Elektryczne ogrzewanie podłogowe - Maty na podczerwień

210W Mata grzewcza na siatce 60x350 - elektryczne ogrzewanie podłogowe

PVMR.060350

Nowy produkt

Mata grzewcza na siatce do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Rozmiar 60cm x 350cm (2.1m2) o mocy 210W (100W/m2)

System elektrycznego ogrzewania podłogowego składa się z 12 gotowych modułów mat grzewczych na podczerwień umieszczonych na siatce z włókna szklanego, jest ona podporą dla kabli grzewczych na podczerwień.

Więcej szczegółów

Na magazynie

Cena Brutto
471,00 zł
Cena Netto
382,93 zł

Więcej informacji

Mata grzewcza na kablu z włókna węglowego umieszczona na siatce - do zastosowania jako elektryczne ogrzewanie podłogowe.

Rozmiar 60cm x 350cm (2.1m2) o mocy 210W (100W/m2)

Informacje o modułowych matach grzewczych na siatce:
System modułowych mat grzewczych składa się z 12 modułów o różnych rozmiarach, połączonych ze sobą za pomocą opatentowanego systemu typu plug-in, ich grubości to 4 mm i posiadają zabezpieczenie IP67
Moduły składają się z odpornej siatki z włókna szklanego które działa jako podpora dla przewodów grzejnych na podczerwień.
Są one wykonane z kabli z włókna węglowego chronionego przez izolator zmniejszający straty ciepła w dół.

Napięcie 230 VAC

W matach grzejnych na siatce kable z włókna węglowego są połączone równolegle do jednego zasilania.
Pozwala to na poprawne działanie modułu również w razie szkody spowodowanej przez użytkownika (np. jeżeli przebije się matę i kabel grzewczy zostanie przecięty). W takim przypadku tylko minimalna powierzchnia około 1 metra kwadratowego przestanie działać.

Dane techniczne

Moc grzewcza210 W
Długość350 cm
Szerokość60 cm
Grubość4 mm
Zasilanie230 V / 50 Hz

18 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Thermal Technology - maty

Thermal Technology jest wiodącym projektantem i producentem innowacyjnych systemów grzewczych z włókna węglowego od 2001 roku. Zaawansowane badania pozwalają nam na realizację bardzo wydajnych i bardzo elastycznych rozwiązań skierowanych zarówno dla przemysłu jak również użytkowników domowych. Poziom efektywności i konkurencyjności potwierdzone są przez instytut certyfikujący oraz prestiżowy uniwersytet Europejski. Włókno węglowe jest składnikiem o wysokiej wydajności, które kryje się za opatentowaną technologią naszych systemów grzewczych.

Pliki do pobrania (2.85M)