Ogrzewanie promiennikowe 1800W
  • Ogrzewanie promiennikowe 1800W
  • Ogrzewanie na podczerwień 1800W
  • Panel na podczerwień ceramiczny 1800W

Promiennik podczerwieni ceramiczny 1800W

Promiennik podczerwieni z ceramicznym elementem grzewczym - RADIANT 18

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło.

Cena brutto 990,00 zł
Orientacyjny czas wysyłki 7-21 dni
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Promiennik podczerwieni z ceramicznym
elementem grzewczym - RADIANT 18

Jest to promiennik elektryczny ale w przeciwieństwie do zwykłych promienników na podczerwień ten zamiast żarnika umieszczonego w szklanej rurce, posiada ceramiczny element grzewczy dzięki czemu podczerwień emitowana jest w postaci długiej fali a przy okazji nie emitowane jest żadne światło. Grzejnik ten może być stosowany praktycznie wszędzie jako ogrzewanie podstawowe lub dodatkowe.

Wymiary: 100cm x 20cm x 7cm

Moc grzewcza: 1800W

Kolor: Czarny

Czym jest podczerwień? Podczerwień jest to naturalna wymiana ciepła, każdy obiekt którego temperatura jest większa od zera bezwzględnego emituje ciepło właśnie w postaci podczerwieni. Dzięki czemu możemy to zaobserwować za pomocą termowizji.

Front grzejnika rozgrzewa się do około 300oC z tego powodu powinien być wieszany na ścianie na wysokości nie niżej niż 2,2 m

Radiant 18

Dane techniczne

Moc grzewcza
1800 W
Długość
110 cm
Szerokość
20 cm
Grubość
7 cm
Waga
10 kg
Zasilanie
230 V / 50 Hz