• Towar na zamówienie - zadzwoń lub napisz
Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar
  • Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar
  • Dywan grzejny na podczerwień – pod wymiar
  • Dywan grzejny na podczerwień do kościołów – pod wymiar
  • Dywan grzewczy na podczerwień do kościołów – pod wymiar
  • Dywan grzewczy na podczerwień do biór i hoteli – pod wymiar

Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar

Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar

Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywnością ogrzewania, tworzący komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie szybko tworząc wygodne miejsce dla osób korzystających z niego.

Ilość

Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar

Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywnością ogrzewania, tworzący komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie szybko tworząc wygodne miejsce dla osób korzystających z niego. Idealny do ogrzewania sal konferencyjnych, muzealnych lub pomieszczeń w których są organizowane spotkania, eventy, których nie trzeba ogrzewać w całości. Idealne np. do utworzenia strefy ciepła w kościołach np. podczas ślubu.

NIE WYDZIELA ŻADNEGO SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO.

DZIAŁANIE

Dywan grzewczy jest doskonale stabilny ze względu na warstwę antypoślizgową dolnej powierzchni, jest układany bezpośrednio na podłodze. Wymiar jest robiony na zamówienie. Maksymalna temperatura powierzchni to 30/35°C. Do regulacji temperatury otoczenia i dla oszczędności energii, produkt może być wyposażony (na zamówienie) w regulator mocy.

WŁÓKNO WĘGLOWE

Włókno węglowe jest elastyczne, nie utlenia się, nie wytwarza szkodliwych pól elektromagnetycznych, podczas przepływu prądu, nie zmienia wymiarów podczas zmiany temperatury ani nie powoduje pogorszenia wartości oporowych. Nie wymaga konserwacji. Jego wysoka oporność pozwala na znaczne oszczędności energii.

WARSTWY

Warstwy zaczynając od górnej:

• Dywan czerwono bordowy.
• Rezystory z włókna węglowego.
• Warstwa izolacyjna o grubości 5,00 mm.
• Antypoślizgowa warstwa.

KONTROLA TEMPERATURY

Regulator T757 do optymalizacji temperatury jest na zamówienie (nie dołączony do produktu - cena zadzwoń).

Dane techniczne:

Zasilanie - 230 Vac 50/60 Hz
Moc – 200 W/m2
Stopień ochrony - IP67 RF Klasa 1
Kontrola temperatury – czujnik T757 (opcjonalnie) Temperatura powierzchni 30/35°C
Kabel zasilający – H07 RNF 3G
Wymiary (cm) – Pod wymiar

KORZYŚCI Z TECHNOLOGI TERMAL TECHNOLOGY KTÓRA WYKORZYSTUJE WŁÓKNO WĘGLOWEGO DO WSZYSTKICH PRODUKTÓW

-50% Kosztów instalacji
System jest połączony bezpośrednio do sieci elektrycznej, nie jest wymagane podłączenie do sieci wodociągowej lub montowania pieca CO/CWU

0% Szkodliwych emisji
Zasilanie odbywa się poprzez połączenie systemu do sieci elektrycznej. Nie są używane żadne substancje palne i żadne CO2 nie jest uwalniane do atmosfery.

-40% Poboru mocy
Ze względu na specjalne cechy charakterystyczne włókna węglowego, system ogrzewania na podczerwień Thermal Technology ma znacznie mniejsze zużycie energii.

Stopień ochrony
Wszystkie produkty Thermal Technology chronione są przed wnikaniem cieczy i kurzu.

0% Kosztów utrzymania
System nie wymaga okresowych konserwacji lub przeprogramowania, które są niezbędne dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Gwarancja
Produkty Thermal Technology, mają niemal nieograniczoną żywotność, mają rozszerzoną gwarancje na okres 10 lat w przypadku ogrzewania podłogowego, 5 lat w przypadku grzejników i 2 lata dla dywanów grzewczych i koców grzewczych na podczerwień    oraz podzespołów elektronicznych.

TAP

Dane techniczne

Moc grzewcza
200 W/m2
Zasilanie
230 V / 50 Hz

Zobacz także