Panele Sufitowe - Biurowe ogrzewanie na podczerwień

Sufitowe panele na podczerwień
elektryczne ogrzewanie biurowe

Panele sufitowe na podczerwień firmy Thermal Technology® są niezwykle wszechstronne: mogą być zintegrowane w suficie podwieszanym, przymocowane do sufitu lub wiszące na wybranej wysokości, można je łatwo zdemontować i ponownie wykorzystywane (np. przy zmianie biura). Sufitowe panele g...

Sufitowe panele na podczerwień
elektryczne ogrzewanie biurowe

Panele sufitowe na podczerwień firmy Thermal Technology® są niezwykle wszechstronne: mogą być zintegrowane w suficie podwieszanym, przymocowane do sufitu lub wiszące na wybranej wysokości, można je łatwo zdemontować i ponownie wykorzystywane (np. przy zmianie biura). Sufitowe panele grzewcze są idealne do ogrzewania poszczególnych obszarów lub miejsc pracy w dużych pomieszczeniach, takich jak warsztaty, magazyny, laboratoria, kioski lub patia w miejscach publicznych (puby, restauracje, etc.).

Bardzo dobre wyniki sufitowych paneli grzewczych w oszczędzaniu energii, zawdzięczamy temu że cała energia oddawana jest za pomocą promienni podczerwonych bezpośrednio do ogrzewania osoby, podłogi, ścian i obiektów w jego zasięgu. Powietrze jest ogrzewane tylko pośrednio.

Ogrzewanie na podczerwień
Praktyczne, lekkie panele grzejne są łatwe w instalacji. Koszty zakupu, montażu i eksploatacji są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych typów podobnych systemów, w tym z promiennikami ciepła gazowymi, parasolami termicznymi, itp.
Elementy grzejne mają bardzo małą bezwładność cieplną, a to przyczynia się do szybszego proces ogrzewania.

Montaż
Sufitowy panel grzewczy montowany jest na pewnej wysokości z powierzchnią grzewczą skierowaną w dół. Zalecana wysokość montażu: 2,30 m, dla osób siedzących; 2,70 m, dla osób stojących. W szczególnych okolicznościach panele grzewcze mogą być również instalowane na innych wysokościach (wszelkie informacje udziela dystrybutor).

Wersja 60x60 - 250W
Jest tylko i wyłącznie do zastosowania w suficie typu armstrong, idealna do użytku biurowego oraz salach konferencyjnych.

Dane techniczne:
Wymiary: 59.9x59.9 cm
Napięcie: 230 VAC
Moc: 250W
Waga: 5kg.
Maksymalna temperatura powierzchni: 90°C

Czytaj więcej

Panele Sufitowe - Biurowe ogrzewanie na podczerwień W tej kategorii nie ma produktów.