Hemstedt - maty grzewcze 150 W/m2

Maty grzewcze HEMSTEDT

W niniejszej kategorii znajdują się wszystkie maty grzejne umieszczone na samoprzylepnej siatce.Do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe lub ścienne.Maty grzewcze dostępne są w gotowych elementach zakończonych 4 metrowym przewodem zasilającym. Ich zaletą jest to że możemy siatkę przeciąć i dokładniej dopasować ją do nasz...

Maty grzewcze HEMSTEDT

W niniejszej kategorii znajdują się wszystkie maty grzejne umieszczone na samoprzylepnej siatce.
Do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe lub ścienne.
Maty grzewcze dostępne są w gotowych elementach zakończonych 4 metrowym przewodem zasilającym. Ich zaletą jest to że możemy siatkę przeciąć i dokładniej dopasować ją do naszego pomieszczenia.
Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość maty grzewczej.

Czytaj więcej

Hemstedt - maty grzewcze 150 W/m2 Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów