Maty grzewcze - Maty grzejne na podczerwień

Mini mata grzewcza jednostronnie zasilana - 30 x 100 cm - 45W - 0,3 m2

30900-45

Nowy produkt

Mini mata grzewcza samoprzylepna jednostronnie zasilana o długości 1 m oraz szerokości 30 cm zajmuje powierzchnię 0,3 m2.
Jej moc to 45 W co daje nam 150 W/m2 jest to wystarczające aby dostarczyć ciepło do większości pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest specjalne połączenie między kablem grzewczym a zasilającym dzięki czemu mata ma tylko kilka milimetrów grubości.

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
180,91 zł
Cena Netto
147,08 zł

Rabat :
-21%

Cena przed rabatem
229,00 zł
brutto

Więcej informacji

Mini mata grzewcza jednostronnie zasilana - 30 x 100 cm o mocy 45W

Mata grzewcza jednostronnie zasilana do ogrzewania podłogowego o mocy 150W/m2 umieszczona na samoprzylepnej siatce o długości 1 m i szerokości 30 cm co daje nam 0,3 m2.

Zastosowanie mini maty grzewczej:
- Eliminacja mostków cieplnych - wystarczy umieścić matę grzewczą w tynku dokładnie tam gdzie występują mostki termiczne
- Zapobieganie przemarzaniu ścian - wystarczy umieścić matę grzewczą w tynku ściany
- Pomaganie w usuwaniu wilgoci/grzyba ze ścian oraz narożników ścian zewnętrznych - wystarczy umieścić matę grzewczą w tynku dokładnie tam gdzie występuje wilgoć lub pojawił się grzyb
- Pomaga zapobiegać powstawaniu grzyba lub wilgoci na ścianach oraz mebli które są do nich przystawione - wystarczy umieścić matę grzewczą w tynku za meblami w których pojawia się wilgoć.

Hemstedt

Hemstedt GMBH jest producentem kabli grzewczych od 1974 roku. W tym okresie fabryka została wielokrotnie nagradzana za innowacyjność oraz wprowadzanie energooszczędnych rozwiązań w swoich produktach. Wszystko to daje nam gwarancję wysokiej jakości produktu.

Mata grzejna umożliwia stworzenie ogrzewania podłogowego praktycznie w każdym obiekcie, ponieważ maty mają kilka milimetrów grubości i mogą mieć różne zastosowanie. Maty możemy umieścić bezpośrednio w kleju pod płytki lub w wylewce samopoziomującej. Dzięki jednostronnemu zasilaniu możemy ją również bez żadnych problemów umieszczać w długich a wąskich pomieszczeniach takich jak np. hole, przedpokoje. Idealny do renowacji, nowych budynków, a także do łazienek, salonów, biur itp.
Przyjemne promieniowanie cieplne w każdym obiekcie!

W matach została zastosowana specjalna technologia, dzięki której nie jest wyczuwalne połączenie między kablem grzewczym a kablem zasilającym. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymaliśmy taką samą grubość na całej jej długości. Ponadto został wyeliminowany "słaby punkt", w którym mata może ulec uszkodzeniu. W naszych matach kabel jest w jednolitej osłonie bez widocznego punktu połączenia np koszulką termokurczliwą.Hemstedt innowacyjna technologia mat grzewczych

Hemstedt mata grzewcza z możliwością cięciaMata grzewcza jest wykonana z kabla grzewczego umieszczonego na siatce z włókna szklanego, dzięki czemu możemy bardzo łatwo dopasować ją do każdego pomieszczenia. Dodatkowo siatka jest samoprzylepna co bardzo ułatwia montaż. Siatkę możemy przecinać aby jeszcze lepiej dopasować się do naszego pomieszczenia.

Dane szczegółowe:
- Samoprzylepna
- Wodoodporna
- Izolacja odporna na chemikalia oraz temperaturę
- Możliwość cięcia siatki na której umieszczony jest kabel grzewczy
- Minimalna temperatura montażu - 5oC
- Długość kabla zasilającego - 3 m

Dane techniczne

Moc grzewcza45 W
Długość1 m
Szerokość30 cm
Powierzchnia w m20,3 m2
Moc grzewcza na m2150 W/m2
Zasilanie230 V / 50 Hz
Stopień ochronyIP67
Kabel zasilającyTak, bez wtyczki
Długość kabla zasilającego3 m
Gwarancja66 miesięcy

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Hemstedt - Katalog - maty

Katalog produktów grzewczych od Niemieckiej firmy Hemstedt - maty grzewcze

Pliki do pobrania (5.14M)