Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

KLIMA 10 - 1000W grzejnik elektryczny energooszczędny

KLI10001

Nowy produkt

KLIMA - Najbardziej energooszczędne grzejniki elektryczne w naszej ofercie.

Nowoczesny grzejnik elektryczny, posiadający szereg funkcji zmniejszających zużycie energii.

Wyposażony jest w dwa elementy grzewcze, które działają niezależnie i są sterowane za pomocą dedykowanego termostatu, który jest wbudowany w grzejnik. Termostat jest wyposażony w wyświetlacz LCD.

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
1 379,00 zł
Cena Netto
1 121,14 zł

Więcej informacji

KLIMA 10 – ENERGOOSZCZĘDNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY O MOCY 1000W

Grzejnik elektryczny KLIMA 10 wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto.

Energooszczędne funkcje zmniejszające zużycie energii elektrycznej:

- Dwa elementy grzewcze – ogrzewanie konwekcyjne, bardzo wydajny element aluminiowy oraz ogrzewanie na podczerwień, cały przedni front to panel na podczerwień.

- Zmienna moc – grzejnik sam dobiera odpowiednią moc do warunków oraz ustawionej temperatury.

- Wbudowany inteligenty termostat z możliwością programowania grzejnika na cały tydzień.

- Czujnik otwartego okna – wyłącza automatycznie grzejnik gdy zostanie wykryty nagły spadek temperatury w pomieszczeniu.

- Czujnik obecności – zmienia automatycznie temperaturę w zależności od tego czy ktoś znajduje się w pomieszczeniu czy nie.

- Wbudowany miernik zużycia energii – dobowy oraz tygodniowy

Więcej informacji na temat sposobu pracy grzejnika znajdą państwo pod linkiem – LINK

Więcej informacji na temat testów zużycia energii znajdą państwo pod linkiem - LINK

Więcej informacji na temat wyżej wymienionych funkcji znajdą państwo pod linkiem - LINK

Nowoczesny grzejnik energooszczędny KLIMA 10 to nie tylko urządzenie grzewcze ale również ładny element wystroju wnętrza. Grzejnik KLIMA 10 został zaprojektowany oraz wyprodukowany przez włoską firmę Ermete Giudici co gwarantuje nam wysoką jakość oraz bardzo ładny wygląd. Dzięki wbudowanemu termostatowi możemy zaprogramować urządzenie na cały tydzień. Termostat będzie starał się utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniu z dokładnością do 0,2oC – co gwarantuje nam brak odczuwalnych spadków lub wzrostów temperatur w pomieszczeniu. Grzejnik promienikowo-konwekcyjny KLIMA 10 posiada dwa elementy grzewcze oraz zmienną moc, model ten potrafi pracować kilkoma mocami zmieniając je w zależności od sytuacji. Dodatkowymi atutami są czujniki obecności oraz otwartego okna, oba pomagają nam zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Grzejnik elektryczny KLIMA 10 jest bardzo prosty w montażu oraz obsłudze, a dzięki wyżej wymienionym funkcjom jest również energooszczędny.

Grzejnik KLIMA 10 wyposażony jest w przewód zasilający o długości około 100 cm nie zakończony wtyczką. Prosimy pamiętać, że podłączamy tylko dwa przewody zasilające Brązowy – Faza, Niebieski – Neutralny. UWAGA!!! NIE PODŁĄCZMY PRZEWODU CZARNEGO DO ZASILANIA!!! Wszystkie prace elektryczny powinny być wykonywane przez elektryka z uprawnieniami.

Wymiary do montażu:

A - 23 cm
B - 10,5 cm
C - 28 cm
D - 6,5 cm
E - 9,5 cm
F - 38 cm
G - 35 cm

Wymiary uchwytu montażowego:

A - 30,5 cm
B - 26,5 cm

Dane techniczne

Moc grzewcza1000 W
Szerokość79 cm
Wysokość50,4 cm
Grubość12 cm
Waga8 kg
MontażŚciana
Zasilanie230 V / 50 Hz
Ochrona przed zamarzaniemTak 7°C
Nastawienie temperatur10°C - 30°C
Stopień ochronyIP24
Kabel zasilającyTak, bez wtyczki
Długość kabla zasilającego1 m (100 cm)
Gwarancja24 miesiące

Opinie

Oceń 
2018-01-20

Wart swojej ceny

Grzejnik pracuje u mnie pierwszy rok. Mogę jednoznacznie potwierdzić, że opis grzejnika nie odbiega od rzeczywistości. Ogromną zaletą jest płynna regulacja mocy użytej przez grzejnik. Dzięki temu utrzymuje żądaną temperaturę przy minimalizacji zużycia energii. W mojej ocenie najsłabszym elementem jest czujnik otwartego okna. Grzejnik zawieszony bezpośrednio przy oknie a czujnik włącza się dopiero po zamknięciu okna. Co gorsze, po włączeniu nie powraca automatycznie do zadanej temperatury pozostając na przeciwzamożeniowej. Może się więc zdarzyć, że nie zauważymy zmiany temperatury po wyjściu z pomieszczenia. Oczywiście biorę pod uwagę, że może to wynikać z cyrkulacji powietrza. Osobiście unikam używania tego czujnika. Dużo lepiej działa czujnik ruchu. Działa zgodnie z opisem. Jeżeli jednak chcemy szybko uzyskać komfortową temperaturę po wejściu do pomieszczenia z chęcią dłuższego pobytu, to radzę ręcznie przełączyć. Czas zadziałania czujnika po wykryciu ruchu wynosi ok. 10 minut. Jest to czas wystarczający dla zapobieżenia zmiany temperatury w sytuacji gdy wchodzimy tylko na chwilę i potem opuszczamy pomieszczenie. Tegoroczna zima nie jest może ciężka, ale średnie zużycie prądu wnosi ok. 4,6 kWh/dzień co pozwala przypuszczać, że nie powinno przekroczyć 200 kWh w skali miesiąca przy niskich temperaturach (poniżej -10 ÷ -15°C).
Grzejnik ogrzewa u mnie pomieszczenie o powierzchni ok. 12 M2,, wysokości 2,75m; temperatura komfortowa 20°C (czas pracy ok 10h),; temperatura Eco 16,5°C.
Jestem z tego zakupu zadowolony. Polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KLIMA 10 - 1000W grzejnik elektryczny energooszczędny

  KLIMA 10 - 1000W grzejnik elektryczny energooszczędny

  KLIMA - Najbardziej energooszczędne grzejniki elektryczne w naszej ofercie.

  Nowoczesny grzejnik elektryczny, posiadający szereg funkcji zmniejszających zużycie energii.

  Wyposażony jest w dwa elementy grzewcze, które działają niezależnie i są sterowane za pomocą dedykowanego termostatu, który jest wbudowany w grzejnik. Termostat jest wyposażony w wyświetlacz LCD.

  26 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pliki do pobrania

  Radialight - katalog

  Ermete Giudici S.P.A. jest producentem drobnego sprzętu AGD od początku lat trzydziestych.

  Pliki do pobrania (5.44M)

  Klima - Certyfikaty CE oraz TUV

  Certyfikaty CE oraz TUV do grzejnika elektrycznego KLIMA, wyposażonego w dwa niezależne elementy grzewcze (podczerwień która ogrzewa wszystkie elementy do około siebie oraz konwekcja która skraca czas ogrzania danego pomieszczenia)

  Pliki do pobrania (207.3k)

  Klima - karta produktowa

  Karta produktowa do grzejników KLIMA

  Pliki do pobrania (233.08k)