Promienniki podczerwieni

Promiennik podczerwieni ceramiczny 2400W

Radiant 24

Nowy produkt

Promiennik podczerwieni z ceramicznym elementem grzewczym - RADIANT 24

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło.

Więcej szczegółów

Wysyłka 3 - 5 dni

Cena Brutto
1 100,00 zł
Cena Netto
894,31 zł

Więcej informacji

Promiennik podczerwieni z ceramicznym
elementem grzewczym - RADIANT 24

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło. Grzejnik ten może być stosowany praktycznie wszędzie jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.

Wymiary: 150cm x 20cm x 7cm

Moc grzewcza: 2400W

Kolor: Czarny

Czym jest podczerwień? Podczerwień jest to naturalna wymiana ciepła, każdy obiekt którego temperatura jest większa od zera bezwzględnego emituje ciepło właśnie w postaci podczerwieni. Dzięki czemu możemy to zaobserwować za pomocą termowizji.

Front grzejnika rozgrzewa się do około 300oC z tego powodu powinien być wieszany na ścianie na wysokości nie niżej niż 2,2 m

Dane techniczne

Moc grzewcza2400 W
Długość150 cm
Szerokość20 cm
Grubość7 cm
Waga15 cm
Zasilanie230 V / 50 Hz

30 innych produktów w tej samej kategorii: