• Towar na zamówienie - zadzwoń lub napisz
Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W
  • Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W
  • Dywanowe ogrzewanie na podczerwień
  • Dywanowe ogrzewanie elektryczne na podczerwień
  • Dywan grzewczy elektryczny na podczerwień
  • Dywan grzejny elektryczny na podczerwień
  • Dywanowe ogrzewanie elektryczne

Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W

Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W

Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywności ogrzewania, tworzy komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie bardzo szybko tworząc ciepłe miejsce dla osób korzystających z dywanu grzejnego na podczerwień.

Cena brutto 1 539,96 zł
Ilość
Brak towaru

Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W

Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywności ogrzewania, tworzy komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie bardzo szybko tworząc ciepłe miejsce dla osób korzystających z dywanu grzejnego na podczerwień. Idealny do ogrzewania biur, pomieszczeń konferencyjnych lub holi. Ogrzewanie dywanem grzewczym na podczerwień to rozwiązanie do dogrzewania osób w miejscach gdzie trudno znaleźć rozwiązanie na dogrzanie od podłogi np. do położenia pod biurkiem lub recepcją

NIE WYDZIELA ŻADNEGO SZKODLIWEGO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO.

DZIAŁANIE

Dywan grzewczy jest doskonale stabilny ze względu na zastosowanie antypoślizgowej dolnej powierzchni, jest układany bezpośrednio na podłodze. Wykonywany jest w module 200x100cm lub na wymiar (robiony na zamówienie). Maksymalna temperatura powierzchni to 30/35°C. Do regulacji temperatury powierzchni  i dla oszczędności energii, produkt wyposażony jest w regulator mocy.

WŁÓKNO WĘGLOWE wykorzystywane do ogrzewania podczerwienią

Włókno węglowe jest elastyczne, nie utlenia się, nie wytwarza szkodliwych pól elektromagnetycznych podczas przepływu prądu, nie zmienia wymiarów podczas zmiany temperatury ani nie powoduje pogorszenia wartości oporowych. Nie wymaga konserwacji. Jego wysoka oporność pozwala na znaczne oszczędności energii w porównaniu z tradycyjnymi elementami grzejnymi.

WARSTWY

Warstwy zaczynając od górnej:
• Dywan szary.
• Rezystory z włókna węglowego.
• Warstwa izolacyjna o grubości 5,00 mm.
• Antypoślizgowa warstwa.

KONTROLA TEMPERATURY

Regulator T757 do optymalizacji temperatury jest wbudowany.

Dane techniczne:

Zasilanie - 230 Vac 50/60 Hz
Moc – 200 W/m2
Stopień ochrony - IP67 RF Klasa 1
Kontrola temperatury – czujnik T757 maksymalna temperatura powierzchni 30/35°C
Kabel zasilający – H07 RNF 3G
Wymiary (cm) – 200 x 100

KORZYŚCI Z TECHNOLOGI TERMAL TECHNOLOGY KTÓRA WYKORZYSTUJE WŁÓKNO WĘGLOWEGO DO WSZYSTKICH PRODUKTÓW

-50% Kosztów instalacji
System jest połączony bezpośrednio do sieci elektrycznej, nie jest wymagane podłączenie do sieci wodociągowej lub montowania pieca CO/CWU

0% Szkodliwych emisji
Zasilanie odbywa się poprzez połączenie systemu do sieci elektrycznej. Nie są używane żadne substancje palne i żadne CO2 nie jest uwalniane do atmosfery.

-40% Poboru mocy
Ze względu na specjalne cechy charakterystyczne włókna węglowego, system ogrzewania podczerwienią Thermal Technology ma znacznie mniejsze zużycie energii.

Stopień ochrony
Wszystkie produkty Thermal Technology chronione są przed wnikaniem cieczy i kurzu.

0% Kosztów utrzymania
System nie wymaga okresowych konserwacji lub przeprogramowania, które są niezbędne dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Gwarancja
Produkty Thermal Technology, mają niemal nieograniczoną żywotność, mają rozszerzoną gwarancje na okres 10 lat w przypadku ogrzewania podłogowego, 5 lat w przypadku grzejników i 2 lata dla dywanów, prześcieradeł grzewczych i podzespołów elektronicznych.

TAP1
Nowy
8033803320770

Dane techniczne

Moc grzewcza
400 W
Długość
200 cm
Szerokość
100 cm
Zasilanie
230 V / 50 Hz

Zobacz także