Elektryczne ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe

Elektryczne ogrzewanie podłogowe,
ścienne oraz sufitowe

Folie grzewcze na podczerwień
Maty grzewcze z wykorzystaniem włókna węglowego

Elektryczne ogrzewanie na podczerwień

Systemy te opierają się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień (zwane również ogrzewaniem infrared) oznacza wymianę cieplną za pomocą fal podczerwonych ...

Elektryczne ogrzewanie podłogowe,
ścienne oraz sufitowe

Folie grzewcze na podczerwień
Maty grzewcze z wykorzystaniem włókna węglowego

Elektryczne ogrzewanie na podczerwień

Systemy te opierają się na zasadzie ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień (zwane również ogrzewaniem infrared) oznacza wymianę cieplną za pomocą fal podczerwonych (infraredowych jako nośnikiem ciepła). Jako że dwa ciała lub obiekty o różnych temperaturach naturalnie wymieniają się temperaturą za pomocą promieniowania podczerwonego, a temperatura ma to do siebie że przechodzi z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie emitowane w pomieszczeniu przez ścienny lub sufitowy system grzewczy zamienia się w ciepło w kontakcie z obiektem, ścianą lub osobą. Fale podczerwone nie są wchłaniane przez powietrze tylko przez ciała stałe które zamieniają je w ciepło. Ciepło następnie przekazywane jest do otoczenia do osób przebywających w pomieszczeniu w celu utrzymania odpowiedniego komfortu. Wynika z tego, że powietrze jest ogrzewane dopiero wtórnie.

Istnieją klika możliwych sposobów na zastosowanie tego skutecznego i kompaktowego systemu:

 • Ogrzewania podłogowego (podłoga "pływająca") - maty grzewcze oraz folia grzewcza na podczerwień
 • Ogrzewania podłogowego (pod płytki ceramiczne lub wylewkę) - maty grzewcze
 • Ogrzewania ściennego (pod płyty G/K) - maty grzewcze oraz folia grzewcza na podczerwień
 • Ogrzewania ściennego (pod tynkowego lub płytki ceramiczne, gres, lustro, szkło) - maty grzewcze na podczerwień
 • Ogrzewania sufitowego (pod płyty G/K) - maty grzewcze oraz folia grzewcza na podczerwień
 • Ogrzewania sufitowego (pod tynkowego) - maty grzewcze na podczerwień

 

Regulacja temperatury

System ogrzewania ściennego i sufitowego nie potrzebuje podwójnej kontroli temperatury (termostat w pomieszczeniu plus sonda w ścianie). Do regulacji temperatury wystarczy zwykły termostat. W razie potrzeby można zainstalować sterowanie temperaturą powierzchni.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe
Folie grzejne na podczerwień

System ten można stosować jako ogrzewanie podłogowe, o szerokości 60 cm oraz mocach:

- Moc: 40 W/m²
- Moc: 60 W/m²
- Moc: 80 W/m²

Elektryczne ogrzewanie podłogowe
Maty grzejne na podczerwień

Nasz elektryczny system ogrzewania podłogowego na podczerwień z włókna węglowego ma grubość 4 mm. Opatentowana technologia, która używana jest w modułowych produktach oraz w niestandardowych robionych na zamówienie: można wybrać zarówno moc jak i kształt, maksymalna powierzchnia jednej modułu to 25 m2.

Dodatkowe korzyści z systemu ogrzewania podłogowego:

System ogrzewania jest idealny dla każdego typu budynku w tym domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, szkół, szpitali, sklepów, hoteli, salonów kosmetycznych nowych oraz po renowacji. System ogrzewania niskotemperaturowy jest w stanie sprostać większość zróżnicowanych wymogów. Ogrzewanie podłogowe dodatkowo uwalnia nas od uciążliwych grzejników na ścianach co daje nam więcej miejsca i przestrzeni na aranżację wnętrza.

Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe
Folie grzejne na podczerwień

System ten można stosować jako ogrzewanie ściennego i sufitowe, o szerokości 50 cm oraz mocach:

- Moc: 100 W/m²
- Moc: 140 W/m²
- Moc: 200 W/m²

Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe
Maty grzejne na podczerwień

System ten można stosować jako ogrzewanie ścienne i sufitowe, występuje w dwóch wymiarach i mocach:

- Moc: 300W, Wymiary 150 cm x 50 cm
- Moc: 390W, Wymiary 200 cm x 50 cm

Dodatkowe korzyści z systemu ogrzewania ściennego i sufitowego:

• Potrzeba mniej energii (-30~40%) dzięki specyficznej charakterystyce włókien węglowych
• Niższa potrzebna temperatura ścian (oszczędność 7% na każde 1°C mniej)
• Minimalne straty ciepła na zewnątrz: około 15%.

Technologia grzewcza przy użyciu włókna węglowego

• Elastyczny kabel z przewodem z włókna węglowe, w specjalnej silikonowej osłonie.
• Specjalny kabel z włókna węglowego.
Specjalna osłona silikonowa sprawia że kabel jest niezwykle odporny na wysokie jak i niskie temperatury.

Czytaj więcej

Elektryczne ogrzewanie podłogowe, ścienne i sufitowe Jest 35 produktów.

Podkategorie

 • Elektryczne ogrzewanie podłogowe - Folia na podczerwień

  ECOFILM F - Folia grzewcza na podczerwień do elektrycznego ogrzewania podłogowego

  Folie grzewcze ECOFILM są przeznaczone do stosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe dla suchych konstrukcji - pod podłogi pływające lub przy wykorzystaniu dodatkowych podkładów HEAT-PAK pod PCV oraz dywany.

  Ponieważ temperatura podłogi przy ogrzewaniu podłogowym nie powinna przekraczać 28°C, nasze folie grzejne do elektrycznego ogrzewania podłogowego są produkowane tylko w mocach, które nie spowodują jej przekraczania.

  ECOFILM F występuje w mocach 80 W/m², 60 W/m², 40 W/m² oraz szerokości 60 cm.

  Ponieważ kolejne warstwy podłogi nie mogą być przyklejone bezpośrednio na folie grzewczą, nie jest możliwe używać ich np pod płytki ceramiczne; jednakże, jest możliwe zainstalowanie ich pod dywany i PCW z zastosowaniem podkładów HEAT-PAK.

 • Elektryczne ogrzewanie podłogowe - Maty na podczerwień

  Maty grzewcze z włókna węglowego na podczerwień ogrzewanie podłogowe do zastosowania wewnętrznego:

  Nasz elektryczny system ogrzewania podłogowego na podczerwień z włókna węglowego ma grubość 4 mm. Opatentowana technologia, która używana jest w modułowych produktach oraz w niestandardowych robionych na zamówienie: można wybrać zarówno moc jak i kształt, maksymalna powierzchnia jednej modułu to 25 m2.

  Ogrzewanie przez promieniowanie podczerwienią

  Ogrzewanie przez promieniowanie oznacza wymianę ciepła przy użyciu promieni podczerwonych jako nośnika. W naturze pomiędzy dwoma ciałami lub przedmiotami o różnej temperaturze następuje naturalna wymiana promieniowania, a przepływ ciepła ma tendencję przechodzenia z cieplejszego do chłodniejszego ciała. Promieniowanie podczerwone emitowane przez system elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień zmienia się w ciepło, gdy wejdzie w kontakt z obiektem, ścianą lub osobą. Promieniowanie podczerwone nie jest wchłaniane przez powietrze, tylko przez ciała stałe, które z kolei zamieniają je na ciepło. Ciepło jest wtedy przekazywane do pomieszczenia dzięki czemu możemy odczuwać optymalną temperaturę.

  Zdrowe rozwiązanie

  System elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień jest zdrowy - ponieważ nie powoduje ruchu powietrza a co za tym idzie unoszenia się kurzu - eliminuje różnice temperatur pomiędzy pokojami. Elektryczne ogrzewanie podłogowe podczerwienią matami grzewczymi zapewnia najlepszy komfort w poszanowaniu wymogów prawnych, które ograniczają maksymalną temperaturę powierzchni podłogi do 28°C. Ten system elektrycznego ogrzewania podłogowego na podczerwień- co potwierdzają badania i raport wydany przez IUAV University of Venice - oferuje dodatkowe plusy: Średnia temperatura promieniowania na poziomie 21°C pozwala utrzymać temperaturę powietrza nie niżej niż 20°C to oznacza niższą temperaturę zazwyczaj osiągalną przez tradycyjne systemy grzewcze. To z kolei pozwala ograniczyć różnicę pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną temperaturą, a zatem zmniejsza stratę cieplną. Testowany system ogrzewania na podczerwień gwarantuje także różnicę pomiędzy sufitem a podłogą na poziomie około 1.5° C: ta bardzo niska wartość pozwala zapobiegać lokalnym dyskomfortom związanych z dużymi różnicami temperatur pomiędzy głową a stopami.

  Możliwości zastosowania

  System ogrzewania jest idealny dla każdego typu budynku w tym domówm jednorodzinnych i wielorodzinnych, szkół, szpitali, sklepów, hoteli, salonów kosmetycznych nowych oraz po renowacji. System ogrzewania niskotemperaturowy jest w stanie sprostać większość zróżnicowanych wymogów. Ogrzewanie podłogowe dodatkowo uwalnia nas od uciążliwych grzejników na ścianach co daje nam więcej miejsca i przestrzeni na aranżację wnętrza.

  Zapewniający komfort

  Równomierny rozkład temperatury od podłogi do sufitu, jednorodna stała temperatura zagwarantowana w całym pomieszczeniu. Temperatura jest łatwo regulowana z każdego pokoju.

  Cichy

  System ogrzewania podłogowego na podczerwień jest podłączony bezpośrednio do instalacji elektrycznej, nie jest potrzebny kocioł lub inne urządzenia mechaniczne, które mogą zaburzyć spokój twojego domu.

  Elastyczny

  Każdy pokój może być łatwo zaopatrzony w niezależny termostat (bez rur, pomp i zaworów) w celu regulacji temperatury w oparciu o czas który spędzamy w danym pomieszczeniu.

  Zdrowy

  Dzięki promieniowaniu podczerwonemu, nie ma ruchu powietrza :
  ponieważ ciało jest ogrzewane bezpośrednio i w ten sposób unika się unoszeniu się kurzu i roztoczy. Ogrzewanie to gwarantuje że różnica pomiędzy podłogą a sufitem nie będzie większa niż 1.5°C, co pozwala na uniknięcie dyskomfortu spowodowanego dużą różnicą temperatury.

  Bezpieczny

  Ponieważ jest to produkt do zabudowy nie ma niebezpieczeństwa bezpośredniego kontaktu z elementem wysokiego napięcia. Ogrzewanie to jest wykonane z materiału ogniotrwałego. Włókna węglowe nie wywołują żadnych dodatkowych elektromagnetycznych emisji, co jest około 47 razy niższe niż przewiduje prawo europejskie.

  Niedrogi

  Dzięki doskonałej dystrybucji ciepła, ogrzewanie podłogowe na podczerwień pozwala obniżyć temperaturę w pokoju o 1-2°C w porównaniu do wszystkich innych systemów grzewczych. 1°C mniej oznacza 7% zmniejszenie zużycia prądu.

  Nie wymaga konserwacji

  System nie wymaga konserwacji i żaden z jego elementów nie potrzebuje wymiany.

  Gwarancja

  Dzięki zastosowaniu włókna węglowego nasze systemy spełniają wysokie normy techniczne i mechaniczne tak bardzo że nasi klienci mogą korzystać z 10-letniej gwarancji od daty zakupu.

  Co więcej, elektryczne ogrzewanie podłogowe matami grzewczymi na podczerwień jest:
  • niezawodne i trwałe
  • łatwe i szybkie w montażu
  • ponownego użycia (jeśli jest zainstalowany pod podłogą pływającą)
  • samogasnący i odporne na wilgoć (IP67)

  Regulacja temperatury

  System ogrzewania podłogowego na podczerwień nie wymaga podwójnej kontroli temperatury (czujnik podłogowy oraz termostat). Do kontroli temperatury wystarczy prosty termostat. W przypadku zastosowania w kilku pomieszczeniach radzimy zastosować Sterowania centralnego który umożliwia:
  • Dostosowanie pracy do temperatury na zewnątrz
  • Kontrola i zarządzanie centralne
  • Możliwość ustawienia kilku zmian temperatury w ciągu dnia

 • Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe - Folie na podczerwień

  ECOFILM C - folia grzewcza na podczerwień
  do elektrycznego ogrzewania sufitowego

  ECOFILM C sufitowa folia grzejna jest przeznaczona do konstrukcji z płyt G/K jako elektryczne ogrzewanie sufitowe na podczerwień.

  Folia grzewcza ogrzewa płyty gipsowo-kartonowe umieszczone na suficie, które potem zachowują się jak promienniki płytowe. Jest to ta sama zasada, jaką wykorzystują panele na podczerwień; jednak ten system działa z temperaturą mniejszą o połowę, ponieważ ogrzewanie rozkłada się na większym obszarze. Promieniowanie jest mniej intensywne, ponieważ  pomieszczenie jest pokryte lepiej i w związku z tym system ten jest bardziej komfortowy. Jako że wyższa temperatura z sufitu podwieszanego nie jest problemem, w przeciwieństwie do podłogi folie grzewcze ECOFILM C występują w mocach 140 W/m oraz 200 W/m. Szerokości folii grzejnej to 500 mm, tak aby można było je dopasować do swoich potrzeb podczas tworzenia konstrukcji sufitowej z płyt gipsowo-kartonowych. Podobnie jak w przypadku folii do ogrzewania podłogowego, elektryczne ogrzewanie sufitowe zawiera również folie o zmniejszonej mocy 100 W/m², specjalnie zaprojektowanej do domów niskoenergetycznych oraz domów pasywnych.

 • Elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe - Maty na podczerwień

  Elektryczne ogrzewanie ścienne/ sufitowe
  Maty grzewcze z włókna węglowego pod tynk oraz płyty GK

  Dane szczegółowe:

  To ogrzewanie ścienne może być montowane także przez osoby nie posiadające doświadczenia w montażu tego typu ogrzewania. Zarówno do montażu na ścianie i suficie panele powinny być przymocowane do surowej powierzchni wszędzie tam gdzie jest to niezbędne, w razie montażu więcej niż jednego połączyć je ze sobą za pomocą specjalnych końcówek. Po podłączeniu ich do prądu zakończyć tynkowanie. Umożliwić wyschnięcie tynku przed uruchomieniem systemu grzewczego.
  Ogrzewanie ścienne podtynkowe może być zainstalowane pomiędzy tynkiem a płytkami ceramicznymi: w takim przypadku przymocuj panel za pomocą elastycznego kleju warstwa kleju powinna go przykryć w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Przed położeniem płytek postępuj zgodnie instrukcją producenta kleju i czekaj aż klej całkowicie wyschnie.
  Użyj kleju elastycznego i pacek bezzębnych plastikowych aby nie uszkodzić elementu grzewczego.
  Prace elektryczne powinny być wykonane przez elektryka.

  Dane techniczne:

  • Napięcie: 230 VAC
  • Moc: 390 W/m2.
  • Max. standardowa temperatura pracy: 55oC w pomieszczeniu o temperaturze 20oC

  Technologia z włókna węglowego
  • Elastyczny kabel z przewodem z włókna węglowe, w specjalnej silikonowej osłonie.
  • Specjalny wielowłóknowy kabel z włókna węglowego.
  Specjalna osłona silikonowa sprawia że kabel jest niezwykle odporny na wysokie jak i niskie temperatury.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
 • Cena Brutto
  36,00 zł
  Na magazynie

  Kabel łączący do mat grzewczych na siatce stosowanych jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Kabla łączącego maty modułowe używamy tylko gdy musimy połączyć oddalone od siebie maty, bądź gdy musimy ominąć przeszkodę np. filar, słupek itp.

  Cena Brutto
  36,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  46,00 zł
  Na magazynie

  Kabel łączący do mat grzewczych na siatce stosowanych jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Kabla łączącego maty modułowe używamy tylko gdy musimy połączyć oddalone od siebie maty, bądź gdy musimy ominąć przeszkodę np. filar, słupek itp.

  Cena Brutto
  46,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  72,00 zł
  Na magazynie

  Kabel zasilający do mat grzewczych na siatce stosowanych jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Używamy go do podłączenie mat grzejnych do zasilania w celu sprawdzenia poprawnej instalacji następnie odkręcamy wtyczkę i podłączamy matę do termostatu.

  Cena Brutto
  72,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  216,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe. Rozmiar 60cm x 100cm (0.6m2) o mocy 60W (100W/m2) System elektrycznego ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  216,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  271,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe. Rozmiar 60cm x 150cm (0.9m2) o mocy 90W (100W/m2) System elektrycznego ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  271,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  317,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe. Rozmiar 60cm x 250cm (1.5m2) o mocy 150W (100W/m2) System elektrycznego ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  317,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Cena Brutto
  471,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe. Rozmiar 60cm x 350cm (2.1m2) o mocy 210W (100W/m2) System elektrycznego ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  471,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  339,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe elektryczne. Rozmiar 90cm x 150cm (1.35m2) o mocy 135W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  339,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  455,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe elektryczne. Rozmiar 90cm x 250cm (2.25m2) o mocy 225W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  455,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  543,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe elektryczne. Rozmiar 90cm x 350cm (2.25m2) o mocy 315W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  543,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Cena Brutto
  642,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie podłogowe elektryczne. Rozmiar 90cm x 450cm (4.05m2) o mocy 405W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  642,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  448,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Rozmiar 150cm x 150cm (2.25m2) o mocy 225W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  448,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Cena Brutto
  665,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Rozmiar 150cm x 250cm (3.75m2) o mocy 375W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  665,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  836,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Rozmiar 150cm x 350cm (5.25m2) o mocy 525W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  836,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  1 095,00 zł
  Na magazynie

  Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako ogrzewanie elektryczne podłogowe. Rozmiar 150cm x 450cm (6.75m2) o mocy 675W (100W/m2) System ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

  Cena Brutto
  1 095,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  237,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Mata grzewcza na podczerwień pod wymiar (na siatce) cena za 1 metr kwadratowy Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie 604-599-458 lub za pomocą e-maila - sklep@econovli.pl Czas realizacji: 3 - 6 tygodni od dnia złożenia zamówienie w fabryce. Moc od 60W do 140W na metr kwadratowy

  Cena Brutto
  237,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Cena Brutto
  287,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Mata grzewcza na podczerwień pod wymiar (na siatce) posiadająca dodatkowy przewód który należy podłączyć do uziemienia cena za 1 metr kwadratowy Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie 604-599-458 lub za pomocą e-maila - sklep@econovli.pl Czas realizacji: 3 - 6 tygodni od dnia złożenia zamówienie w fabryce. Moc od 60W do 140W na metr kwadratowy

  Cena Brutto
  287,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Cena Brutto
  286,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Mata grzewcza na podczerwień pod wymiar (na siatce) cena za 1 metr kwadratowy Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie 604-599-458 lub za pomocą e-maila - sklep@econovli.pl Czas realizacji: 3 - 6 tygodni od dnia złożenia zamówienie w fabryce. Moc powyżej 140W na metr kwadratowy

  Cena Brutto
  286,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Cena Brutto
  346,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Mata grzewcza na podczerwień pod wymiar (na siatce) posiadająca dodatkowy przewód który należy podłączyć do uziemienia cena za 1 metr kwadratowy Zamówienia przyjmujemy wyłącznie telefonicznie 604-599-458 lub za pomocą e-maila - sklep@econovli.pl Czas realizacji: 3 - 6 tygodni od dnia złożenia zamówienie w fabryce. Moc powyżej 140W na metr kwadratowy

  Cena Brutto
  346,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe dla domów energooszczędnych lub pasywnych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na podczerwień...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe dla domów dobrze oraz bardzo dobrze ocieplonych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  72,29 zł Na magazynie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 60 cmFolia grzejna na podczerwień ma moc 80W na m²

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  72,29 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  560,00 zł
  722,90 zł Na magazynie

  Europejska folia grzewcza na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE). Szerokość folii - 60 cm.Folia grzejna na podczerwień ma moc 80W na m².

  Cena Brutto
  560,00 zł
  Cena przed rabatem
  722,90 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  70,00 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe dla domów energooszczędnych lub pasywnych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  70,00 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  70,00 zł Na magazynie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe dla domów dobrze oraz bardzo dobrze ocieplonych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na...

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  70,00 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  59,90 zł
  70,00 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na podczerwień ma moc 200W na m²

  Cena Brutto
  59,90 zł
  Cena przed rabatem
  70,00 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  565,00 zł
  700,00 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe dla domów energooszczędnych lub pasywnych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na...

  Cena Brutto
  565,00 zł
  Cena przed rabatem
  700,00 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  565,00 zł
  700,00 zł Na magazynie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe dla domów dobrze oraz bardzo dobrze ocieplonych (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na...

  Cena Brutto
  565,00 zł
  Cena przed rabatem
  700,00 zł
  Obniżka!
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  565,00 zł
  700,00 zł Na zamówienie

  Europejska folia grzejna na podczerwień do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie ścienne i sufitowe (NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE FOLIA JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE DO ZABUDOWY "SUCHEJ" - DO ZABUDOWY "MOKREJ", TAKIEJ JAK WYLEWKI CZY PŁYTKI CERAMICZNE NALEŻY STOSOWAĆ MATY GRZEWCZE) Szerokość folii - 50 cmFolia grzewcza na podczerwień ma moc 200W na m²

  Cena Brutto
  565,00 zł
  Cena przed rabatem
  700,00 zł
  Obniżka!
  Na zamówienie
 • Cena Brutto
  475,00 zł
  Na magazynie

  Ogrzewanie ścienne i sufitowe pod tynk oraz płyty GK, dzięki któremu możemy sami stworzyć swój własny grzejnik elektryczny umieszczając go: - pod tynk - uzyskujemy grzejnik podtynkowy ścienny lub sufitowy- pod GK - uzyskujemy ogrzewanie w ścianie lub ogrzewanie w suficie- pod gres, glazurę, kamień - umieszczając w warstwie kleju mamy ogrzewanie ścienne...

  Cena Brutto
  475,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  510,00 zł
  Na magazynie

  Ogrzewanie ścienne i sufitowe pod tynk oraz płyty GK, dzięki któremu możemy sami stworzyć swój własny grzejnik elektryczny umieszczając go: - pod tynk - uzyskujemy grzejnik podtynkowy ścienny lub sufitowy- pod GK - uzyskujemy ogrzewanie w ścianie lub ogrzewanie w suficie- pod gres, glazurę, kamień - umieszczając w warstwie kleju mamy ogrzewanie ścienne...

  Cena Brutto
  510,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  585,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Mata grzewcza na podczerwień pod tynk oraz płyty GK, dzięki któremu możemy sami stworzyć swój własny grzejnik na podczerwień umieszczając go: - pod tynk - uzyskujemy grzejnik podtynkowy ścienny lub sufitowy- pod GK - uzyskujemy ogrzewanie w ścianie lub ogrzewanie w suficie- pod gres, glazurę, kamień - umieszczając w warstwie kleju mamy ogrzewanie ścienne...

  Cena Brutto
  585,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
 • Cena Brutto
  475,00 zł
  Na magazynie

  Matę grzewczą pod glazurę, gres lub kamień możemy wykorzystać na kilka sposobów:- Jako samodzielny grzejnik elektryczny łazienkowy umieszczając ją bezpośrednio pod glazurę- Jako ogrzewanie dodatkowe np. wspomagająco dla ogrzewania elektrycznego podłogowego- Jako elektryczna suszarka do suszenia lub ogrzewania ręczników Dodatkowymi zaletami są łatwy...

  Cena Brutto
  475,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  510,00 zł
  Na magazynie

  Matę grzewczą pod glazurę, gres lub kamień możemy wykorzystać na kilka sposobów:- Jako samodzielny grzejnik elektryczny łazienkowy umieszczając ją bezpośrednio pod glazurę- Jako ogrzewanie dodatkowe np. wspomagająco dla ogrzewania elektrycznego podłogowego- Jako elektryczna suszarka do suszenia lub ogrzewania ręczników Dodatkowymi zaletami są łatwy...

  Cena Brutto
  510,00 zł
  Na magazynie
 • Cena Brutto
  585,00 zł
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  Matę grzewczą pod glazurę, gres lub kamień możemy wykorzystać na kilka sposobów:- Jako samodzielny grzejnik elektryczny łazienkowy umieszczając ją bezpośrednio pod glazurę- Jako ogrzewanie dodatkowe np. wspomagająco dla ogrzewania elektrycznego podłogowego- Jako elektryczna suszarka do suszenia lub ogrzewania ręczników Dodatkowymi zaletami są łatwy...

  Cena Brutto
  585,00 zł
  Dodaj do koszyka Więcej
  Na zamówienie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów