Energooszczędne grzejniki elektryczne RADIALIGHT

KLIMA 7 - 750W grzejnik elektryczny energooszczędny

KLI70001

Nowy produkt

KLIMA - Najbardziej energooszczędne grzejniki elektryczne w naszej ofercie.

Nowoczesny grzejnik elektryczny, posiadający szereg funkcji zmniejszających zużycie energii.

Wyposażony jest w dwa elementy grzewcze, które działają niezależnie i są sterowane za pomocą dedykowanego termostatu, który jest wbudowany w grzejnik. Termostat jest wyposażony w wyświetlacz LCD.

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
1 060,20 zł
Cena Netto
861,95 zł

Rabat :
-7%

Cena przed rabatem
1 140,00 zł
brutto

Więcej informacji

KLIMA 7 – ENERGOOSZCZĘDNY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY O MOCY 750W

Grzejnik elektryczny KLIMA 7 wyposażony jest w wbudowany termostat z wyświetlaczem LCD dzięki któremu ustawimy wszystkie niezbędne funkcje bardzo łatwo i prosto.

Energooszczędne funkcje zmniejszające zużycie energii elektrycznej:

- Dwa elementy grzewcze – ogrzewanie konwekcyjne, bardzo wydajny element aluminiowy oraz ogrzewanie na podczerwień, cały przedni front to panel na podczerwień.

- Zmienna moc – grzejnik sam dobiera odpowiednią moc do warunków oraz ustawionej temperatury.

- Wbudowany inteligenty termostat z możliwością programowania grzejnika na cały tydzień.

- Czujnik otwartego okna – wyłącza automatycznie grzejnik gdy zostanie wykryty nagły spadek temperatury w pomieszczeniu.

- Czujnik obecności – zmienia automatycznie temperaturę w zależności od tego czy ktoś znajduje się w pomieszczeniu czy nie.

- Wbudowany miernik zużycia energii – dobowy oraz tygodniowy

Więcej informacji na temat sposobu pracy grzejnika znajdą państwo pod linkiem – LINK

Więcej informacji na temat testów zużycia energii znajdą państwo pod linkiem - LINK

Więcej informacji na temat wyżej wymienionych funkcji znajdą państwo pod linkiem - LINK

Nowoczesny grzejnik energooszczędny KLIMA 7 to nie tylko urządzenie grzewcze ale również ładny element wystroju wnętrza. Grzejnik KLIMA 7 został zaprojektowany oraz wyprodukowany przez włoską firmę Ermete Giudici co gwarantuje nam wysoką jakość oraz bardzo ładny wygląd. Dzięki wbudowanemu termostatowi możemy zaprogramować urządzenie na cały tydzień. Termostat będzie starał się utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniu z dokładnością do 0,2oC – co gwarantuje nam brak odczuwalnych spadków lub wzrostów temperatur w pomieszczeniu. Grzejnik promienikowo-konwekcyjny KLIMA 7 posiada dwa elementy grzewcze oraz zmienną moc, model ten potrafi pracować kilkoma mocami zmieniając je w zależności od sytuacji. Dodatkowymi atutami są czujniki obecności oraz otwartego okna, oba pomagają nam zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Grzejnik elektryczny KLIMA 7 jest bardzo prosty w montażu oraz obsłudze, a dzięki wyżej wymienionym funkcjom jest również energooszczędny.

Grzejnik KLIMA 7 wyposażony jest w przewód zasilający o długości 75 cm nie zakończony wtyczką. Prosimy pamiętać, że podłączamy tylko dwa przewody zasilające Brązowy – Faza, Niebieski – Neutralny. UWAGA!!! NIE PODŁĄCZMY PRZEWODU CZARNEGO DO ZASILANIA!!! Wszystkie prace elektryczny powinny być wykonywane przez elektryka z uprawnieniami.

Dane techniczne

Moc grzewcza750
Szerokość67,5
Wysokość50,4
Grubość12
Waga7
Napięcie230 V
MontażŚciana
Ochrona przed zamarzaniemTak 7°C
Stopień ochronyIP24

Opinie

Oceń 
2017-04-07

Idelany grzejnik

Zakupiony grzejnik spełnił moje wszystkie oczekiwania, jest bardzo prosty w użytkowaniu a w porównaniu do mojego poprzedniego ogrzewania rachunki za energie elektryczną są dużo mniejsze.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KLIMA 7 - 750W grzejnik elektryczny energooszczędny

  KLIMA 7 - 750W grzejnik elektryczny energooszczędny

  KLIMA - Najbardziej energooszczędne grzejniki elektryczne w naszej ofercie.

  Nowoczesny grzejnik elektryczny, posiadający szereg funkcji zmniejszających zużycie energii.

  Wyposażony jest w dwa elementy grzewcze, które działają niezależnie i są sterowane za pomocą dedykowanego termostatu, który jest wbudowany w grzejnik. Termostat jest wyposażony w wyświetlacz LCD.

  20 innych produktów w tej samej kategorii:

  Pliki do pobrania

  Radialight - katalog

  Ermete Giudici S.P.A. jest producentem drobnego sprzętu AGD od początku lat trzydziestych. W swoich 80 latach zaangażowania w produkcje systemów grzewczych, firma Ermete Giudici S.P.A opracowała i doskonaliła wiedzę w zakresie inżynierii i produkcji elektrycznych urządzeń grzewczych. W chwili obecnej produkcja skupia się przede wszystkim na: elektrycznych grzejnikach - grzejnikach łazienkowych - grzejnikach panelowych - promiennikach podczerwieni - wentylatorach - konwektorach

  Pliki do pobrania (3.37M)

  Klima - Certyfikaty CE oraz TUV

  Certyfikaty CE oraz TUV do grzejnika elektrycznego KLIMA, wyposażonego w dwa niezależne elementy grzewcze (podczerwień która ogrzewa wszystkie elementy do około siebie oraz konwekcja która skraca czas ogrzania danego pomieszczenia)

  Pliki do pobrania (207.3k)