Hemstedt - Turbo Mat 110/220 W/m2

Maty grzewcze Turbo Mat HEMSTEDT

W niniejszej kategorii znajdują się dwuobwodowe maty grzewcze Turbo Mat umieszczone na samoprzylepnej siatce posiadają one dwie moce grzewcze 110 lub 220 W/m2.

Dwuobwodowe maty grzewcze dostępne są w gotowych elementach zakończonych 4 metrowym przewodem zasilającym. Zaletą maty grzewczej Turbo Mat jest posiadan...

Maty grzewcze Turbo Mat HEMSTEDT

W niniejszej kategorii znajdują się dwuobwodowe maty grzewcze Turbo Mat umieszczone na samoprzylepnej siatce posiadają one dwie moce grzewcze 110 lub 220 W/m2.

Dwuobwodowe maty grzewcze dostępne są w gotowych elementach zakończonych 4 metrowym przewodem zasilającym. Zaletą maty grzewczej Turbo Mat jest posiadanie dwóch obwodów grzewczych które mogą działać na kilka sposoby:
- Działają oba obwody - większa wydajność oraz moc grzewcza 220 W/m2 - używany do szybkiego osiągnięcia pożądanej temperatury
- Jeden obwód - normalna wydajność oraz mniejsza moc grzewcza 110 W/m2 - używana do utrzymywania pożądanej temperatury
Dzięki takiej budowie maty grzewcze Turbo Mat są wydajniejsze i bardzie energooszczędne od standardowych akumulacyjnych mat grzewczych.

Ich dodatkową zaletą jest to że możemy siatkę przeciąć i dokładniej dopasować ją do naszego pomieszczenia.
Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

Do zastosowania jako akumulacyjne ogrzewanie podłogowe.

Czytaj więcej

Hemstedt - Turbo Mat 110/220 W/m2 W tej kategorii nie ma produktów.