Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień
  • Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień
  • Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień
  • Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień
  • Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień
  • Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień

Mantra 20 - 1000/2000W przenośny lub wiszący panel na podczerwień

Pionowy panel na podczerwień MANTRA 20 (moc regulowana 1000W lub 2000W), możliwość powieszenia na ścienia oraz do użytku jako przenośny. Grzejnik Mantra 20 (w kolorze białym) to nowa wersja sprawdzonego grzejnika Halos 15. Pionowa budowa poprawia działanie konwekcji oraz podczerwieni.

Cena brutto 998,76 zł
Orientacyjny czas wysyłki Wysyłka w 24h
Ilość
Dostępne na magazynie

Przenośny lub wiszący panel na podczerwień MANTRA 20 w kolorze białym.

Poziomy panel na podczerwień MANTRA 20 jest następcą bardzo popularnego grzejnika HALOS 15, możliwość powieszenia na ścianie za pomocą dołączonych uchwytów ściennych lub do zastosowania jako przenośny dzięki załączonym nóżkom czyni go uniwersalnym urządzeniem do różnego zastosowania.

Grzejnik na podczerwień MANTRA 20 to idealne rozwiązanie dla wszystkich klientów, którzy nie chcą angażować dużych środków, a chcą mieć wydajne i energooszczędne ogrzewanie na podczerwień w swoim domu.
Mantra 20 to grzejnik o mocy 2000W, posiada przełącznik do zmiany mocy 1000W lub 2000W. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować moc grzejnika do wielkości pomieszczenia lub do aktualnych wymagań użytkownika np. szybkość nagrzewania pomieszczenia (przy ustawieniu na moc 2000W pomieszczenie będzie nagrzewać się szybciej).
Wbudowany prosty bimetaliczny termostat czuwa nad temperaturą w pomieszczeniu. Pracę grzejnika można zautomatyzować stosując np. zewnętrzny gniazdkowy termostat z możliwością programowania.
Panel grzewczy na podczerwień Mantra 20 to zupełnie nowa koncepcja w ogrzewaniu.
podczerwień + konwekcjaDzięki specjalnie zaprojektowanej nowej obudowie oraz mocniejszemu a zarazem bardzo wydajnemu elementowi grzejnemu, grzejnik MANTRA 20 ma jeszcze wydajniejszą konwekcje oraz podczerwień. W przeciwieństwie do tradycyjnych paneli ciepło z panela odczuwamy już po kilu chwilach od włączenia. Tradycyjne panele potrzebują dużo więcej czasu na rozgrzanie i oddawanie ciepła.
Mantra to nie tylko ładny wygląd to połączenie ogrzewania elektrycznego na podczerwień z naturalną konwekcją, która dodatkowo rozprowadza ciepło po całym pomieszczeniu zapewniając ogrzewanie naturalne i przyjemne.
Podstawowym sposobem ogrzewania jest promieniowanie podczerwienią, konwekcja wynika z chłodzenia elementu grzejnego i specjalnie zaprojektowanej obudowy.
Dzięki połączeniu ogrzewania podczerwienią z ogrzewaniem konwekcyjnym pomieszczenie ogrzewane jest dużo szybciej w porównaniu z typowymi panelami na podczerwień. Ma to szczególnie znaczenie przy wykorzystaniu grzejnika jako przenośny (do okazyjnego ogrzewania), ale również w pomieszczeniach o gorszej izolacji termicznej budynku np. stare kamienice, budynki bez ocieplenia, domy letniskowe. Tradycyjne panele w tego typu budynkach potrzebują więcej czasu na ogrzanie pomieszczenia lub w ekstremalnych przypadkach bez zwiększenia mocy mogą nie dogrzewać pomieszczenia. MANTRA 20 sprawdza się rewelacyjnie prawie w każdych warunkach, zarówno w budynkach dobrze ocieplonych jak i słabo zaizolowanych. Należy tylko pamiętać o odpowiednim doborze mocy grzejnika do pomieszczenia.

W komplecie z grzejnikiem dostajemy, do zmontowania samodzielnie, nóżki (na rolkach) do zastosowania grzejnika jako przenośny np. do czasowego dogrzewania pomieszczeń oraz uchwyt do montażu na ścianie.

Należy pamiętać aby nie zasłaniać frontu grzejnika oraz niczym go nie przykrywać np. do suszenia. Nie wieszamy grzejnika na suficie.

Miejsca, w których możemy zastosować Panele na podczerwień MANTRA 20:
- domy i mieszkania zarówno dobrze jak i źle ocieplone
- biura i lokale użytkowe
- domy letniskowe
- hotele

Zastosowanie jako przenośny grzejnik na podczerwień oraz do okazjonalnego dogrzewania (przenośny) oraz jako grzejnik wiszący. Możliwość wprowadzenia automatyki do zarządzania pracą grzejnika.
Rewelacyjna cena połączona z efektywnością ogrzewania to podstawowe zalety tego grzejnika.

Mantra 20
Mała
Nowy
8019250415023

Dane techniczne

Moc grzewcza
1000 W / 2000 W
Szerokość
81 cm
Wysokość
59,5 cm
Grubość
9 cm
Waga
8 kg
Montaż
Wolnostojący
Zasilanie
230 V / 50 Hz
Stopień ochrony
IP24
Kabel zasilający
Tak, zakończony wtyczką
Długość kabla zasilającego
1,5 m (150 cm)
Gwarancja producenta
24 miesiące

Pliki do pobrania

Aurora - katalog

Katalog grzejników elektrycznych z serii AURORA, włoskiego producenta.

Pliki do pobrania (4.43MB)

Mantra 15

Karta katalogowa

Pliki do pobrania (440.09KB)

Zobacz także