Elektryczne ogrzewanie podłogowe System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS. WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE...
Czytaj więcej

Maty grzewcze podłogowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kategoria: Maty grzewcze podłogowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe

System grzewczy od THERMAL TECHNOLOGY - Włoskiej firmy która wywodzi się z ogrzewaczy do opon używanych sportach motorowych takich jak F1, MOTO GP oraz rajdy samochodowe. Maty grzewcze mogą być montowane zarówno jako ogrzewanie podłogowego, ścienne, zewnętrzne oraz do SPA oraz WELLNESS.

WSZYSTKIE MATY GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ OD THERMAL TECHNOLOGY SZYTE SĄ RĘCZENIE I MAJĄ WSZYTY ODBŁYŚNIK ORAZ IZOLACJE TERMICZNĄ KTÓRA UKIERUNKOWUJE CIEPŁO (PROMIENIOWANIE) W STRONĘ OGRZEWANEGO POMIESZCZENIA DZIĘKI TEMU ZMINIMALIZOWANA JEST UTRATA CIEPŁA. 

DZIĘKI ZASTOSOWANIU ELEMENTU GRZEJNEGO Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO MATY THERMAL TECHNOLOGY NIE EMITUJĄ SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO CO POPARTE JEST BADANIAMI WYKONANYMI PRZEZ WŁOSKI INSTYTUT "GIORDANO S.P.A" (CERTYFIKAT NUMER 212656)

Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień przy użyciu maty grzewczej na podczerwień
System ten opiera się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień oznacza wymianę cieplną za pomocą fal infrared (jako nośnik ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez podłogowy lub ścienny system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień
modułowa mata na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej".

Informacje o modułowych matach grzewczych na siatce stosowanych jako elektryczne ogrzewanie na podczerwień. System modułowych mat grzewczych składa się z 12 modułów o różnych rozmiarach, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie kable zasilający o długości 3m oraz IP67. Moduły składają się z odpornej siatki z włókna szklanego które działa jako podpora dla przewodów cieplnych. Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół. Napięcie 230 VAC.

Kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania. Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

MOC GRZEWCZA SYSTEMU MODUŁOWEGO DO ELEKTRYCZNEGO OGRZEWANIE PODŁOGOWEGO
Każdy moduł ma moc znamionową 100 W/m2 aby spełnić niezbędne wymagania i przezwyciężyć nawet najcięższe warunki.

Modułowe systemy grzewcze do elektrycznego ogrzewania podłogowego obejmują 12 mat grzejnych o różnych rozmiarach.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień
pod wymiar mata na siatce do zabudowy "suchej" i "mokrej".

System elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień może być również wykonany na zamówienie pod konkretny wymiar oraz moc. Dzięki czemu możemy dokładnie dobrać odpowiedni wymiar do powierzchni pokoju dodatkowo nie potrzebne będą żadne łączenia ponieważ mata grzejna na podczerwień jest wyposażona w kabel zasilający o długości 3 metrów (istnieje możliwość zamówienia dłuższego za dopłatą).

Maty grzewcze na podczerwień robione na zamówienie występują w czterech wersjach:

- Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

- Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w dwa przewody L (faza) i N (neutralny)

- Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień z uziemieniem - o mocy od 60 do 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)

- Elektryczne ogrzewanie podłogowe na podczerwień z uziemieniem - o mocy powyżej 140 W na metr kwadratowy - wyposażona jest w trzy przewody L (faza), N (neutralny) i PE (ochronny)