• Towar na zamówienie - zadzwoń lub napisz
Kable grzewcze do mostkow cieplnych - 1050W - 83,77 mb
  • Kable grzewcze do mostkow cieplnych - 1050W - 83,77 mb

Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego - 1050W - 83,77 mb

Kabel grzewczy, przewód grzewczy 12 W/mb - 1050W - 83,77 mb - jednostronnie zasilany, wewnętrzny do ogrzewania podłogowego

Długość - 8377 cm

Moc - 1050W

Cena brutto 893,00 zł
Ilość
Brak towaru

Kabel grzewczy, przewód grzewczy 12 W/mb - 1050W - 83,77 mb - jednostronnie zasilany wewnętrzny do ogrzewania podłogowego

Kable grzewcze umożliwiają stworzenie elektryczne ogrzewania podłogowego praktycznie w każdym obiekcie, ponieważ przewody mają zaledwie kilka milimetrów grubości. Dzięki czemu kable grzejne możemy umieścić bezpośrednio w kleju pod płytki (odczuwamy ciepło dużo szybciej) lub w wylewce samopoziomującej (ciepło jest akumulowane w wylewce przez co ciepło odczuwamy później ale za to dłużej). Dzięki jednostronnemu zasilaniu możemy ją również bez żadnych problemów umieszczać w długich i wąskich pomieszczeniach takich jak np. hole, przedpokoje. Kable grzewcze nadają się również do renowacji oraz do umieszczania ich w nowych budynkach, jak również do łazienek, salonów, biur itp.

Przekrój kabla grzewczegoNajważniejsze cechy kabla grzewczego:

- Jednostronnie zasilana - ułatwia podłączanie oraz układanie

- Jednolita izolacja zewnętrzna - zmniejszona grubość oraz zwiększona wytrzymałość (opatentowana technologia przez Hemstedt)

- Ekranowany przewód - zmniejszone do minimum pole elektromagnetyczne (nie wszystkie maty sprzedawane na naszym rynku posiadają ekranowanie)

- Uziemienie - dodatkowe zabezpieczenie, zalecane przy montażu w łazience (nie wszystkie maty sprzedawane na naszym rynku posiadają uziemienie)

- IP67 - ochrona przed wodą, wymagane przy montażu w wylewce oraz łazience

Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość kabla grzewczego.

Długość - 8377 cm
Moc - 1050W
Gwarancja producenta - 5,5 roku

37702-83,77

Dane techniczne

Moc grzewcza
1050 W
Długość
8377 cm
Moc grzewcza na mb.
12 W/mb
Zasilanie
230 V / 50 Hz
Stopień ochrony
IP67
Kabel zasilający
Tak, bez wtyczki
Długość kabla zasilającego
3 m
Gwarancja producenta
66 miesięcy

Pliki do pobrania

Hemstedt - Katalog - maty

Katalog produktów grzewczych od Niemieckiej firmy Hemstedt - maty grzewcze

Pliki do pobrania (5.14MB)