Ogrzewanie dywanowe

Ogrzewanie dywanowe na podczerwień jest wykorzystywane do ogrzewanie dolnych partii ciała osób które nie poruszają się przez długie godziny. Produkt ten jest w standardowym wymiarze 200 x 100 cm lub pod wymiar. Na zamówienie dywany do użytku wewnętrznego są robione według zamówienia.

Konstrukcja:
• Wykładzina w szare paski.
• Rezystor z włókna węglowego.
• Mata antypoślizgowa.

Ogrzewanie dywanowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Genius Carbon by Thermal Technology TAP1 Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywności ogrzewania, tworzy komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie bardzo szybko tworząc ciepłe miejsce dla osób korzystających z dywanu grzejnego na podczerwień. 8033803320770

Dywan grzewczy na podczerwień 200 x 100cm – 400W

Cena podstawowa Cena brutto przed rabatem 1 380,00 zł -15% Cena Cena brutto 1 173,00 zł Brak towaru
  • Obniżka
Genius Carbon by Thermal Technology TAP Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar (cena za metr kwadratowy, zamówienie min. dwa m2) Dywan grzewczy na podczerwień z sterowaniem intensywnością ogrzewania, tworzący komfortowe obszary w miejscach trudnych do ogrzania. Ze względu na szybkie układanie i usuwania produktu, możliwe jest, aby rozpocząć ogrzewanie szybko tworząc wygodne miejsce dla osób korzystających z niego.

Dywan grzewczy na podczerwień – pod wymiar

Cena Cena brutto 840,00 zł Towar na zamówienie - zadzwoń lub napisz
Genius Carbon by Thermal Technology TAP3 EASY dywanik grzewczy do stóp na podczerwień Innowacyjny dywanik grzejny na podczerwień do stóp z włókna węglowego, rezystor karbonowy bardzo szybko dostarcza przyjemne ciepło dla zimnych stóp. Jest to specjalny system ogrzewania elektrycznego wykonanego z przewodów z włókna węglowego o bardzo niskim zużyciu energii. Zimno jest wrogiem twojego dobrego samopoczucia!

EASY dywanik grzewczy do stóp na podczerwień

Cena podstawowa Cena brutto przed rabatem 325,00 zł -8% Cena Cena brutto 299,00 zł Mała ilość na magazynie
  • Obniżka

Kategoria: Ogrzewanie dywanowe