Promienniki podczerwieni

Promiennik podczerwieni ceramiczny 3200W

Radiant 32

Nowy produkt

Promiennik podczerwieni z ceramicznym elementem grzewczym - RADIANT 32

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło.

Więcej szczegółów

Wysyłka 3 - 5 dni

Cena Brutto
1 300,00 zł
Cena Netto
1 056,91 zł

Więcej informacji

Promiennik podczerwieni z ceramicznym
elementem grzewczym - RADIANT 32

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło. Grzejnik ten może być stosowany praktycznie wszędzie jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.

Wymiary: 200cm x 20cm x 7cm

Moc grzewcza: 3200W

Kolor: Czarny

Czym jest podczerwień? Podczerwień jest to naturalna wymiana ciepła, każdy obiekt którego temperatura jest większa od zera bezwzględnego emituje ciepło właśnie w postaci podczerwieni. Dzięki czemu możemy to zaobserwować za pomocą termowizji.

Front grzejnika rozgrzewa się do około 300oC z tego powodu powinien być wieszany na ścianie na wysokości nie niżej niż 2,2 m

Dane techniczne

Moc grzewcza3200 W
Długość200 cm
Szerokość20 cm
Grubość7 cm
Waga20 kg
Zasilanie230 V / 50 Hz

30 innych produktów w tej samej kategorii: