Ogrzewanie na podczerwień 3200W
  • Ogrzewanie na podczerwień 3200W
  • Grzejniki elektryczne na podczerwień 3200W
  • Grzejniki elektryczne promiennikowe 3200W

Promiennik podczerwieni ceramiczny 3200W

Promiennik podczerwieni z ceramicznym elementem grzewczym - RADIANT 32

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło.

Cena brutto 1 400,00 zł
Orientacyjny czas wysyłki 7-21 dni
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Promiennik podczerwieni z ceramicznym
elementem grzewczym - RADIANT 32

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło. Grzejnik ten może być stosowany praktycznie wszędzie jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.

Wymiary: 200cm x 20cm x 7cm

Moc grzewcza: 3200W

Kolor: Czarny

Czym jest podczerwień? Podczerwień jest to naturalna wymiana ciepła, każdy obiekt którego temperatura jest większa od zera bezwzględnego emituje ciepło właśnie w postaci podczerwieni. Dzięki czemu możemy to zaobserwować za pomocą termowizji.

Front grzejnika rozgrzewa się do około 300oC z tego powodu powinien być wieszany na ścianie na wysokości nie niżej niż 2,2 m

Radiant 32

Dane techniczne

Moc grzewcza
3200 W
Długość
200 cm
Szerokość
20 cm
Grubość
7 cm
Waga
20 kg
Zasilanie
230 V / 50 Hz