Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ panele na podczerwień

   Radius+ panele na podczerwień

   Opinii (0)
   599,99 zł
   Brutto
   Towar na zamówienie - zadzwoń lub napisz

   Panel na podczerwień - RADIUS+

   Panele na podczerwień produkcji polskiej, posiadają metalową obudowę, element grzewczy emitujące ciepło w postaci fal podczerwonych, dodatkowo posiada izolację termiczną dzięki której całe promieniowanie podczerwone kierowane jest na przednią obudowę. Dzięki izolacji panel mają mniejszą temperaturę tylnej obudowy, natomiast przednia obudowa osiąga temperaturę około 100°C.

   Moc :
   Wymiary :
   Waga :
   Ilość:
   Napisz swoją opinię

   test

   Size Chart/Tables

   • Płatności i DostawaPłatności i Dostawa
   • Polityka bezpieczeństwaPolityka bezpieczeństwa
   • Zasady zwrotuZasady zwrotu


   OPIS PRODUKTU

   Panel na podczerwień - RADIUS+

   Panele na podczerwień Radius+ produkcji polskiej, posiada metalową obudowę, element grzewczy z włókna węglowego, dodatkowo posiada izolację termiczną dzięki której całe promieniowanie podczerwone kierowane jest na przednią obudowę. Panel nie rozgrzewa się od tyłu, natomiast przednia obudowa osiąga temperaturę około 100°C, grzejnik elektryczny jest wyposażony w czujniki termiczne które zapobiegają przegrzaniu się urządzenia.

   Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju obudowy panel grzewczy osiąga optymalną temperaturę pracy w około 10 minut, a dzięki jego bezwładności termicznej temperatura jest utrzymywana dłużej, dzięki czemu promieniowanie podczerwone odczuwalne jest nawet kilka minut po wyłączeniu się urządzenia grzewczego.

   Prosty i schludny design oraz obudowa w białym kolorze sprawiają, że grzejnik idealnie pasuje do każdego wnętrza. Panel może być montowany na ścianie jak i na suficie za pomocą specjalnego zdejmowanego uchwytu ścienno-sufitowego przytwierdzonego do tylnej obudowy.

   Zalecenia:
   1. Trzeba pamiętać że panele grzewcze na podczerwień muszą być sterowane za pomocą termostatu.
   2. Prawidłowo dobrany panel nie powinien działać dłużej niż 8 godzin na dobę (sumarycznie w ciągu całego dnia).
   3. Panel nie jest przeznaczony do ciągłej pracy 24 godzin na dobę.
   4. Wielkość ogrzewanej powierzchni zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj i wielkość ocieplenia, ilości i wielkości okien, itp.

   Ogrzewanie na podczerwień jest całkowicie zdrowe i naturalne. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fal podczerwonych. Można to łatwo zaobserwować dzięki kamerom termowizyjnym.

   Wiele osób nim zdecyduje się na ogrzewanie podczerwienią zastanawia się jakie są koszty tej nowoczesnej i zdrowej technologii. Mamy przyjemność poinformować, że wraz z wyborem oferowanych przez naszą firmę paneli na podczerwień miesięczne koszty ogrzewania spadną nawet o 50% (w porównaniu do zwykłego elektrycznego ogrzewania konwekcyjnego oraz w zależności od ocieplenia budynku). Dodatkowo zaoszczędzicie Państwo na kosztach instalacji oraz montażu. Wynika to z kilku faktów:
   Niski początkowy koszt montażu paneli
   Brak dodatkowych kosztów instalacji, takich jak konieczność budowy przewodów kominowych, wydzielenia pomieszczenia dla pieca grzewczego, do magazynowania opału itp.
   Brak konieczności kupowania dodatkowych materiałów opałowych, co oznacza brak konieczności ich transportowania, przechowywania itd.
   Możliwość dowolnej rozbudowy sieci grzewczej, zależnej jedynie od zapotrzebowania na ciepło, bez konieczności uzyskiwania pozwoleń, wykonywania planów itp.
   Brak konieczności wykonywania okresowych przeglądów instalacji
   Obsługa panelu nie wymaga absolutnie żadnego kontaktu z brudzącym węglem czy innymi materiałami opałowymi
   Brak wydatków na odgrzybianie pomieszczeń w których stosowany jest panel
   Zautomatyzowana obsługa paneli pozwala zaoszczędzić czas, który możemy przecież znacznie lepiej spożytkować
   Nośnikiem ciepła są powierzchnie ścian, które nie wychładzają się tak szybko jak powietrze
   Bardzo duża żywotność

   Wspaniałą cechą paneli Infrared jest możliwość ich montażu zarówno na powierzchniach pionowych jak i poziomych. Sam montaż jest stosunkowo prosty i niedrogi. Panele na podczerwień nie wymagają absolutnie żadnych kosztów i zabiegów konserwacyjnych.

   Szanowni Państwo, jeśli macie jakiekolwiek pytania, lub chcecie złożyć zamówienie serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

   Urządzenie spełnia surowe kryteria bezpieczeństwa oraz posiada obowiązkowy w Unii Europejskiej znak CE dodatkowo od grudnia 2017 roku posiadają również certyfikat TÜV Rheinland. Dzięki czemu producent rozszerzył długość gwarancji do 10 lat.


   DANE TECHNICZNE

   Inna
   Radius+350

   Opis

   Zasilanie
   230 V / 50 Hz
   Gwarancja producenta
   120 miesięcy

   Specyficzne kody

   Nowy


   OPINIE

   Brak opinii użytkowników.

   Napisz swoją opinię
   Radius+ panele na podczerwień
   Radius+ - panele na podczerwień

   Radius+ panele na podczerwień

   599,99 zł
   Brutto