Ogrzewanie podłogowe elektryczne

Kable grzewcze do mostkow cieplnych - 750W - 59,87 mb Zobacz większe

Kable grzewcze do ogrzewania podłogowego - 750W - 59,87 mb

37702-59,87

Nowy produkt

Kabel grzewczy, przewód grzewczy 12 W/mb - 750W - 59,87 mb - jednostronnie zasilany, wewnętrzny do ogrzewania podłogowego

Długość - 5987 cm

Moc - 750W

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Cena Brutto
695,00 zł
Cena Netto
565,04 zł

Więcej informacji

Kabel grzewczy, przewód grzewczy 12 W/mb - 750W - 59,87 mb - jednostronnie zasilany wewnętrzny do ogrzewania podłogowego

Kable grzewcze umożliwiają stworzenie elektryczne ogrzewania podłogowego praktycznie w każdym obiekcie, ponieważ przewody mają zaledwie kilka milimetrów grubości. Dzięki czemu kable grzejne możemy umieścić bezpośrednio w kleju pod płytki (odczuwamy ciepło dużo szybciej) lub w wylewce samopoziomującej (ciepło jest akumulowane w wylewce przez co ciepło odczuwamy później ale za to dłużej). Dzięki jednostronnemu zasilaniu możemy ją również bez żadnych problemów umieszczać w długich i wąskich pomieszczeniach takich jak np. hole, przedpokoje. Kable grzewcze nadają się również do renowacji oraz do umieszczania ich w nowych budynkach, jak również do łazienek, salonów, biur itp.

Najważniejsze cechy kabla grzewczego:

- Jednostronnie zasilana - ułatwia podłączanie oraz układanie

- Jednolita izolacja zewnętrzna - zmniejszona grubość oraz zwiększona wytrzymałość (opatentowana technologia przez Hemstedt)

- Ekranowany przewód - zmniejszone do minimum pole elektromagnetyczne (nie wszystkie maty sprzedawane na naszym rynku posiadają ekranowanie)

- Uziemienie - dodatkowe zabezpieczenie, zalecane przy montażu w łazience (nie wszystkie maty sprzedawane na naszym rynku posiadają uziemienie)

- IP67 - ochrona przed wodą, wymagane przy montażu w wylewce oraz łazience

Hemstedt to producent ogrzewania od 1974. Jego początki to produkcja kabli grzewczych. Firma została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wspieranie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego dla naszego domu. Największą zaletą jest sposób połączenia kabla grzewczego oraz kabla zasilającego, który nie powoduje zwiększenia grubości kabla w tym miejscu. Dzięki tej innowacyjnej technologii otrzymujemy zabezpieczony kabel na całej długości. Zwiększa to nasze bezpieczeństwo oraz zmniejsza się grubość kabla grzewczego.

Długość - 5987 cm
Moc - 750W
Gwarancja producenta - 5,5 roku

Dane techniczne

Moc grzewcza750 W
Długość5987 cm
Moc grzewcza na mb.12 W/mb
Zasilanie230 V / 50 Hz
Stopień ochronyIP67
Kabel zasilającyTak, bez wtyczki
Długość kabla zasilającego3 m
Gwarancja66 miesięcy

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Hemstedt - Katalog - maty

Katalog produktów grzewczych od Niemieckiej firmy Hemstedt - maty grzewcze

Pliki do pobrania (5.14M)