WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym

   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym

   Opinii (0)
   591,38 zł
   739,23 zł
   Zniżka 20%
   Brutto

   Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 591,38 zł 0%

   Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

   Wysyłka w 24h
   Na magazynie

   Nowa generacja termowentylatorów Windy do łazienek to zaawansowana technologia, która zapewnia precyzyjne i spersonalizowane zarządzanie komfortem twojej łazienki. Radialight zaprojektował i stworzył produkt, który w ciągu zaledwie kilku minut rozprowadzi przyjemne ciepło w całej łazience.

   Wbudowany termostat programowalny, dzięki któremu dostosujesz pracę grzejnika do swoich potrzeb.

   00
   dni
   :
   00
   godzin
   :
   00
   min
   :
   00
   sek
   Ilość:
   Napisz swoją opinię

   test

   Size Chart/Tables

   • Płatności i DostawaPłatności i Dostawa
   • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
   • Zasady zwrotuZasady zwrotu


   OPIS PRODUKTU

   Łazienkowy grzejnik elektryczny WINDY z termostatem tygodniowym.

   Łazienkowy grzejnik elektryczny do montażu ściennego z wbudowanym inteligentnym termostatem, który sam dobiera moc do swoich potrzeb. 1000W gdy zależy nam na utrzymaniu temperatury i 1800W gdy chcemy szybko ją podnieść. Ponadto urządzenie oferuje funkcję Boost - ograniczone czasowo grzanie z maksymalną mocą.
   Termowentylator łazienkowy WINDY jest bardzo płaski ponieważ ma zaledwie 11,2 cm grubości.
   Sterowanie grzejnika odbywa się za pomocą dotykowego termostatu który jest umieszczony po prawej stronie.

   Zmniejsz zużycie energii elektrycznej: ustawienia zarządzania ciepłem w WINDY pozwolą na oszczędność energii bez utraty komfortu.
   Poziom temperatury jest kontrolowany przez precyzyjny cyfrowy termostat, który pozwala na równomierne rozprowadzenie ciepła w łazience, niezależnie od miejsca montażu WINDY.
   Zintegrowany czujnik obecności sprawia, że ​​Windy jest praktycznie autonomiczny: ciepło będzie emitowane tylko wtedy, gdy ktoś zostanie wykryty oraz maksymalnie do 10 minut po wyjściu z łazienki. Po tym czasie WINDY automatycznie ustawi się na funkcję ECO (o 3,5 ° C mniej niż ustawiona na termostacie), a powróci do ustawionego poziomu komfortu, po wykryciu osoby w łazience. Ta opcja jest niezbędna do zapewnienia stałej oszczędności energii i zawsze gwarantuje komfortową temperaturę.

   Dzięki czujnikowi otwartego okna, WINDY nie pozwoli na niepotrzebne straty ciepła, ustawiając się automatycznie w trybie "Frost Free" aż do przerwania rozproszenia energii.

   Proste oraz wygodne programowanie tygodniowe dzięki 5 fabrycznie ustawionych tygodniowych programów WINDY zapewnia dodatkową pomoc w obniżeniu zużycia energii: ten innowacyjny grzejnik łazienkowy może w ten sposób dostosować się do rytmu życia i harmonogramów, rozprowadzając ciepło tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

   Łazienkowy grzejnik elektryczny WINDY jest wyposażony w filtr pyłowy dla czystszej cyrkulacji powietrza oraz ochrony urządzenia, zapobiega przegrzaniu i gwarantuje dłuższą żywotność i niezawodność.
   Łazienkowy grzejnik elektryczny WINDY posiada podwójną izolację elektryczną i zabezpieczenie IP 24 chroniące urządzenie przed przypadkowym zachlapaniem, dzięki czemu może być zainstalowany w łazience oraz w miejscach wilgotnych, bez żadnego ryzyka.
   Łazienkowy grzejnik elektryczny WINDY można również zaprogramować, aby uzyskać temperaturę komfortową dokładnie w godzinach w których jej potrzebujemy: np. zastaniesz ciepłą i przytulną łazienkę, podczas porannego prysznica lub kąpieli.

   Zmienna moc grzewcza grzejnika łazienkowego WINDY to jego największa zaleta. Termowentylator WINDY działa pełna mocą (1800W) tylko wtedy gdy musi szybko podnieść temperaturę z ECO na komfortową do utrzymania osiągniętej temperatury wykorzystywana jest mniejsza moc (1000W). W połączeniu z Czujnikiem obecności i Otwartego okna - grzejnik łazienkowy WINDY potrafi zaoszczędzić nawet 40% energii względem tradycyjnych termowentylatorów.

   Tryby pracy łazienkowego grzejnika elektrycznego WINDY:

   1. Tryb przeciw zamarzaniu

   Termostat ustawiony jest na 7 ± 3 ° C. Funkcja aktywowana jest ręcznie lub automatycznie, gdy przez przynajmniej 36 godzin nie zostanie wykryta obecność w pomieszczeniu. W takim przypadku, gdy tylko zostanie ponownie wykryta obecność, urządzenie automatycznie ustawi tryb automatyczny.

   2. Tryb programowania

   Produkt można zaprogramować, wybierając, dla każdego dnia tygodnia, 1 z 5 gotowych profili, których chcemy użyć. Przez cały czas pracy w trybie programu czujnik obecności jest wyłączony, aby WINDY mógł prawidłowo utrzymywać dana temperaturę zgodnie z profilem temperatury ustawionym przez użytkownika.
   W trybie Programowania jest również specjalna funkcja - aktywowana na życzenie użytkownika - umożliwiająca wykrycie ewentualnego otwarcia okna i przejście do trybu przeciw zamarzaniu w celu zminimalizowania strat energii.

   3. Tryb automatyczny

   Produkt jest ustawiony do pracy w temperaturze komfortowej, gdy ktoś zostanie wykryty w pomieszczeniu. Jeśli nikogo nie wykryje w pomieszczeniu przez co najmniej 10 minut, grzejnik automatycznie ustawi tryb Eco (3,5 ° C mniej niż ustawiona temperatura komfortu). Jeśli w pomieszczeniu nie zostanie wykryta obecność przez ponad 36 godzin, grzejnik automatycznie ustawi tryb przeciw zamarzaniu (7 ° C). W przypadku, gdy ktoś zostanie wykryty ponownie przez co najmniej 2 minuty, produkt automatycznie podniesie temperaturę do poziomu komfortu.
   W trybie automatycznym jest również specjalna funkcja - aktywowana na życzenie użytkownika - umożliwiająca wykrycie ewentualnego otwarcia okna i przejście do trybu przeciw zamarzaniu w celu zminimalizowania strat energii.

   4. Tryb podstawowy

   Produkt działa w trybie Komfort. Wykrywanie obecności jest wyłączone i nie wpływa na ustawioną temperaturę jak w trybie automatycznym.
   W trybie podstawowym jest również specjalna funkcja - aktywowana na życzenie użytkownika - umożliwiająca wykrycie ewentualnego otwarcia okna i przejście do trybu przeciw zamarzaniu w celu zminimalizowania strat energii.

   5. Tryb Boost

   Przycisk Boost pozwala aktywować działanie czasowe przez 15 minut przy maksymalnej mocy bez ustawia temperatury. Grzejnik będzie grzał cały czas przez 15 minut. Podczas tej operacji na wyświetlaczu pojawia się na przemian słowo "BooS" i pozostały czas. Po zakończeniu tej wymuszonej pracy grzejnik powraca do poprzedniego trybu pracy.

   Posiada kabel o długości 1 m (100 cm) zakończony wtyczką.

   Główne funkcje łazienkowego grzejnika elektrycznego:
   Wbudowany termostat tygodniowy.
   Zmienna moc 1800W / 1000W
   Funkcja przeciwzamrożeniowa.
   Czujnik obecności.
   Czujnik otwartego okna.
   Bardzo niski poziom hałasu.
   Podwójna izolacja elektryczna przed porażeniem prądem.
   Zabezpieczenie IP24.

   Kolor: biały
   Wymiary w cm : 40 x 32 x 11,2
   Moc używana do ogrzewania przy 230V / 50Hz: 1800W
   Moc używana do dogrzewanie/utrzymywanie przy 230V / 50Hz: 1000W
   Łazienkowy grzejnik elektryczny specjalnie zaprojektowany do ogrzewania łazienek.

   Łazienkowy grzejnik elektryczny WINDY zgodny z normą EcoDESIGN 2018.


   DANE TECHNICZNE

   Aurora
   WINDY
   5 Przedmioty

   Opis

   Moc grzewcza
   1000 / 1800 W
   Szerokość
   32 cm
   Wysokość
   40 cm
   Grubość
   11,2 cm
   Waga
   3 kg
   Montaż
   Ściana
   Zasilanie
   230 V / 50 Hz
   Ochrona przed zamarzaniem
   Tak 7°C
   Nastawienie temperatur
   10°C - 35°C
   Stopień ochrony
   IP24
   Kabel zasilający
   Tak, zakończony wtyczką
   Długość kabla zasilającego
   1 m (100 cm)
   Gwarancja producenta
   24 miesiące

   Specyficzne kody

   Nowy


   OPINIE

   Brak opinii użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym

   Zobacz także

   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym

   WINDY - Łazienkowy grzejnik elektryczny z termostatem tygodniowym

   591,38 zł
   739,23 zł
   Zniżka 20%
   Brutto
   Wysyłka w 24h