Mata grzewcza pod lustro, folia grzewcza pod lustro

Folia grzewcza pod lustro 52x100cm samoprzylepna

ECOFILM MHF 100

Nowy produkt

FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO, MATA GRZEWCZA POD LUSTRO ECOFILM MHF 100

Folia grzewcza pod lustro o mocy 100 W, która chroni lustro łazienkowe przed zaparowaniem. Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną. Folię przyklejamy do tylnej strony lustra.

Wymiary - 52 x 100 cm

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
260,00 zł
Cena Netto
211,38 zł

Więcej informacji

FOLIA GRZEWCZA POD LUSTRO NA PODCZERWIEŃ
MHF 100 O MOCY 100W WIELKOŚĆ 52,4 X 100,4CM
CHRONI LUSTRO PRZED ZAPAROWANIEM

Folia grzewcza pod lustro, na podczerwień, która chroni lustra łazienkowe przed zaparowaniem (ogrzewanie luster). Mata grzewcza pod lustro posiada podwójne laminowanie (ochrona przed wilgocią) i jest wyposażona w powierzchnię samoprzylepną, którą przyklejamy do tylnej strony lustra.

Folia grzejna ogrzewa lustro, a tym samym zapobiega jej parowaniu. Na folii grzewczej znajduje się cienka warstwa kleju, dzięki której folie na podczerwień przyklejamy do tylnej strony lustra. Przewód zasilający (1m, 2-żyłowy płaski, całkowita grubość 6x4 mm) jest wyposażony w plastikową pokrywkę (6 mm grubości) w miejscu w którym jest połączenie. Przestrzeń dla plastikowej pokrywy oraz przewodu muszą być utworzone w miejscu połączenia pod lustrem. Przewód zasilania nie jest wyposażona w wtyczkę, a więc może ona być przeciągnięta przez np. ściana szafy lub ściany w razie potrzeby. Folia jest zwykle podłączana do światła lustra (230V), ale inne metody włączania i wyłączania są możliwe - niezależny włącznik, przełącznik czasowy, czujnik ruchu, itd. Około 1-2 minut po włączeniu folii, obszar lustra, który odpowiada wielkości folii grzewczej odparowuje i stopniowo będzie się rozszerzać aż do 10 cm poza krawędzie folii. Lustra klejone, wybierz taki rozmiar folii, aby została wystarczająca ilość krawędzi lustra na zewnątrz od obwodu folii aby można było ją  przykleić do lustra (materiał uszczelniający nie przyklei się do folii grzewczej). Zalecamy większe / cięższe lustra aby były montowane za pomocą ramki montażowej.

Ecofilm MHF – ogrzewanie lustra za pomocą folii grzejnej na podczerwień

Nazwa

Moc [W]

Wymiary [mm]

MHF 100

100

524 x 1004

Gwarancja 24 miesiące

Folia grzewcza na podczerwień wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, posiada 24 miesięczną gwarancje producenta FENIX Trading s.r.o. na poprawne działanie ECOFILM MHF

Dane techniczne

Moc grzewcza100 W
Długość52,4 cm
Szerokość100,4 cm
Zasilanie230 V / 50 Hz

3 innych produktów w tej samej kategorii: