkt mógł dokładnie stosować się do ustawionej temperatury przez użytkownika w wyznaczonych godzinach.

Posiada kabel o długości 1 m (100 cm) zakończony wtyczką.

Główne funkcje elektrycznego grzejnika łazienkowego:
Front z lustra.
Wbudowany termostat tygodniowy.
Zmienna moc 1800W / 1000W
Funkcja przeciwzamrożeniowa.
Czujnik obecności.
Czujnik otwartego okna.
Bardzo niski poziom hałasu.
Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.
Zabezpieczenie IP24.

Kolor: biało-szary front z lustra
Wymiary w cm : 30 x 50 x 12
Moc używana do ogrzewania przy 230V / 50Hz: 1800W
Moc używana do dogrzewanie/utrzymywanie przy 230V / 50Hz: 1000W
Elektryczny grzejnik łazienkowy o froncie z lustra specjalnie zaprojektowany do ogrzewania łazienek oraz suszenia ręczników.

Aurora
TOUCH VISIO
Nowy produkt
8019250543214

Dane techniczne

Moc grzewcza
1000 / 1800 W
Szerokość
30 cm
Wysokość
50 cm
Grubość
12 cm
Waga
2 kg
Montaż
Ściana
Zasilanie
230 V / 50 Hz
Zakres temperatur
10 - 35°C
Ochrona przed zamarzaniem
Tak 7°C
Stopień ochrony
IP24
Kabel zasilający
Tak, zakończony wtyczką
Długość kabla zasilającego
1 m (100 cm)
Gwarancja
24 miesiące

Pliki do pobrania

Aurora - katalog

Katalog grzejników elektrycznych z serii AURORA, włoskiego producenta.

Pliki do pobrania (4.96M)

Grzejnik łazienkowy Touch

Grzejnik elektryczny łazienkowy z termostatem elektronicznym do montażu ściennego.

Pliki do pobrania (965.66k)

Radialight - katalog

Ermete Giudici S.P.A. jest producentem drobnego sprzętu AGD od początku lat trzydziestych.

Pliki do pobrania (5.44M)

Touch - Certyfikaty CE oraz TUV

Certyfikaty dla programowalnego grzejnika łazienkowego Touch oraz Touch Visio

Pliki do pobrania (232.33k)

Zobacz także