Termowentylatory łazienkowe elektryczne

CES 5062 - elektryczny grzejnik łazienkowy

CES 5062

Nowy produkt

CES 5062 - elektryczny grzejnik łazienkowy, model ten posiada dwie moce grzewcze pierwsza to 1200W - gdy grzejnik działa na termostacie oraz 2000W gdy grzejnik działa na Timerze 60 minutowym oraz reling. Posiada on metalową obudowę, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały, metalowy grill ukierunkowujący ciepłe powietrze w stronę pomieszczenia, podwójną izolację elektryczną oraz zabezpieczenie IP24.

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
380,00 zł
Cena Netto
308,94 zł

Rabat :
-20%

Cena przed rabatem
475,00 zł
brutto

Więcej informacji

CES 5062 elektryczny grzejnik łazienkowy o mocy 2000W

CES 5062 posiada obudowę metalową, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały. Metalowy grill który umieszczony jest z przodu urządzenia, ukierunkowuje powietrze w stronę ogrzewanego pomieszczenia. Podwójny reling który jest umieszczony na spodzie urządzenia pozwala nam suszyć lub ogrzewać ręczniki.

Termowentylator łazienkowy CES 5062 wyposażony jest w termostat, który utrzymuje pożądaną temperaturę w pomieszczeniu oraz Timer 60 minutowy. Podczas działania Timera grzejnik CES 5062 nie pilnuje temperatury ustawionej na termostacie tylko działa przez pożądany czas, po upływie którego następuje automatyczne przełączenie się w tryb termostatu. Termostat oraz Timer są umieszczone na przedniej obudowie, powyżej znajduje się dioda sygnalizacyjna pracę urządzenia. Termostat wyposażony jest również w tryb przeciwzamrożeniowy - dzięki któremu możemy utrzymywać temperaturę na poziomie 7 - 10oC.

Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5062 posiada również zmienną moc, gdy działa na termostacie pobiera tylko 1200W, a gdy działa na Timerze pobiera 2000W. Co daje nam wiele możliwość korzystania z urządzenia takie jak:
- Działanie na samym termostacie - wystarczy tylko ustawić pożądaną temperaturę która będzie utrzymywana w pomieszczeniu za pomocą mniejszej mocy
- Działanie na samym Timerze - termostat wystarczy ustawić na funkcji przeciwzamrożeniowej a gdy potrzebujemy dogrzać pomieszczenie używamy do tego Timera
- Działanie na termostacie oraz Timerze - ustawiamy pożądaną temperaturę na termostacie a za pomocą timera podnosimy ją np. przed prysznicem kąpielą

Termowentylator łazienkowy CES 5062 możemy używać jako suszarka do ręczników dzięki podwójnemu relingowi na kilka sposobów:
- Suszenie ręczników wraz z utrzymywaniem temperatury w pomieszczeniu - wystarczy tylko powiesić ręczniki oraz ustawić temperaturę na termostacie
- Suszenie ręczników za pomocą Timera - powieś ręczniki i ustaw wybrany czas przez który będzie trwało suszenie lub ogrzewanie ręczników

Elektryczny grzejnik łazienkowy CES 5062 został wyposażony w filtr pyłkowy który może zostać wyjęty w celu jego umycia oraz wsadzony z powrotem z prawej lub lewej strony urządzenia. Posiada on również podwójną izolację elektryczną oraz zabezpieczenie przed zachlapaniem IP24.

Termowentylator łazienkowy CES 5062 posiada bardzo wydajny element grzewczy oraz bardzo wydajny i cichy wentylator.

Posiada kabel o długości 1 m (100 cm) zakończony wtyczką.

Najważniejsze zalety grzejnika łazienkowego CES 5062:

 • Podwójny reling na ręczniki

 • Filtr pyłkowy

 • Łatwy montaż

 • Cicha praca

 • Wbudowany termostat

 • Timer 60 minutowy
 • Metalowa wytrzymała obudowa

 • Wydajny element grzewczy

 • Wydajny wentylator

 • Funkcja przeciwzamrożniowa

 • Dioda sygnalizacyjna

 • Dwie moce grzewcze 1200W oraz 2000W
 • Podwójna izolacja elektryczna, klasa II

 • Zabezpieczenie IP24


Grzejnik elektryczny specjalnie zaprojektowany do ogrzewania łazienek lub suszenia ręczników.

Dane techniczne

Moc grzewcza1200 / 2000 W
Szerokość40 cm
Wysokość55 cm
Grubość25 cm
Waga3,5 kg
MontażŚciana
Zasilanie230 V / 50 Hz
Zakres temperatur10 - 30°C
Ochrona przed zamarzaniemTak 7°C
Stopień ochronyIP24
Kabel zasilającyTak, zakończony wtyczką
Długość kabla zasilającego1 m (100 cm)
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Napisz opinię

CES 5062 - elektryczny grzejnik łazienkowy

CES 5062 - elektryczny grzejnik łazienkowy

CES 5062 - elektryczny grzejnik łazienkowy, model ten posiada dwie moce grzewcze pierwsza to 1200W - gdy grzejnik działa na termostacie oraz 2000W gdy grzejnik działa na Timerze 60 minutowym oraz reling. Posiada on metalową obudowę, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały, metalowy grill ukierunkowujący ciepłe powietrze w stronę pomieszczenia, podwójną izolację elektryczną oraz zabezpieczenie IP24.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Aurora - katalog

Katalog grzejników elektrycznych z serii AURORA, włoskiego producenta. ERMETE GIUDICI S.P.A. jest producentem małych domowych urządzeń elektrycznych od wczesnych lat trzydziestych. W swojej 80 letniej produkcji systemów ogrzewania elektrycznego, Ermete Giudici S.p.a. zdobył doświadczenie i wiedzę w projektowaniu i produkcji termowentylatorów i urządzeń do wymiany powietrza.

Pliki do pobrania (3.69M)

Grzejnik łazienkowy - CES 5062

Grzejnik elektryczny łazienkowy do montażu ściennego w metalowej obudowie. Posiada dwa relingi do suszenia ręczników Wbudowany termostat kontrolujący 1200W oraz zegar zwiększający moc urządzenia na maksymalnie 60 minut do 2000W. Posiada filtr chroniący urządzenie przed kurzem.

Pliki do pobrania (1.32M)