INF LUSTRO - Panele na podczerwień
  • INF LUSTRO - Panel na podczerwień 400W
  • INF LUSTRO - Panel na podczerwień
  • INF LUSTRO - Panel na podczerwień 400W
  • INF LUSTRO - Panele na podczerwień

INF LUSTRO - Panel na podczerwień

Panele na podczerwień - Lustro, moc do wyboru

Panele na podczerwień z serii INF Lustro są idealne do ogrzewania mieszkań, domów, biur oraz wielu innych miejsc.

BARDZO WYDAJNE I PRZYJEMNE CIEPŁO EMITOWANE PRZEZ FRONT ZE SZKŁA.

Cena brutto 1 180,80 zł
Orientacyjny czas wysyłki Wysyłka w 24h
Moc
Reling
Dedykowany termostat bezprzewodowy
Wymiary panela
Waga
Ilość
Na magazynie

Panele na podczerwień - INF LUSTRO

INF Lustro - Panel na podczerwień

Panele na podczerwień z serii INF Lustro są idealne do ogrzewania mieszkań, domów, biur oraz wielu innych miejsc.

Panele na podczerwień INF Lustro został zaprojektowany do montażu ściennego, w zestawie zawierają kołki rozporowe wraz z szablonem montażowym, dzięki któremu umożliwia bezproblemowy i szybki montaż na ścianie. Panele są również wyposażone w kabel zasilający zakończony wtyczką.

Gwarancja producenta 24 miesięcy.

Zalecenia:

1. Trzeba pamiętać że panele grzewcze na podczerwień muszą być sterowane za pomocą termostatu.

2. Prawidłowo dobrany panel nie powinien działać dłużej niż 8 godzin na dobę (sumarycznie w ciągu całego dnia).

3. Panel nie jest przeznaczony do ciągłej pracy 24 godzin na dobę.

4. Wielkość ogrzewanej powierzchni zależy od wielu czynników takich jak: rodzaj i wielkość ocieplenia, ilości i wielkości okien, itp.

Jesteśmy bezpośrednim importerem paneli na podczerwień INF Lustro

Panel grzewczy na podczerwień - posiada front z szkła dzięki czemu może służyć nie tylko jako grzejnik ale również eleganckie wyposażenie wnętrza. Dzięki ogrzewaniu na podczerwień będziemy mieli ciepło w pomieszczeniu, a przy okazji możemy cieszyć się szklanym panelem.

Ogrzewanie emitowane z szkła jest bardzo przyjemne, dokładnie takie same jak z kominka z zamkniętą komorą spalania (kominki z szklanymi drzwiczkami).

Panele grzewcze mogą być skutecznie stosowany prawie wszędzie. Prezentowane panele na podczerwień montujemy na ścianach nie niżej niż ok. 100cm od podłogi. Panele grzewcze stosowane są jako ogrzewanie na podczerwień podstawowe, ogrzewanie podczerwienią dodatkowe lub do ogrzewania falami podczerwonymi tymczasowe - taki miejsc jak mieszkania, domy, biura, sklepy, lokale użytkowe, warsztaty, kościoły, itp

Podczerwień jest całkowicie zdrowa i naturalna. Każde ciało o temperaturze większej od zera bezwzględnego, emituje ciepło właśnie w postaci fali podczerwonej. Można to łatwo zaobserwować dzięki kamerom na podczerwień.
Wiele osób nim zdecyduje się na system ogrzewania podczerwienią zastanawia się jakie są koszty tej nowoczesnej i zdrowej technologii. Mamy przyjemność poinformować Państwa że wraz z wyborem paneli miesięczne koszty ogrzewania spadną nawet o 50% w stosunku do ogrzewania elektrycznego konwekcyjnego. Dodatkowo zaoszczędzicie Państwo na kosztach instalacji oraz montażu. Montaż jest bardzo prosty dzięki załączonemu szablonowi oraz temu że grzejnik jest wyposażony w kabel z wtyczką. Trzeba pamiętać że każdy panel na podczerwień musi być sterowany za pomocą termostatu ponieważ urządzenia nie są przystosowane do pracy ciągłej.

Akcesoria dodatkowe do wyboru

1. Termostat bezprzewodowy INF

Dedykowany termostat bezprzewodowy, bardzo prosty w montażu i nie wymagający żadnych dodatkowych instalacji. Wystarczy podpiąć box sterujący bezpośrednio do panela i włożyć baterie do termostatu bezprzewodowego INF. Termostat posiada możliwość programowania w cyklu tygodniowym, cykl jest powtarzany co tydzień. Programowanie odbywa się za pośrednictwem dedykowanej darmowej aplikacji do pobrania z Apple Store lub Google Play. APLIKACJA SŁUŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE DO PROGRAMOWANIA - komunikacja z termostatem odbywa się za pomocą Bluetooth.

Termostat bezprzewodowy INF

2. Relingi do paneli INF

Reling na ręczniki, panel o mocy 400W i wymiarze 60x60 cm można zamontować 1 szt, panele o mocy 600W (60x90 cm) mają możliwość zamontowania do 2 szt relingów.

Reling INF do paneli na podczerwień INF

Szanowni Państwo, jeśli macie jakiekolwiek pytania, lub chcecie złożyć zamówienie – serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

INF-LUSTRO-400
3 produkt/produkty
Nowy

Dane techniczne

Montaż
Ściana
Zasilanie
230 V / 50 Hz
Gwarancja producenta
24 miesiące