ECOFILM C - folia grzewcza na podczerwień do elektrycznego ogrzewania sufitowego ECOFILM C sufitowa folia grzejna jest przeznaczona do konstrukcji z płyt G/K jako elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień. Folia grzewcza ogrzewa płyty gipsowo-kartonowe umieszczone na suficie, które potem zachowują się jak promienniki płytowe. Jest to ta sama zasada, jaką wykorzystują panele na podczerwień; jednak ten system działa z temperaturą...
Czytaj więcej

Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe - Folie na podczerwień

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Kategoria: Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe - Folie na podczerwień

ECOFILM C - folia grzewcza na podczerwień
do elektrycznego ogrzewania sufitowego

ECOFILM C sufitowa folia grzejna jest przeznaczona do konstrukcji z płyt G/K jako elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień.

Folia grzewcza ogrzewa płyty gipsowo-kartonowe umieszczone na suficie, które potem zachowują się jak promienniki płytowe. Jest to ta sama zasada, jaką wykorzystują panele na podczerwień; jednak ten system działa z temperaturą mniejszą o połowę, ponieważ ogrzewanie rozkłada się na większym obszarze. Promieniowanie jest mniej intensywne, ponieważ  pomieszczenie jest pokryte lepiej i w związku z tym system ten jest bardziej komfortowy. Jako że wyższa temperatura z sufitu podwieszanego nie jest problemem, w przeciwieństwie do podłogi folie grzewcze ECOFILM C występują w mocach 140 W/m oraz 200 W/m. Szerokości folii grzejnej to 500 mm, tak aby można było je dopasować do swoich potrzeb podczas tworzenia konstrukcji sufitowej z płyt gipsowo-kartonowych. Podobnie jak w przypadku folii do ogrzewania podłogowego, elektryczne ogrzewanie sufitowe zawiera również folie o zmniejszonej mocy 100 W/m², specjalnie zaprojektowanej do domów niskoenergetycznych oraz domów pasywnych.