Promiennik podczerwieni ceramiczny 1000W
  • Promiennik podczerwieni ceramiczny 1000W
  • Mocowanie ścienne promiennika 1000W
  • Promiennik podczerwieni tylna obudowa

Promiennik podczerwieni ceramiczny 1000W

Promiennik podczerwieni z ceramicznym elementem grzewczym - RADIANT 10

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło.

Cena brutto 750,00 zł
Orientacyjny czas wysyłki Wysyłka w 24h
Ilość
Wysyłka 3 - 5 dni

Promiennik podczerwieni z ceramicznym
elementem grzewczym - RADIANT 10

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło. Grzejnik ten może być stosowany praktycznie wszędzie jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.

Wymiary: 60cm x 20cm x 7cm

Moc grzewcza: 1000W

Kolor: Czarny

Czym jest podczerwień? Podczerwień jest to naturalna wymiana ciepła, każdy obiekt którego temperatura jest większa od zera bezwzględnego emituje ciepło właśnie w postaci podczerwieni. Dzięki czemu możemy to zaobserwować za pomocą termowizji.

Front grzejnika rozgrzewa się do około 300oC z tego powodu powinien być wieszany na ścianie na wysokości nie niżej niż 2,2 m

Inna
Radiant 10
Mała

Dane techniczne

Moc grzewcza
1000 W
Długość
60 cm
Szerokość
20 cm
Grubość
7 cm
Waga
5 kg
Zasilanie
230 V / 50 Hz

Zobacz także