Grzejniki łazienkowe elektryczne Acanto i Helisea OBROTOWY ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY HELISEA (PODWÓJNA POWIERZCHNIA GRZEWCZA) Helisea jest to pierwszy grzejnik łazienkowy na podczerwień z podwójną powierzchnią grzewczą na podczerwień. Ciepło jest rozpraszane we wszystkich kierunkach dzięki czemu można ogrzewać pomieszczenie oraz osuszać ręczniki w tym samym czasie. Dzięki mocowaniu ściennemu można obracać Helisea o...
Czytaj więcej

Grzejniki łazienkowe Acanto i Helisea

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Kategoria: Grzejniki łazienkowe Acanto i Helisea

Grzejniki łazienkowe elektryczne Acanto i Helisea

OBROTOWY ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY HELISEA (PODWÓJNA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)

Helisea jest to pierwszy grzejnik łazienkowy na podczerwień z podwójną powierzchnią grzewczą na podczerwień. Ciepło jest rozpraszane we wszystkich kierunkach dzięki czemu można ogrzewać pomieszczenie oraz osuszać ręczniki w tym samym czasie.
Dzięki mocowaniu ściennemu można obracać Helisea o 180o, dzięki czemu można korzystać z jednej strony urządzenia do ogrzewania łazienki a drugiej do suszenia ręczników.

ŚCIENNY ELEKTRYCZNY GRZEJNIK ŁAZIENKOWY ACANTO (POJEDYNCZA POWIERZCHNIA GRZEWCZA)

Grzejnik łazienkowy Acanto do stałej instalacji.
Acanto jest pierwszym grzejnik łazienkowym na podczerwień do ogrzewania oraz suszenia ręczników, z powierzchni równomiernie ogrzanej przez cewkę o niskim  zużyciu energii, a o wysokiej wydajności grzewczej.

Stopień ochrony: IP 24
Termostat wysokiej dokładności + 4 pozycyjny zegar (15' - 30' - 60' - 120')
Podwójna izolacja elektryczna