OASI - pilot radiowy
  • OASI - pilot radiowy
  • OASI - pilot radiowy
  • OASI - pilot radiowy
  • OASI - pilot radiowy
  • OASI - pilot radiowy

OASI - pilot radiowy

Pilot do sterowania promiennikiem OASI

Jednym ze sposobów sterowania promiennikami podczerwieni OASI jest pilot działający na fale radiowe, którego maksymalny zasięg to 20 metrów. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie (strefa grzewcza to jeden lub kilka grzejników). Za pomocą pilota do OASI możemy zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą.

Cena brutto 270,60 zł
Orientacyjny czas wysyłki Wysyłka w 24h
Ilość
Mała ilość na magazynie

Pilot do zdalnego sterowania OASI

Jednym ze sposobów sterowania promiennikami podczerwieni OASI jest pilot działający na fale radiowe dzięki czemu nie musisz celować prosto w promiennik, wystarczy, że jesteś maksymalnie 20 metrów od niego. Za pomocą jednego pilota możesz sterować sześcioma strefami grzewczymi niezależnie, zmieniać moc z 1000W na 2000W, włączać lub wyłączać daną strefę grzewczą (strefa grzewcza to jeden lub kilka grzejników).

Dane techniczne pilota do OASI:
- Kolor – Czarny
- Zasilanie – bateria CR2032

Dzięki pilotowi możemy stworzyć aż 6 niezależnych stref grzewczych, dzięki czemu uruchamiamy tylko potrzebną nam strefę bez konieczności uruchamiania całego sytemu promiennikowego naraz (co znacząco zmniejsza koszty eksploatacyjne).

Na poniższym przykładzie rozstawienia 6 promienników ciepła OASI oraz tylko jednego pilota mamy możliwość:
- sterowania każdym promiennikiem osobno – do tego wykorzystujemy sześć kanałów na pilocie oraz przestawiamy każdy promienniki ciepła na dany kanał.
- stworzenie trzech stref grzewczych – do tego wykorzystujemy trzy kanały na pilocie oraz ustawiamy promienniki ciepła 1 i 4 na kanał 1, promienniki ciepła 2 i 5 na kanał 2,promienniki ciepła 3 i 6 na kanał 3.
- sterowanie wszystkimi promiennikami naraz – do tego wykorzystujemy jeden kanał na pilocie oraz przestawiamy wszystkie promienniki ciepła na wybrany kanał.

Strefy grzewcze dla promiennika OASI

Pilot do promiennika podczerwieni OASI jest idealnym rozwiązaniem dla przestrzeni komercyjnych takich jak:
- Restauracje – Dzięki sterowaniu na pilota możemy uruchamiać daną strefę grzewczą gdy goście przyszli, dostosowując moc urządzenia do temperatury, uzyskujemy bardzo ekonomiczne i proste zarządzanie.
- Puby oraz Bary – Dzięki zastosowaniu pilota możemy sterować mocą promiennika. Pilotem sterujemy do 6 promienników lub stref grzewczych.

Promiennik ciepła OASI do restauracji, pubów i barówPromiennik ciepła OASI do restauracji, pubów i barów

Pilot do promiennika podczerwieni OASI jest również idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domach oraz mieszkaniach do ogrzewania:
- Ogrodu zimowego – Dzięki sterowaniu na pilota możemy uruchamiać daną strefę grzewczą gdy z niego korzystamy do chwilowego zwiększenia temperatury, wystarczy dostosować moc urządzenia.
- Tarasów – Dzięki sterowaniu na pilota możemy uruchamiać daną strefę grzewczą w celu stworzenia strefy komfortu cieplnego aby przedłużyć lato.

OASI pilot
1 produkt/produkty
Nowy

Zobacz także